Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:03 29.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: Миланистинови [re: alessandron]  
Автор Alabao13 (crisalida)
Публикувано21.10.10 12:39



Тогава за какво спорим изобщо?!





Тема Re: Миланистинови [re: OnlyMadrid]  
Автор Alabao13 (crisalida)
Публикувано21.10.10 12:46



Много ми харесва твоето мнение.





Тема Re: Миланистинови [re: Alabao13]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано21.10.10 12:56



Ти си лоша и сдухана тетка. Не разбра ли?





Тема Re: Миланистинови [re: Alabao13]  
Автор alessandron ()
Публикувано21.10.10 13:17



Де да те знам

С шест жени около мен на работа непрекъснато се чудя




Тема Re: Миланистинови [re: Vendome]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано21.10.10 13:30



първо, че пурите са за по-специални случаи, като да речем уиски, изискани са, второ единия човек, с който бях беше яко анти-цигари, пури и подобни и трето тогава бяхме със силно съкратен бюджет, който стигна за близалки, кафе на промоция на Богориди и един вестник





Тема Re: Миланистинови [re: Alabao13]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано21.10.10 18:58



Ами това значи, че бях сигурен, че падаме (още преди мача и особено след като видях съставите), поведохте по безумен начин с 2-0 и се отказах и почнах да пиша една ферманска тема за тениса. Компа ми е до ТВ-то, не съм пропуснал почти нищо, просто не гледах внимателно, а лигата не си спомням да е била по-скучна и ботска от този сезон. Да, не мога да ви понасям в момента - защото ни откраднахте Кака (оттогава) - аз него съм го проклел отдавна тук, май дяволската клетва тежи, хохо, защото така и не намери мястото си при вас, ега никога да не намери и все да е контузен. Намразих ви заради Перес, заради Марка и АС, заради наглостта ви да взимате най-доброто наготово без да уважавате другите отбори и техните позиции, а добави сега и Роналдо зализания гей и Моуриньо, в момента сте супер противен отбор в моите очи, сори.
Нищо общо с отбора който на времето харесвах, даже на моменти и се възхищавах.



Тема Re: Миланистинови [re: Alabao13]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано21.10.10 19:00



да, тука си права

А иначе не знам за какво говориш, но ако е за 5-0, то това беше отговор към Балета заради набиването на канчета. Никакви канчета не сте набивали, нито сте играли кой знае какъв футбол, още повече че в момента Милан е един средно силен европейски отбор нищо общо със супер отбора в периода 2003-2007 г.

Редактирано от Diavolo на 21.10.10 19:00.



Тема Re: Миланистинови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано21.10.10 19:04



мухаха и Бербатов естествено не игра. КУР за боклуците в ПРОБГ, дано да четат това и да се видят какви мега идиоти са. За пореден път дават мега скучен мач на Юнайтед в който Бербатов не игра, сега гледам мазохистите тъпи ще дават и Бурса - Ман Ю, ахаха
С подобна политика (не само за ШЛ) не случайно са в криза и до няколко години ще затънат както навремето Ринг + бяха затънали, спасиха ги, сега пак вървят към дъното.



Тема Re: Миланистинови [re: пeтльo]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано21.10.10 21:29



Само с първото не съм съгласен, пурите са върховното тютюнево изживяване за всеки случай.



Тема Re: Миланистинови [re: Diavolo]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано21.10.10 21:31



Добре де Дяволе. Ккаво означава откраднали Кака? Предложиха пари и го купиха. Какво означава, че не уважавали отборите и техните позиции? Футболистите са стока и се продават и купуват. Вие уважихте ли ПСВ когато взехте Гулит? А Аякс, когато взехте Бастен? А Лацио, когато взехте символа им Неста? А Фиорентина, когато взехте Руи Коща? Монетата винаги има две страни, но на теб просто ти е трудно да приемеш, че Реал купува от вас, както вие купувахте навремето от други.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.