Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:09 30.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема OFF - Световно първенство по волейболнови  
Автор janitor_of_lunacy (k.)
Публикувано24.09.10 18:00



Започва утре. Ето и схемата:



България е в група ''Е'' заедно с Китай, Франция и Чехия.

В случай че завършим на първо място, във втората фаза ще играем срещу класиралия се на 2-ро място от грапата на САЩ, Аржентина, Венецуела, и Мексико (Аржентина, най-вероятно?) и срещу класиралият се на 3-то място от групата на Италия, Япония, Египет, и Иран (Египет, може би?).

В случай че бием и в двата мача, в третата фаза така както ги изчислявам нещата май ще се наложи да играем с Бразилия и с един измежду Испания/Куба/Япония, и както ги виждам май ще се наложи да спечелим и тези 2 мача, за да може да играем на полуфинал.

The dream of the state is to be one
The dream of the individual is to be two


Тема Re: OFF - Световно първенство по волейболнови [re: janitor_of_lunacy]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано24.09.10 18:21



Не знам, дали съм те питал друг път, но това картината със заклания Марат ли е?


Иначе за Световното, дано стигнем полуфинал, но съм песимист. Може да гледам някой мач и ще чакам компетентни мнения от следящите този спорт.



Тема Re: OFF - Световно първенство по волейболнови [re: janitor_of_lunacy]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано24.09.10 18:53



Тия пак изкъртиха мивките с формата на първенството.



Тема Re: OFF - Световно първенство по волейболнови [re: janitor_of_lunacy]  
Автор alessandron ()
Публикувано24.09.10 22:38



Ясно е, че се направи всичко възможно да избутат до финалната четворка жабарите - кур за тех по тоя повод. При определени обстоятелства и загуба в първата предварителна група можем да се прехвърлим в горния поток - тая сметка обаче трябва да се направи много внимателно, ако изобщо ще я правим.




Тема Re: OFF - Световно първенство по волейболнови [re: alessandron]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано24.09.10 23:13



Тоя регламент още след жребия ме заболя главата като го прочетох. Още тогава си направих сметка, че ако ние и Бразилия мачкаме, то ще се изправим в сблъск един от двата отбора да отпадне преди 1/2 финалите. Сега ме мързи пак да гледам регламента, искам само да попитам взимат ли се резултатите от първите групи за следващите ?

т.е. да искам ли да паднем от Франция или не






Тема Re: OFF - Световно първенство по волейболнови [re: alessandron]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано25.09.10 01:24



нещо май игра с прогнози щеше да се прави доколкото си спомням... ;)

иначе сме анти Бразилия



Юнаците - максимум 1/2 финал, дано да познаеш и да играем финал, да видим сега дето се готвиме толкова дълго за това първенство какво ще направим.



Тема Re: OFF - Световно първенство по волейболнови [re: Diavolo]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано25.09.10 10:37



аз бях написал, че бих организирал, но няма да имам възможност всичко да е навреме и т.н. и реших да не пускам :/




Тема Re: OFF - Световно първенство по волейболнови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано25.09.10 11:43



Ами да ти кажа не съм много сигурен - предишните години се гледаха, ама сега знам ли ..




Тема Re: OFF - Световно първенство по волейболнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано25.09.10 11:45



За играта Шевата е казал, аз няма да има време :)

Иначе не ми харесват напълно нещата - Жеков ще играе с контузия и а е духнал вятъра накриво и си заминаваме рано. Отделно разпределител с контузия колкото и да стиска зъби, не е на макс ниво, па и с посрещането ... Дано успеем да направим нещо голямо, подкрепяме до последно и така.




Тема Re: OFF - Световно първенство по волейболнови [re: janitor_of_lunacy]  
Автор falkenbach (ракия по пладне)
Публикувано25.09.10 13:33



в шибания поток сме, мамичката му!

ако бием наред накрая се изравяме срещу Бразилия точно преди 1/2 финала.
ако сме втори, играем после със САЩ, ако ги бием играем с жабарите преди 1/2 финала.

т.е. за да стигнем полуфинал трябва или да минем през Бразилия, или да минем през САЩ и Италия.

мисля, че при двата случая шансовете ни не са много големи. т.е. ако се класираме на 1/2 финал за мен това ще е голям успех.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.