Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:26 03.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема OFF: NBA-Маями суперфаворит за титлатанови  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано09.07.10 09:35



Тази нощ Леброн Джеймс "Краля" обяви, че се присъединява към Дуейн Уейд и Крис Бош в Маями Хийт. Горещите се превръщат в главния претендент за титлата, защото Леброн най-после има не един класен, а двама такива съотборници, които също са сред суперзвездите в Лигата. Кливланд естествено ще се борят най-много за влизане в плейофите догодина, а другите, вкл. и Лейкърс ще трябва да се борят с новото баскетболно чудовище. Очакванията към Хийт ще са големи и да видим, дали ще оправдаят надеждите, както го стори Селтикс през сезон 2007/2008г.



Тема Re: OFF: NBA-Маями суперфаворит за титлатанови [re: Vendome]  
Автор Aл Bundy (Capitan)
Публикувано09.07.10 09:37



Това ми прилича на Ман Сити в НБА


Много покупки, класни играчи и накрая....пак Лейкърс с титлата



Тема Re: OFF: NBA-Маями суперфаворит за титлатанови [re: Aл Bundy]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано09.07.10 09:38



Хахахаха, ще видим, но много зависи и от тренера, но Маями са си сериозен отбор по принцип в последните години.



Тема Re: OFF: NBA-Маями суперфаворит за титлатанови [re: Vendome]  
Автор Aл Bundy (Capitan)
Публикувано09.07.10 09:44



Бе той и Шакил се пробва там и пак нищо.Ще видим.
За мен, Лейкърс и Бостън са най-подготвените отбори в последните години, което ме кефи де щото съм за Лейкърс, а симпатизирам и на Бостън





Тема Re: OFF: NBA-Маями суперфаворит за титлатанови [re: Aл Bundy]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано09.07.10 09:56



Маями спечели титлата с Уейд и Шакил

.

Бостън е застаряващ отбор, не мисля, че ще имаме шанс отново да се борим за титлата следващите 2-3 години, тази ни беше шансът и го изпуснахме.

Ама да си от Лейкърс и Бостън е като да си от Реал и Барса :))))


I PERSONALLY GUARANTEE THAT THE CLEVELAND CAVALIERS WILL WIN AN NBA CHAMPIONSHIP BEFORE THE SELF-TITLED FORMER 'KING' WINS ONE. - собственикът на Кливлънд Дан Гилбърт.



Тема Re: OFF: NBA-Маями суперфаворит за титлата [re: Vendome]  
Автор Aл Bundy (Capitan)
Публикувано09.07.10 10:18



Ама да си от Лейкърс и Бостън е като да си от Реал и Барса :))))

Ха, това не го знаех , но като цяло рядко гледам баскетбол и не знам история и т.н.
Просто Бостън навремето ме кефеха заради Лари Бърд, а за Лейкърс започнах да викам заради Джабар и после Меджик.



Тема Re: OFF: NBA-Маями суперфаворит за титлата [re: Aл Bundy]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано09.07.10 10:21



Е точно този период е един от най-символизиращите враждата между Селтикс и Лейкърс :))



Тема Re: OFF: NBA-Маями суперфаворит за титлата [re: Vendome]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано09.07.10 10:37



това окончателно затвърждава мнението ми, че НБА е повече шоу, отколкото баскетбол.

За тези, които не следят много много баскетбол, да събереш Уейд, Леброн и Крис Бош в един отбор е като да събереш Меси, Руни и Торес.

сами преценете какво ще се получи. с тази разлика, че на американците не им пука, защото те ще дават луди пари, за да гледат шоуто на извънземното трио



Тема Re: OFF: NBA-Маями суперфаворит за титлата [re: Vendome]  
Автор BatRado (red)
Публикувано09.07.10 11:00



Ами при положение, че събираш трима от 5-те най-добри в НБА в момента си мисля, че няма как предварителните прогнози да са други.
Аз лично съм леко разочарован, защото по едно време се бе чуло, че моите любими Булс са се включили в надпреварата, но явно приятелството е надделяло в избора на Леброн. Както и да е - Маями са симпатичен отбор, а сега с тези майстори си мисля, че ще увеличат своите симпатизанти.

Хубаво е да има разнообразие - дано идният сезон е още по-вълнуващ и динамичен от предния.

К*Р ЗА ХЕЙТЪРИТЕ!


Тема Re: OFF: NBA-Маями суперфаворит за титлата [re: Vendome]  
Автор BatRado (red)
Публикувано09.07.10 11:02



Така е - Бостън мисля, че вече започват да слизат надолу по стълбицата и ще трябва да подменят тима.
Но според мен скоро същото ще трябва да правят и Лейкърс скоро, което ще ни върне към началото на века, когато всеки сезон имаше различен и за мнозина изненадващ шампион



К*Р ЗА ХЕЙТЪРИТЕ!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.