Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:19 04.07.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | >> (покажи всички)
Тема Re: хехехенови [re: Suprs]  
Автор alessandron ()
Публикувано30.11.10 20:04



Кво да ти кажа, като пиша набърже, натискам или пропускам по някой и друг клавиш :)




Тема Re:нови [re: пeтльo]  
Автор lnglourious (Capitan)
Публикувано30.11.10 20:51



Глупости. Моу ще остане и ще качи Реал там където трябва да бъде - на върха



Е виж тука една статия с която съм съгласен особено накрая





Тема Re: El Clasico, 29 ноември 2010 г.нови [re: Д.Бopиcoв]  
Автор Alabao13 (Delfinium c-rum)
Публикувано30.11.10 22:41



Оо, фурнаджийската лопата, кво се обаждаш бе? На твое място бих умряла от срам, ма явно си опериран от нея... Аз поне съм почти от памтивека в тия клубове и помня как беше от Реал. Ти си ебати и бояджията, не е истина... Още навремето заради това се разправяхме с тебе, щото така се пребоядисваше както ти скимне - паднем от Атлетик Билбао ли беше или Хетафе май - и ти изригваш, не си бил от тях... После газим - айде, наш Маниак пак е по-бял от пране в реклама на Ариел... Ебаааси!



Ся пак го играеш пас със спатията, хитро. Ма прави лошо впечатление това фурнаджийското, леко като путкенско иде, сеш` ли се - не отива на истински мъж да е такава порта. Ако не си такъв, кажи си направо, да не се бъркаме.



Тема Re:нови [re: Vendome]  
Автор Alabao13 (Delfinium c-rum)
Публикувано30.11.10 22:42



Ебаси черната станция си, обаче.



Тема Re: хехехенови [re: пeтльo]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано01.12.10 01:27



От "моята камера" много ясно се вижда как Карвальо се размахва с двете ръце, а Меси му се влачи на гърба като драглив помияр след парче наденица. В един момент левият лакът на Карвальо се оказва опасно близо до муцуната на лекето, следва инстинктивно отръпване, което ти наричаш "разклащане" и в следващия миг на наглия симулант му пристига до централния мозък идеята да извлече дивиденти от ситуацията, изтъркалвайки се като каца аржентински лайна на терена.

Рамос е пълен смешник - вместо да му извади глезена през гръкляна на шибания симулант, тръгнал да раздава шамари. Да видим дали ще му друснат подобаващо наказание или ще мине главно с парична глоба + резонната глоба и наказание за Моуриньо, който явно го е подтиквал да гаменства на терена в разбора на почивката. То се знае, как...

п.п. И не са 108, ами 92!





Тема Re: El Clasico, 29 ноември 2010 г.нови [re: Д.Бopиcoв]  
Автор OnlyMadrid (бяла религия)
Публикувано01.12.10 01:56



Къш бе свиньо



No one ever says"It's only a game!"when their team is winning!

Тема Re:нови [re: Alabao13]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано01.12.10 07:34



Щотака? Сега пък, какво лошо съм написал?



Тема Re: El Clasico, 29 ноември 2010 г.нови [re: OnlyMadrid]  
Автор lYl 13 (обективен)
Публикувано01.12.10 13:43



Покажи ми някоя снимка, ако те засека на мач на Берое, да те поздравя. Вярно, че тук сме от различни лагери, но все пак любовта към зелените богове е най-силна.



Тема Re: El Clasico, 29 ноември 2010 г.нови [re: Alabao13]  
Автор Д.Бopиcoв ()
Публикувано02.12.10 02:32



Попринцип съм бил винаги от Барселона заради Стоичков.

От дете е така.

Когато играеха Бекъм и Роналдо симпатизирах на Реал не го отичам.

Като цяло нямам фаворит в Испания просто в момента Реал Мадрид ми е неприятен отбор.

Главно заради Серхио Рамос/ Кристиано Роналдо/Игуаин и лошото отношение към Бекъм/Мориентес/Раул/Шнайдер/Робен/Макелеле/ ОУЕН

Реал Мадрид няма никаква лоялност към играчите си , може би известна към Раул , но след договора до живот беше изгонен в Шалке 1 година по късно или айде 2.

ОУЕН тотално го провалиха за футбола със жалкия трансфер и резервната скамейка въпреки , че играеше в топ форма.
Въобще заради малоумията на треньорско ръководство са провалили доста добри играчи .

Достатъчно показателно е , че отбор като барселона играе с 10 юноши в състава. При Реал Мадрид е само една- Касияс.

Дори в момента един диамант като КАКА е на път да стане жертва на нескопосана трансферна политика и да си провали кариерата

Няма как да симпатизирам на отбор с футболисти като Йозир/Кедира/Магндално/Игуаин/Рамос

Те просто дразнят кериза

Като се прибави и Моуриньор който ми е трън в очите още от 2004 година :)

Като цяло дори Примера не следа първенството е прекалено жалко да се гледа , но когато отбор като Реал Мадрид с устата звезда и треньор реват как ще бият Барселона и говорят глупости от сорта защо не ни вкарат8 на нас.
Няма как да не ми стане кеф като ги унизят.

П.С Опитвам се да спазвам добрия тон с теб , но и аз мога да говора глупости лесно е

П.С.С Мен ми е много странно как въобще може да си Фен на Реал Мадрид . Те последните години след изгонването на Дел Боске за жалко подобие на отбор. С абсурдно медийно поведение/трансфери/треньори/президенти/играчи/психика

Приликата с Манчестър Сити е голяма .Просто имат успехи от 50те години който ги правят Велик отбор.

Ако не са жалките 6 последователни купи от 50/56 са един среден европейски отбор.

Редактирано от Д.Бopиcoв на 02.12.10 02:43.



Тема Re: El Clasico, 29 ноември 2010 г.нови [re: Д.Бopиcoв]  
Автор Alabao13 (Delfinium c-rum)
Публикувано02.12.10 15:37



По принцип за първи път чувам, че си бил симпатизирал на Барса, ноо както и да е - никога не е късно човек да научи нещо ново. Здраве да е.

Аз не съм симпатизант, а фен, а фенът не си мени пристрастията според борсовия индекс, промените в климата, посоката на вятъра или модните тенденции. По същата логика трябва да се откажем от ЦСКА - щото са ебати пропадналата гей дружинка и да почнем да симпатизираме на... Литекс, примерно. Да, но не го правим. Както и аз не се отказвам от Реал, дори и нещата да не са добре. Перес докара тая всеобща омраза към Реал, признавам си. Но това не е основание да стана от Барселона или друг отбор. Така че нищо чудно няма - ако си фен, си фен цял живот, не само според както дойде и според мейнстрийма за дадената година или петилетка.

Относно "лошото отношение": Бекъм с какво лошо отношение си отиде - тръгна си като шампион, изживя своя звезден миг в отбора и отиде да прави милиони в Страната на милиардите? Мориентес наистина можешеда поостане, но след Реал той вече не бе същия. Въпреки че съдбата му даде да се разплати с Перес и именно той ни изхвърли от ШЛ с Монако - така че отборът, така да се каже, си е плаил за това. Раул - какво пък отношение лошо към него?!? От няколко сезона той е бледо копие на себе си, но бе държан упорито от един кашон треньори, че и титуляр при това?! Факт, че вече не става за футбол на такова високо ниво е представянето на Жалке в момента :( Снайдер и Робен - да, не беше честно да ги заменят така, но за съжаление ги хвана подмяната на отбора... а и честно казано, холандците ни бяха прекалено много, а всички знаем какво става с 1 отбор, когато има прекалено много холандци в него - справка Барца.
Макелеле също съжалявам, че си отиде - беше супер, но Оуен?!? Кой какво му бил провалил? Не успя да се наложи и си отиде. Да, беше добър, но именно заради харесваните от теб Роналдо и Раул той си отиде - щото сакън, да не ги оставят на скамейката. А останалото не е вина на Реал - той просто е от контузия в контузия....Това го провали. Не Реал. И малоумието което споменаваш рядко е било треньорско, а почти винаги - президентско. Което е съществена разлика. Все едно заради Лупи или Титаните да се отречеш от ЦСКА, баси...

Браво на БАрца, че играе с юноши - това трябва да се поощрява. Но 1 - не че го подкрепям като теза, но е факт, че Реал като цяло разчита на друг тип комплектоване на отбора от много, много години - а именно привличане на външни играчи. Просто друга философия - вярно, по-малко романтична, но не може всички да сме Жулиети, все някой трябва и да бърше пода и да мие прозорците... И второ - в момента в Реал има не един (Икер) юноша, а поне 3 - Арбелоа и Гранеро също са юноши на Реал, а в момента е повикан в А отбора от Моуриньо и едно момче също от школата - Матеос. Формално са 4, от тях 3 играят редовно, а 1 е капитанът на отбора.

Останалото ще го оставя без коментар - Сити срещу нас да тича, няма как да ни стигне...

Иначе твое право е да не ги харесваш - никой не те кара насила да го правиш. Но поне си кажи - да, дразни ме Х и У и затова не обичам Реал. А не да се вадят псевдоаргументи, които при по-внимателен прочит или проверка се оказват глупости. Все пак, Реал не е вселенското зло и не прави нищо, което не правят и останалите. Просто разликата е, че каквото направи - го вижда цял свят, защото го следят под лупа. С това акумулира негативни чувства, но какво да се прави - не може да те обичат всички, когато си толкова голям. Защото, за съжаление и на мен дори, в Испания има само два отбора - Реал и Барса. Другите са им извън лигата просто. Така че им остава да се мерят един с другиму и с другите европейски колоси...

п.п. А, ако следваме твоята логика за дразнението - един от топ мега гига дразнителите в Ефутбол се нарича Валдес - идиота. Няма такова говедо - може да съперничи на Рамос по глупост и простотия, ма той не те дразни сигурно. А Алвеш симуланта и Буксетс - Неговия ученик - те пък съвсем... Навсякъде има такива.... просто не искате да ги видите в БАрселона - така ви изнася.


Поздрави и всичко най-!




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.