Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:36 02.07.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема вамоснови [re: Vendome]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано04.09.10 22:50



в много хубав и драматичен мач Испания излъга Гърция и така се очертава зверски 1/4 финал със сърбите :)



Тема Re: ей тия сръбскинови [re: bulby]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано04.09.10 22:53



на мен ми се видяха крачки. а и какви са тия писания, че заслужавали повече победата, напротив хърватите я заслужаваха не по-малко. сами се преебаха накрая. освен това сърбите бяха фаворит и имат много по-качествен състав от хърватите и въпреки това насмалко да паднат.



Тема Re: вамоснови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.09.10 11:31



Ич не са ги лъгали - испанците си налагаха темпо когато си поискат. В Гърция яко се бяха възбудили да бият, по заведенията фул макс, а келнерът ме изгледа бая накриво, като му казах, че нямат шанс






Тема Re: ей тия сръбскинови [re: Diavolo]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано05.09.10 19:34



Не ми хареса играта на сърботе, мачът беше равностоен заради мотивацията на хърватите, просто не виждах, как ще спечелят мача и познах. Аз бях за хърватска и грешката, довела до решаващия фаул бая ме ядоса.

В момента словенците се гаврят с Австралия, огромна разлика в класите.



Тема Re: вамоснови [re: Diavolo]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано05.09.10 19:35



Абе бяха си по-добри, да византийците изиграха страхотна трета част, но си личеше по-голямата класа на испанците. Гърците в този сис състав логично разочароваха, а Бейби Шак е обида за истинския Шак.



Тема Re: ей тия сръбскинови [re: Vendome]  
Автор bulby (мъждукащ)
Публикувано06.09.10 01:07



Днес като цяло мачовете не бяха изобщо интересни, гледах по съвсем малко и от двата. От оставащите 1/8-финали чакам с интерес само Аржентина - Бразилия, иначе може и Русия - Нова Зеландия да стане доста завързан.

Като гледам схемата, САЩ до 1/2-финал няма да имат никакви проблеми.



Тема Re: ей тия сръбскинови [re: Vendome]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано06.09.10 06:19



даам, очаквах повече от озитата :/
гледах не малка част от мача, но повече гледах тениса, а втория мач не успях изобщо да гледам, но то като гледам е бил решен още на почивката.
Утре пак протоколни мачове, не вярвам новозеландците да затруднят кой знае колко ушанките, но последните не са нещо кой знае какво от това което видях, така че може и да има някаква интрижка до третата решителна четвърт. :о



Тема Re: ей тия сръбскинови [re: bulby]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано06.09.10 08:34



Скучни мачове. Франсетата дадоха надежда за интрига през първата четвърт, но после бяха помлени от турците. Много непостоянен отбор е Франция, ако има ден, може да бие всеки, ако не им тръгне играта се насират. Турците направиха феноменален мач в защита, а французите бяха доста объркани и дезорганизирани в атака - много търноувъри, направо бяха комедия.

Очаквам Бразилия да бие Аржентина, а НЗ има някакви шансове срещу руснаците, макар и минимални.



Тема Re: ей тия сръбскинови [re: Diavolo]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано06.09.10 08:35



Ушанките не са толкова слаби, дотук само те измучиха турците, които са силно изразен домакински отбор.

Между другото България се класира административно за Евробаскет 2011г. Увеличиха отборите на 24 и минаваме напред като един от най-добрите трети.



Тема Re: ей тия сръбскинови [re: Vendome]  
Автор bulby (мъждукащ)
Публикувано06.09.10 18:46



Ангола падат с 25 точки, но влиза моя нов любимец - Владимир Джеронимо, да видим ще има ли героичен обрат






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.