Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:02 28.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Уелс - България - Матеус тест #1нови  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано08.10.10 21:43



Goalkeeper: Nikolai Mihailov

Defence: Nikolaj Bodurov
Defence: Valentin Iliev
Defence: Ivan Ivanov
Defence: Petar Zanev

Midfield: Stiliyan Petrov
Midfield: Georgi Peev
Midfield: Ivelin Popov
Midfield: Martin Petrov
Midfield: Blagoy Georgiev

Forward: Dimitar Ivanov Makriev

Substitute player: Dimitar Rangelov
Substitute player: Stanislav Angelov
Substitute player: Tzvetan Genkov
Substitute player: Vladislav Stoyanov
Substitute player: Chavdar Yankov
Substitute player: Pavel Vidanov
Substitute player: Valeri Domovchiski
Substitute player: Daniel Svetoslavov Dimov
Substitute player: Nikolay Dimitrov



Тема Re: Уелс - България - Матеус тест #1нови [re: Balleta]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано08.10.10 21:49



Не съм доволен. Михайлов и Попов трябваше да не играят и като ни начукат канчетата, да не обвиняват пак "говедата".



Тема Re: Уелс - България - Матеус тест #1нови [re: Balleta]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано08.10.10 22:08



Аз се чудя Пеев и Благой що го дирят в национала





Тема Re: Уелс - България - Матеус тест #1нови [re: Balleta]  
Автор alessandron ()
Публикувано08.10.10 23:40



А Иванушка Глупака? Абе поне показаха повече желание, възможностите им са ясни - селски.




Тема Re: Уелс - България - Матеус тест #1нови [re: Balleta]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано08.10.10 23:56



Е кой да играе ве баце ?
И Пеев и Благо са титуляри в руското първенство - ти кой предлагаш на тяхно място ?
Аз пък съм много доволен от подбора на Матеус. Избра футболисти, които са твърди в клубовете си и играят винаги. Дано тази практика продължи ...
А Павката Виданов направи мача на живота си. Браво






Тема Re: Матеус завари един готов отборнови [re: Balleta]  
Автор PhilipMarlowe (старо куче)
Публикувано08.10.10 23:58



като Червенков Литекс





Тема Re: Уелс - България - Матеус тест #1нови [re: alessandron]  
Автор the_fly (ядояд)
Публикувано08.10.10 23:58



Абе тоя наистина трябва да го бият, ей така, да видят дали няма да помогне, защото другото май не върши работа, гледах мача с едно око, но всеки поглед към екрана хващаше негова комична изява, ако хванем и натурализираме някой защитник от азърбейджан, съм убеден, че ще покаже по-висока футболна интелигентност



Тема Re: Уелс - България - Матеус тест #1нови [re: Balleta]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано09.10.10 01:58



сърбите с шокираща загуба



иначе аз гледах всичко което можеше да се гледа. доволен съм, добри мачове, особено Германия - Турция и Португалия - Дания доста ми се понравиха.
Българите взеха задължителна и ценна победа, но шансовете са илюзорни. Имахме шанс в не малко ситуации, един хикс нямаше изобщо да е нелогичен да не казвам, че щеше да е по-справедливия резултат. Много хубав гол на Ивелин Попов. Черногорците пак биха и това е лошо за нас. Срещу Швейцария догодина всичко освен победа ше е равносилно на загуба на всякакви шансове за второто място.

Редактирано от Diavolo на 09.10.10 02:15.



Тема Re: Уелс - България - Матеус тест #1нови [re: Diavolo]  
Автор croesus (хлевоуст)
Публикувано09.10.10 02:10



Как ги направи тези сметки? Виж от какви мачове ЧГ си взеха точките - домакини на Уелс и Швейцария (което мисля, че не е непостижимо и за нас, като видях уелсците) и нашата издънка. Пичовете просто си минаха най-лесните мачове. По-важно от победа над Швейцария за мен ще е да бием ЧГ там с поне 2 гола. Тогава вече те ще са догонващи, дори формално да ни водят по точки за известно време.



Тема Re: Уелс - България - Матеус тест #1нови [re: croesus]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано09.10.10 02:19



е така е, но преди да гостуваме в Подгорица имаме да уреждаме швейцарски сметки, за това пиша, че това е най-важното, защото е на дневен ред.
Иначе има много време до този решителен мач срещу черногорците и в това ни е шанса, защото ако сега играехме нямахме никакъв шанс според мен.
Швейцария обаче ако бие сега Уелс във вторник (задължени са) ще играят на макс срещу нас, защото и за тях ще е решителен мач. Просто не трябваше да губим този кардинално важен мач у дома срещу Вучинич и компания, сега ще е много сложно и трябва да сме безгрешни. Но статистически имаме шансове и така, надеждата умира последна. Аз обаче не вярвам да се класираме на бараж, не го вярвах и след жребия, а сега още по-малко, дано да бъркам. :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.