Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:46 02.07.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: ще направят ли бразилцитенови [re: f(x)dx]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано02.09.10 09:58



Ще стане шоу, аз съм за литовците в този поток.



Тема Re: OFF: 2010 FIBA World championshipнови [re: Vendome]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано03.09.10 01:45



В крайна сметка Испания е втора в групата си. Оформиха се балканско (Сърбия - Хърватска) и южноамериканско (Аржентина - Бразилия) дербита на 1/8 финалите. Друг интересен мач ще е Испания - Гърция




Тема Re: OFF: 2010 FIBA World championshipнови [re: shevchenko]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано03.09.10 09:46



Мдам, яки мачове се очертават. Франсетата се самоубиха в последните два мача, гърците също се издъниха глупаво. Немците неочаквано за мен отпаднаха, след като биха сърбите (отнесли Англоа с 50-на точки) и за малко да измъкнат мача от Аржентина. Щатите ще играят най-вероятно с Русия на 1/4 финал, макар, че НЗ не е за подценяване и още преди време писах в бългериън баскет, че кивитата минават групата.



Тема Re: OFF: 2010 FIBA World championshipнови [re: Vendome]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано03.09.10 14:08



определено американците нацелиха по-лесния поток. Но топка е - върти се и скача.

П.П. днес си платих 20 евро на сайта на ФИБА - пълен достъп до всички мачове - на живо и на запис до 19 Септември.
Не знам как я мисли тая работа Кедъра, ама с 5-6 мача от световното скоро коментарите му ще ги слуша само майка му



Тема Re: OFF: 2010 FIBA World championshipнови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано03.09.10 14:26



Понеже тая седмица съм в Гърция, гледам всичките им мачове и определено мога да кажа, че са зле. Не са в защита това, което бяха, липсва им лидер, а в атака нямат заучени комбинации и много често оставят Бейби Шак да се бори като прасе с тикви под коша с двама души от противника. Като цяло обаче интересът ми към баскета чувствително е намалял както се улових и тия дни докато гледах някои мачове и общо взето ще ви чета вас, за да знам как вървят нещата ...




Тема ей тия сръбскинови [re: Vendome]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано04.09.10 20:04



нещастници за N-ти път ги подпират най-безсрамно


Имаше ОЧЕВАДНИ КРАЧКИ при последната им атака. Бахти и калитарите и мошениците, за кой ли път вече ги подпират...

Дано на 1/4 финала, испанците или гърците да ги изхвърлят от борбата най-накрая.



Тема Re: ей тия сръбскинови [re: Diavolo]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано04.09.10 20:38



Голяма драма. :)
А то кой сбърка Теодосич ли не я подаде хубаво или Кръстич му я отнеха лесно (а може би и двамата са виновни)?




Тема Re: ей тия сръбскинови [re: Diavolo]  
Авторbulby (Нерегистриран)
Публикувано04.09.10 21:13



Абе не се видя много хубаво по телевизията. И на мен ми се стори, че има крачки, но явно е нямало, защото ако наистина беше такава ситуацията съм убеден, че хърватите щяха яко да избухнат и да има много разправии. Както и да е, според мен сърбите си бяха по-добри в този мач и заслужено победиха, макар че си трябваше да се играе овъртайм.



Тема Re: ей тия сръбскинови [re: bulby]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано04.09.10 21:23



А сега Гърция изигра супер първа четвърт и ... губи с 3т. :)




Тема Re: ей тия сръбскинови [re: bulby]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано04.09.10 21:43



Хърватите бяха по-слаби и само факта, че е специален мач доведе до интрига. Дори и при драмата в края, не виждах, как сърбите ще загубят мача.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.