Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:14 25.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема OFF: КУР ЗА ЦИГАНЕРО БРАЗИЛЕЙРО  
Авторalessandron (Нерегистриран)
Публикувано08.07.10 21:53



Мама им мръсна на тея цигани, дето само се чудят как да накъсат ритъма на нашите. Два гейма ни измъкнаха с невероятна защита и пълен набор номерца - спиране за бърсане на пода, спорове със съдиите и постоянни претенции. Жалкото е, обаче, че нашият сервис не върви - не ги затрудняваме, а те са най-добрите в защита, днес който гледа, вижда - топката не пада чисто на пода, вадят всичко. Дано успеем сега да стигнем до тайбрек, че тъпите сърби са загубили от Италия в Белград и в нашата група може и да не се класира втория. Време е Матей и Владо да почнат да бият зверския си сервис, Матей поне взе да вдига нивото на атака, но пък Владо се поскри. Уф, ебати драмата ...



Тема Re: OFF: КУР ЗА ЦИГАНЕРО БРАЗИЛЕЙРОнови [re: alessandron]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано08.07.10 22:21



Каква драма, бе баце - възможно найрутинната победа за Бразилия. Сърбия като им четох състава за лигата април месец беше ясно, че трудно си спечелят групата, така че там закономерно Италия ще е първа. Ако не стане някакво чудо се класираме като най-добър втори. Ето ти линк за мача, ако искаш :






Тема Re: OFF: КУР ЗА ЦИГАНЕРО БРАЗИЛЕЙРО [re: shevchenko]  
Авторalessandron (Нерегистриран)
Публикувано08.07.10 22:30



Мерси за линка :)

Иначе не съм съвсем съгласен за рутинната победа - бразилците се бяха подготвили за този мач много сериозно, но пък и на нас не ни влезе в употреба сервисът - слабичко доста в този елемент и според мен това не ни позволи да направим обрат. Мисля, че бяхме равностойни, но ... важните точки, ех тия важни точки ... А и според мен престъпно загубихме последния гейм, след като в началото ги емнахме до 6:2 и после - 6:7 от тъпия флоп. А и Пранди като че не реагира възможно най-добре в някои моменти - остави Тошко Алексиев по-дълго в първите два гейма, отколкото трябваше например. Показателно е, че Жеков би най-добър сервис - Матей под нивото си на сервис, въпреки двете мрежи, Владо пък все едно го нямаше от начален удар. Надявам се утре да не са така стегнати на сервис и да влиза повечко, пък мисля и Бразилия няма да се напъва толкова, колкото днес.



Тема Re: OFF: КУР ЗА ЦИГАНЕРО БРАЗИЛЕЙРОнови [re: alessandron]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано08.07.10 22:48



Какво се ядосваш? Просто наще не са си променили лузърския манталитет. Бият горките холандци и щом дойде важния момент го вадят мек. Да беше за сефте, да се ядосваш, а то е всеки път така. И Пранди няма да промени нищо.



Тема Re: OFF: КУР ЗА ЦИГАНЕРО БРАЗИЛЕЙРОнови [re: Vendome]  
Авторalessandron (Нерегистриран)
Публикувано08.07.10 22:52



Не съм съгласен. Не ми се обяснява надълго и нашироко защо, но е факт, че отборът израства и сме променили към добро както блокадата, така и защитата. Все пак играхме срещу най-добрите в света. Убеден съм, че Пранди ни готви за световното, не за лигата. И в крайна сметка това е нашият отбор - аз ще си го подкрепям до последно и ще вярвам на момчетата.



Тема Re: OFF: КУР ЗА ЦИГАНЕРО БРАЗИЛЕЙРО [re: alessandron]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано08.07.10 23:03



уф, да си взема един душ, да се обадя по телефона и сърбите са взели гейм и водят с 5 точки в четвъртия, сега може да се наложи сами да си печелим класирането




Тема Re: OFF: КУР ЗА ЦИГАНЕРО БРАЗИЛЕЙРО [re: shevchenko]  
Авторalessandron (Нерегистриран)
Публикувано08.07.10 23:06



Следя го и аз, май жабите ще омажат кълките накрая. Ако сърбите бият с 3:2, нас утре не ни ли урежда и загуба с 2:3?



Тема Re: OFF: КУР ЗА ЦИГАНЕРО БРАЗИЛЕЙРО [re: alessandron]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано08.07.10 23:08



баце, айде и ти с този манталитет на жертва и че все следващият път ще стане. бразилците ни виновни, че бавели играта и лигата не ни била приоритет. Нищо, че играем с най-доброто, а пък за Бразилия ги нямаше Жиба и Серхио. Преди 2 години Марто Стоев се смееше на щатите, че се напънали да вземат лигата и че нищо нямало да направят на олимпиадата, а те я взеха без да загубят мач. Ние пък паднахме там дори от Италия с 3-0

Това си е нашия манталитет и това ще си остане. :(




Тема Re: OFF: КУР ЗА ЦИГАНЕРО БРАЗИЛЕЙРО [re: alessandron]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано08.07.10 23:10



урежда ни, сега викам за Италия, като свърши ще направя сметката за утре. Тогава и Бразилия не би трябвало да се напъва много, но самото класиране само по себе си нищи не означава.




Тема Re: OFF: КУР ЗА ЦИГАНЕРО БРАЗИЛЕЙРО [re: shevchenko]  
Авторalessandron (Нерегистриран)
Публикувано08.07.10 23:22



Ваше право да не вярвате, аз ще им вярвам и ще ги подкрепям. А па все едно бразилците не ги правеха тия номера циганьорски, за които писах, нали? Отборът под ръководството на Стоев и под ръководството на Пранди са две много различни неща. Айде малко доверие в крайна сметка, ние в България все успяваме да покажем кой колко е "умен" и "знае" точно когато трябва вяра и единомислие. Жиба все по-често не играе, щото остарява и съответно не може да поддържа форма в по-продължителен период. Серджо също взе да става на 100 години.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.