Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:11 07.07.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема WC 2010: мач за 3/4 място Германия - Уругвайнови  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано09.07.10 21:23



Коментари, анализи, пре, по и пост мача, псувни, съдията педераст, вувузели и т.н.


В известния като най-безсмислен мач в историята на футбола ще играят Германия и Уругвай. Пита се кой ще е по-малко съсипан от загубата на 1/2 финал. Би трябвало да са урусите, защото никой не очакваше от тях и на 1/2 финал да играят. А и се завръща Суарес. При немците се завръща обаче Мюлер, а някак си не върви на маншафта да загубят два поредни мача след такива паметни победи каквито записаха.

И не на последно място - Паул е прогнозирал победа за немците.

2-1/3-1 за Германия :о



Тема Re: WC 2010: мач за 3/4 място Германия - Уругвайнови [re: Diavolo]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано09.07.10 21:26



и не на последно място - жива е интригата Роналдо - Клозе.
Може немците да играят изцяло за Клозе само и само да задмине Роналдо.
Ега не става това.





Тема Re: WC 2010: мач за 3/4 място Германия - Уругвайнови [re: Diavolo]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано09.07.10 21:28



То и голмайсторската титла, респективно Златната топка, не са се решили още, два гола за един измежду Мюлер, Клозе и Форлан са напълно постижима цел в мач без значение. Аз поради тази причина съм бетнал на гол-гол, това е реалистичният залог за този мач.



Тема Re: WC 2010: мач за 3/4 място Германия - Уругвайнови [re: Diavolo]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано09.07.10 21:33



И според мен Германия бие, но мъчно - гледах Паул като избираше, много се колеба, отначало се качи върху кутията с флага на Уругвай, но после извади мидата от тая на Германия - продължения и дузпи може би? Иначе според мен немците ще вземат третото място, щото тях най-много ги бива да играят концентрирано в такива безсмислени мачове ...




Тема Re: WC 2010: мач за 3/4 място Германия - Уругвайнови [re: Diavolo]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано09.07.10 21:46



Победа с два гола разлика за немците. Тея са научени да гонят победата дори в турнира по повод деня на цветята.



Тема Re: WC 2010: мач за 3/4 място Германия - Уругвайнови [re: Diavolo]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано09.07.10 22:13



надявам се на голово шоу, а аз лично стискам палци на Клозета.
Немците вече подобриха един немски рекорд за най-много мачове на световни първенства (и то при положение, че каските не играят на едно световно или май беше на две, 1930 и 1950 г.) сега дано да подобри рекорда и на Роналдо



3-1/4-2 за Германия



Тема Re: WC 2010: мач за 3/4 място Германия - Уругвайнови [re: Murray]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано09.07.10 22:15



Дано не го подобри, Феномена е уникален, докато Клозе си е точно това, дето си написал.




Тема Re: WC 2010: мач за 3/4 място Германия - Уругвайнови [re: alessandron]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано09.07.10 22:18



е аз не мога да понасям бразилците и за това ми се иска да го подобри, ще е поредния шамар по национаното им самочувствие ;)
иначе ясно, че като качества изобщо не може и дума за сравнение да се прави. :)
единствения плюс на Клозе е, че има дълга кариера, докато феномена блестя малко а после надебеля като Марадона...





Тема Re: WC 2010: мач за 3/4 място Германия - Уругвайнови [re: Murray]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано09.07.10 22:40



Феномена не блестя малко, но имаше нещастието да не играе три години в пиковия момент от кариерата си заради тежки контузии. Роналдо обаче е най-великият нападател, който съм гледал след Бастен.



Тема Re: WC 2010: мач за 3/4 място Германия - Уругвайнови [re: Diavolo]  
Автор Eвлaмпи Пoпдимитpoв (световноизвесен)
Публикувано10.07.10 00:38



Немците са ми любим отбор от чаве, но не са благородни на тва първенство - искрено се надявам да имам поводи да им раздавам комплименти след мача :)
Аре ФОРЛАН, аре СУАРЕС! Гола на световното е на Форлан срещу лалетата!

Simplicity is the essence of happiness. -- Cedric Bledsoe



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.