Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:00 29.09.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Питанканови  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано06.11.10 19:01



Според вас защо Барбиета стана толкова посредствена след мача с Ливърпул?



Тема Re: Питанканови [re: Vendome]  
Автор PhilipMarlowe (старо куче)
Публикувано06.11.10 19:03



щото пак го върнаха плеймейкър баце...
ебахти център нападателя, да ми играе като разиграващ халф ... Роналдо е крило, а на мач прави поне 15 изстрела към вратата, нашия я има два, я няма...



Тема Re: Питанканови [re: Vendome]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.11.10 20:06



Марлоу добре го каза, а и няма какво да се лъжем - грам хъс няма в тоя човек, вече и аз се убедих след сезон номер 2 в Юнайтед. Следващият му гол ше е някъде към Коледа, после един и през април и стига толкоз ...




Тема Re: Питанканови [re: Vendome]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано06.11.10 23:33



Аз го бех каз преди много време - нелош играч, но не струва тия пари.



Тема Re: Питанканови [re: Vendome]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано06.11.10 23:39



Дава най-хубавото вино, и то домашно. Рекламата е важна работа.



Тема Re: Питанканови [re: Vendome]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано07.11.10 01:52



психика, манталитет... Много голям талант, но леко мързелив и сякаш доволен от това което има, а и не е роден за лидер за съжаление.



Тема Re: Питанканови [re: Diavolo]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано07.11.10 02:22



НИКОГА не е имал кучето на Ицо в себа си. Ицо беше убиец!





Тема Re: Питанканови [re: Diavolo]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано07.11.10 11:43



Барби отдавна си го е казал- ¨Аз постигнах мечтата си да играя в един от най-големите клубове (даже той казва най-големия,нямам си и на идея за чий хуй)¨, оттам-нататък явно няма амбицията и хъса да се превърне в повече от един от преминалите през Ман (то стотици са минали от там, това прави ли ги големи футболисти?). Въпроса е да оставиш някаква следа в големия клуб, да спечелиш големи трофеи, да допринесеш за тях, а не да поиграе 3-4 години на някво средно ниво и айде ... но явно си е въпрос и на характер, манталитет... всичко. Затова най-голям си остава завинаги Стоичков- има по-малко натурален талант от Барби, но го бие по всички други показатели... Но хайде стига толкова, да не хване пак да се разпише по блоговете, че е много високо и му завиждаме

. жив и здрав да е, все пак ми е съгражданин

САМО ЛЕВСКИ

Тема Re: Питанканови [re: Vendome]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано07.11.10 13:05



детето му порастна и му отделя повече внимание

що вместо всяка седмица да се плюе Бербатов не се напише една добра дума я за Ники Михайлов, я за Владо Стоянов или някой друг млад талант, а не за вече отказал се от националния отбор футболист с единствената идея след дискусията всички бг-многознайковци, дето като станат на 60 ще пият мастичка с русенско варено пред входа и докато цъкат табла ще си коментира "Убуу чи Бирбатув са утказа ут нуцналния навреми да ни вриди толкуа"



сетих се всъщност, щото малката перука е говедо и чорбарите никога няма да го харесат, в същото време малката перука докато още му беше забранено да пие алкохол си вкара нелеп автогол пред 40 000 в Шампионската лига и говедата го сдухаха за почти цял живот, и те вечно ще го мразят, а пък Владо Стоянов никой дори не знае кой е, ок

Редактирано от пeтльo на 07.11.10 13:06.



Тема Re: Питанканови [re: пeтльo]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано07.11.10 17:11



Аз не го плюя (всъщност никога не съм го плюл, само понякога съм го критикувал), в случая само питам за мнение относно една очевидна тенденция, започнала след дербито с Пуул.

Колкото до Малката Перука - не го мразя, ще се радвам, ако се наложи, винаги съм казвал, че имаме нужда от повече играчи в силни западни отбори, за да имаме силен национален отбор.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.