Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:04 16.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Челсито много зле напоследъкнови  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано04.12.10 19:17



не знам, тука някои ги слагат на финал в ШЛ, ама днес Евертън така ги нагънаха на Бриджа второто полувреме, че чак и 1:2 можеше да стане. От 11 кръг нататък сините са много зле:

2:0 загуба от Пуул (гост)
1:0 победа с Фулъм (домакин)
3:0 загуба от Съндърланд (домакин)
1:0 загуба от Бирмингам (гост)
1:1 равен с Нюкясъл (гост)
1:1 равен с Евертън (домакин)

Следващия кръг гостуват на Тотнъм, после приемат Ман Ю -2 мача, които може и да са определящи за съдбата на Анчелоти на Бриджа.





Тема Re: Челсито много зле напоследъкнови [re: Balleta]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано04.12.10 19:54



Карлето си мисли, че ще го играе като в Милан 5 години борба за зона ШЛ с променлив успех, ама не е познал. Ще му бият шута много скоро.
Иначе след мача с Манчу имат и гостуване на Емиратс




Тема Re: Челсито много зле напоследъкнови [re: Balleta]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано04.12.10 22:26



Челси няма силите да се борят на два фронта с този дърт състав
Виждаш как се обръщат нещата, преди няколко месеца се пускаха теми за тагичните Манчестър Юнайтед, твърде много бързате за едното или за другото...
Това е футбол, всичко става. Абрамович иска Шампионската лига, така че Анчелото и компания трябва да насочат силите си там, а в премиършип каквото стане (стига задължително да са в зона шампионска лига), една нова титла винаги ще е добре дошла.





Тема Re: Челсито много зле напоследъкнови [re: Diavolo]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано04.12.10 22:41



Аре са, след мача със Съндърланд бяха тотаджийски оправдания, сега стана че играят ганкиното в Премиершип и се пазят за лигата.
Затова ли Алекс си отлага операцията, защото не им пука ?
И Челси да не са ставали 7 пъти шампион в последните 8 години и общо 20-30 пъти, че току така да отписват първенството, което преди 1 месец им изглеждаше в кърпа вързано ?
След толкова много негативизъм върху тях в последно време имаха огромно желание да победят днес, както и в предишните мачове де, но се вижда че нещо не е така, както трябва да бъде. Евертн ги смачка отвсякъде. Много тъпо си вкараха сами гол, а съдията можеше и да не дава дузпата + можеше да даде червен картон на Малуда. Колкото и да не искаш да го признаеш, сините са меко казано много разочароващи в момента, а вече и липсата на основни играчи не може да е оправдание ...
Надявам се руснака да остави Анчелоти дълго време, за да му видим воденето в дългосрочен план, но силно се съмнявам, че ще стане.




Тема Re: Челсито много зле напоследъкнови [re: shevchenko]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано04.12.10 22:47



Челси отдавна са амортизирани, но просто имат много голяма класа. Защо не си зададеш въпроса защо все още са фаворит за титлата според букитата и са на трето място в лигата след Барселона и Реал М. И да контузиите няма начин да не са оправдание когато и без това ЕГН-то на основните футболисти е все по-решаващ фактор. Абрамата трябва да се замисли в скоро време за идущите години...



Тема Re: Челсито много зле напоследъкнови [re: Diavolo]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано04.12.10 23:14



Фаворити са, защото имат най-добрия и баласнриан състав в лигата с една класа над всички останали в Англия (може би без Сити) и на второ място в Европа след Барселона.
Ако бяха толкова амортизирани, колкото се опитваш да ни убедиш, че са нямаше да се пънат толкова в началото и да вкарват по 5,6 гола на отборите от дъното, а след втория щяха да играят ганкиното.
Хубав трансфер направи Карлето с Рамирес. Общо взето само той струва парите, които Венгер харчи за нови играчи за 2 години






Тема Re: Челсито много зле напоследъкнови [re: shevchenko]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано04.12.10 23:44



Абе то амортизацията си личи винаги когато сезонът напредне, а не в началото ;) Споко, скоро пак ще почнат да мачкат :)



Тема Re: Челсито много зле напоследъкнови [re: Diavolo]  
Автор Henman (nobody)
Публикувано05.12.10 00:16



Ами поодъртяха, но си остават много висока класа, както ти самият казваш и най-важното е, че са изключително сработени. Да имаш такъв отбор и да допускаш сегашният Ман Юнайтед със 7 равни от 15 мача да ти дърпа 2 точки (а сигурно ще станат и 4), е смешна работа. Миналата година същата история - една камара нелепи загуби на точки и вместо рутинна титла, до последно треперене и бранене на някаква точица, една-единствена... В ШЛ тотално надигран Челси от Моуриньо и Интер... Да добавим и разни необясними трансфери като този на Рамирес.

Татко Карло не е лош треньор, не ме разбирай погрешно, но просто не е от ранга на Моуриньо или Отмар Хицфелд например. Аз лично искам Гуус Хидинк да се върне, би бил хубав коледен подарък. :)

Редактирано от Henman на 05.12.10 00:17.



Тема Re: Челсито много зле напоследъкнови [re: Henman]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано05.12.10 00:21



Ама изобщо не ме интересува това чак толкова, Хенмане и Шева!
татко Карло да се оправя. Това че го харесвам си е отделно на ръка.
Аз съм си винаги за Челси в Англия още Абрамата не беше дошъл и ги харесвах, като за това са виновни Виали и Дзола. Бях за Челси и когато Моуриньо им беше тренер.


И Манчестър Юнайтед е другия отбор, но той може да се каже, че е исторически съперник на Милан и там в зависимост от годините в Европа съм бил за тях или против тях...
Апропо на финала на шампионската лига бях твърдо за Челси и много гадно я преживях нелепата загуба...



Тема Много ги надценявашнови [re: shevchenko]  
Автор Д.Бopиcoв ()
Публикувано05.12.10 05:44



Челси имат класа , но вече нямат въздух и не само.

Дрогба му личат години според мен.Ако не се лъжа пред днес не беше вкарвал гол от 7/8 мача да не говорим , че гола беше от дузпа. На 32 години е скоро 33 това ниво от 60 мача + няма как да го поддържа . Не мога да се сетя нападател на топ ниво над 32 години особено такъв като Дрогба дето трябва да е машина физически.

При една лека контузия да го извади от строя и всичко свърша.

Лампард железния човек се троши постоянно. Няма да играе до Декември края а и не е сигурно в какво форма ще се върна. 4 месеца контузи на 33 години много трудно ще си върне формата

Малуда и той вихрено начало ама срещу кой? По 2/3 гола на слабаците и от там Челси едвам бият


Общо взето след Ливърпул съндърланд ги доразкриха и вече няма аура на непобедими на Стамфорд бридже. Виж , че не им издържат краката вече след 50/60 минути игра на старците като са без почивка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.