Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:30 04.07.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | >> (покажи всички)
Тема Re: El Clasico, 29 ноември 2010 г.нови [re: Alabao13]  
Автор Д.Бopиcoв ()
Публикувано02.12.10 16:23



За Валдес съм съгласен , че дразни много за Вратар. Той повече тича на мач да отиде в мелето , но той човека е наказан от Бога. Резерва на Касияс цял живот независимо , че Барселона са класи и ги му вкарват по 5 гола .

В Реал дразни цялата маркетинг стратегия у всичкото БЛЯ БЛЯ БЛЯ което се излива постоянно срещу всички и всеки. Най много дразни и Магналдо който не млъква а не му отива все още нищо не е спечелил в Реал Мадрид и освен хетрик срещу посредствени отбори няма нищо кой знае какво

Отбора пак отпадна на 1/8 финал и срещу Барселона 3 мача няма гол .

Аз пак ти казвам в Ла Лига съм малко или много хейтър , защото Барселона като играе с Милан/Манчестър се надявам да ги разгромим , но примерно като играе с Реал Мадрид съм за тях.

Същото е в Германия не харесвам нито един отбор , но Байерн Левекузен - Байерн Мюнхен няма нужда да ти казвам за кой съм.

Бекъм:Бяха го изгонили до втория отбор едва ли не просто той беше в нечовешка форма

Холандите: Еми то беше далеч по нормално да се разделиш с един Ван Дер Ваарт и Дренте , но да оставиш играчи като Робен и Шнайдер.
Виж раздялата с Робен я разбирам въпреки , че е феномен не може да се разчита на него прекалено много се чупи.

При Реал Мадрид проблема е необясним , защото там шефовете са хора с много пари изкарани по нормален начин инвестират стотици милиони и пак са пълни идиоти.Доказано глупава трансферна политика.Добре ,че бе Моуриньо да докара малко черноработници.

Не съм сигурен дори и раздялата с Йеро как стана преди години ако не се лъжа не му подновиха договора или се скараха , че той напусна. С Макелеле е абсурдно всичко което се случи само един глупак би казал , че този играч не разбира от футбол.

Реал Има аура на голям отбор която Ман Сити няма , но приликите в момента с вас и тях не са толко малко . Късмет за Реал е , че има страха на всички в Примиера и , че освен Барселона всички други са жалки . Малко или много цялото първенство прилича на Шотландия и дори България преди 5 години когато мача ЦСКА - Левски решава кой ще е шампион.

Оуен ако не се лъжа в сезона в Реал Мадрид имаше най добро съотношения минути-вкарани голове , но беше резерва през целия сезон. Въпроса е защо въобще купуваш играч който има Златна Топка и е в пика на кариерата си за да го държиш резерва от първия мач?

Друго нещо което не разбирам е уволнението на Капело след като ги направи шампиони за първи път от 4 години.



Тема Re: El Clasico, 29 ноември 2010 г.нови [re: Д.Бopиcoв]  
Автор Alabao13 (Delfinium c-rum)
Публикувано02.12.10 16:43



В отговор на:

В Реал дразни цялата маркетинг стратегия у всичкото БЛЯ БЛЯ БЛЯ което се излива постоянно срещу всички и всеки. Най много дразни и Магналдо който не млъква а не му отива все още нищо не е спечелил в Реал Мадрид и освен хетрик срещу посредствени отбори няма нищо кой знае какво




Тука под условие могад а се съглася донякъде с мнението ти...за съжаление.

В отговор на:

Не съм сигурен дори и раздялата с Йеро как стана преди години ако не се лъжа не му подновиха договора или се скараха , че той напусна. С Макелеле е абсурдно всичко което се случи само един глупак би казал , че този играч не разбира от футбол.




Йеро и Дел Боске бяха изгонени от Перес - аз от тогава всъщност го ненавиждам това лудо човече.

В отговор на:

Оуен ако не се лъжа в сезона в Реал Мадрид имаше най добро съотношения минути-вкарани голове , но беше резерва през целия сезон. Въпроса е защо въобще купуваш играч който има Златна Топка и е в пика на кариерата си за да го държиш резерва от първия мач?




Да, така беше - наричаха го Златната резерва. А причината се нарича - аул и Роналдо - тогава те, особено първия, решаваха нещата в съблекалнята :((

В отговор на:


Друго нещо което не разбирам е уволнението на Капело след като ги направи шампиони за първи път от 4 години.




Заради критиките в медиите и навсякъде, че Реал бил играел грозно, идиота ни президент - страхливеца Калдерон - го изгони. Кардинална грешка! Просто трябваше да има топк да го задържи и да устои на натиска на глупаците, дето само знаят акъл да дават... но не било писано...


п.п. В момента гледам на живо очакването на обявяването на победителите за СП 2018-та и 2022 - ра - по исп. телевизия - испанците сдухаха моторите преди малко, щото отсега се виде, че са преебани и си го казаха по телевизията - руснаците и англичаните се били разбрали който отпадне предварително да гласува за другия и те го духат, милите заедно с португалците...



Тема Re: El Clasico, 29 ноември 2010 г.нови [re: Alabao13]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано02.12.10 16:55



Специално Йеро си беше за гонене. Беше пълна дупка през последния си сезон в Реал и главен виновник за много голове във вратата ви вкл. и за 2 от головете в онзи реванш в Торино.



Тема Re: El Clasico, 29 ноември 2010 г.нови [re: Alabao13]  
Автор Д.Бopиcoв ()
Публикувано02.12.10 19:20



Общо взето виждаш защо не симпатизирам вече на реал.

По един или друг начин никога не съм бил фен на испанския футбол и съм викал за Барселона главно заради Христо Стоичков , но това е минало.

При Реал много гадости се случват което не отива на отбора нито на феновете му и като един такъв проект който разчита на агресия и арогантност се срине нормално е да има ХЕЙТ.

Защото разбирам Реал да има требъл и да се държи така , но отбор който се проваля последните 5/6 години на 1/8 Финал няма право да ги говори тези неща.Кристиано също добре , че млъкна защото той големи мачове не решава и не е решавал

Аз на него дори в Манчестър не му бях фен прекалено много се лакомеше справка финала Манчестър - Барселона когато паднахме. Този мач той се опитваше сам да реши всичко и провали целия отбор. Нямаше атака в която той да подаде единствено което правеше беше да лъже и да стреля от пичка си .

Изпорти и 2 дузпи срещу Барса и срещу Челси които бяха нсериозно бити

Дълга тема трябва да излизам ще допиша по късно



Тема Re: El Clasico, 29 ноември 2010 г.нови [re: Д.Бopиcoв]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано02.12.10 19:37



Чакай бе, ти не беше ли от Ман Ю и Милан?



Тема Re: El Clasico, 29 ноември 2010 г.нови [re: Vendome]  
Автор Alabao13 (Delfinium c-rum)
Публикувано02.12.10 23:09



Йеро НИКОГА не биваше да бъде гонен като краставо куче. Дупка или не, той беше голям! Като Раул. Имаше си начин и по - финно да му де обясни, че идва новото поколение и прочие. Но Перес дойде и с един замах реши да прави мега галактически отбор... и така, правейки го, реши да разкара неудобните му. Същото направи и това лято, междудругото...





Тема Re: хехехенови [re: Meйджъp]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано03.12.10 00:39



жалък си



Тема Re: El Clasico, 29 ноември 2010 г.нови [re: Д.Бopиcoв]  
Автор OnlyMadrid (бяла религия)
Публикувано03.12.10 00:45



В отговор на:

Опитвам се да спазвам добрия тон с теб , но и аз мога да говора глупости лесно е




Какво се мазниш на Алабао бе боклук, виж се какви неща си писал по-нагоре. Естествено, че можеш да говориш глупости!?

No one ever says"It's only a game!"when their team is winning!

Тема Re: El Clasico, 29 ноември 2010 г.нови [re: TheExorsist]  
АвторBorisov (Нерегистриран)
Публикувано03.12.10 04:44



да глупецо



Тема Re: El Clasico, 29 ноември 2010 г.нови [re: OnlyMadrid]  
Автор Д.Бopиcoв ()
Публикувано03.12.10 04:45



Спермо селяндурска.

Никой не говори с теб.
Аз И алабао се познаваме поне от 10тина години не се меси :).




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.