Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:46 02.07.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: смехориянови [re: Balleta]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано04.11.10 01:45



стадиона е Меаца, а комплекса Сан Сиро.
ако ще коментираме така то ако нямаше засада мача свършваше 1-1, т.е. пак хикс, второто полувреме и вие играхте ганкиното.
Урок изнасли е ти пък вече се самозабрави... :о
Да, по-добри бяхте като цяло и заслубавахте победата, но урок на Милан няма как да изнасяте в момента, защото Милан е много далеч от класата с която е известен в Европа.



Тема Re: Миланистинови [re: Balleta]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано04.11.10 01:47



еей праснали ли веднъж четворка и голямата работа (а и тогава бехме у Матрицата ;) ), а ние на Ла Корвуня сме им праскали две четворки :) Едната на Риасор, а на Меаца отиваха на 1-5 / 1-6 ако не беше сраничния съдия Иванов - руски колхозник вдигнал невъзможни засади при три голове атаки за Милан в първия мач.





Тема Re: смехориянови [re: Diavolo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано04.11.10 01:49



ама баце вие все се оправдавате с това в момента, да ама в момента имате един супернападател, като Ибрахима, имате си и Робиньо, имате две много добрии попълнения, като Принс и Боатенг и един от най-добрите защитници Тиаго Силва. Все още имате и залязващия гений на Рони + убийствения инстинкт на Индзаги (тоя до 40 ли ще играе

) + вечната надежда Пато. Бе не сте толкова зле сега, не ми разправяй, друго е, че тоя Алегри изобщо не е за тим от вашата класа



Тема Re: Миланистинови [re: Diavolo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано04.11.10 01:52



виждам имаш добра памет за засадите, да помниш хубаво и тази от днес





Тема Re: смехориянови [re: Diavolo]  
Автор PhilipMarlowe (старо куче)
Публикувано04.11.10 01:52



баце, не те разбирам... ти се радваш на равния, на формата на Индзаги или че не паднахте на Сан Сиро с повече от три гола разлика?

иначе, бесен фен на Реал М чак не съм... харесват ми отборите на Моуриньо, как по ясно да го опиша, не ми е ясно? :)



Тема Re: смехориянови [re: Balleta]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано04.11.10 01:57



Имаме наченки на отбор... Отбор обаче на който сърцето/мотора издиша, защото нема никой в най-важната част на терена. Кевин Принс не е Гатузо, не е Десади, не е Рикард, не е Албертини, ние винаги сме имали велики разбивачи и велики диригенти, в сегашния отбор ги има само на име, но и и на дела в момента. Зеедорд е пенсионер, Пирло и Гатузо същите, Амбро същия (че и контузен доскоро), Роналдиньо и той е в тоя клуб, а и не играе редовно при Алегри. Пато все е контузен нещо, как да е в ритъм, имаме не лош отбор, но е под нивото определено на топ отборите от Испания и Англия + Байерн ако е в пълен състав и форма.



Тема Re: смехориянови [re: PhilipMarlowe]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано04.11.10 02:02



ами баце реагира като ужилен. все едно Балета в пристъп на амок пише :))
както и да е, значи аз не се радвам чак толкова, след гола на Педро Леон щях да изхвърля телевизора, но като съм пуснал тема ще пиша няма как, ей ако бехме били щеше да е рай ама ядец...
А иначе да, идеята минимум и задължително беше да не падаме та да не позволим на Реал да поведат в баланса, последните години имаме навика да се натрисаме все на наши исторически жертви когато сме в лоша форма (Реал, Манчестър, Барса, Арсенал), писна ми. Виж какво стана с Манчестър предния сезон, не исках това да става и срещу Реал и слава богу не стана.



Тема Re: смехориянови [re: Diavolo]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано04.11.10 07:51



моето мнение накратко:
Мачът беше приятен, заслужаваше се да се гледа, но в никакъв случай не е от най-хубавите мачове, които съм гледал.

Реал бяха по-добри. Всъщност истината е, че Милан не са онзи Милан.

очеизбождаща засада при гола.
Пипо можеше и да си излезе две минути след като влезе
и все пак - Пипо е най-великият голаджия, който съм гледал. Подчертавам - голаджия.



Тема Re: Милан - Реал Liveнови [re: TheExorsist]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано04.11.10 09:18



Ювентус ги отстрани два пъти бе баце. Първият беше на полуфинал през 2003г., когато бяха в пика си с Фиго, Роналдо и Зидан.



Тема Re: Милан - Реал Liveнови [re: TheExorsist]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано04.11.10 09:19



Аякс ги направи луди през 1995г. 1:0 в Амстердам и унижение с 2:0 в Мадрид.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.