Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:12 24.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Абе видяхте ли какъв боклук е торес?!?  
Автор the_fly (ядояд)
Публикувано25.06.10 22:12



че коментаторите ни очевидно НЕ видяха?

най-отвратителната постъпка която съм виждал на световно първенство, по-голямо неспортменство от божията ръка, шумахеровата изгъзица и прочие

Дано кариерата му приключи възможно най-скоро




Редактирано от the_fly на 26.06.10 02:02.



Тема Видях(ме)нови [re: the_fly]  
Автор alessandron ()
Публикувано25.06.10 22:13



Много грозна симулация, а съдиите пак показаха, че трябва да бъдат разстрелвани.




Тема Re: Абе видяхте ли какъв боклук е торес?!?нови [re: the_fly]  
Автор Byron Moreno (ям жаби)
Публикувано25.06.10 22:13



И на мен ми се стори симулация, но пък освен целта да е била жълт картон, друга не виждам. Нали не беше в пеналта.



Тема Re: Абе видяхте ли какъв боклук е торес?!?нови [re: Byron Moreno]  
Автор alessandron ()
Публикувано25.06.10 22:14



Именно, не беше в наказателното, само за да изкара жълт на чилиеца се пльосна.




Тема DA!нови [re: the_fly]  
Автор вaн Xyйcтeлpoй (мъдуресто лале)
Публикувано25.06.10 22:14



Вече имам официална причина да викам КУУУУУУР КУР И ПАК КУР за испания КУР за торес, кур за всички симуланти на лузърпул, кур за иниеста, кур за Пуьол(за него са 2 заради гола на Шевченко) кур и за педераса Рамос... Само от Вия става нещо от тоя лайнен отбор - КУР и за Боската



КУР ЗА ТОЗИ на WC 2010
...

Тема Re: Абе видяхте ли какъв боклук е торес?!?нови [re: Byron Moreno]  
Автор the_fly (ядояд)
Публикувано25.06.10 22:15



Абе няма стори ми се, стопроцентова симулация, не стига че падна без да е докоснат, но и се превива и държи за краката и лицето?!??

Иименно де, испания вкарват гол, но той играе и за втори жълт картон на чилиеца, толкова пошло и жалко, абе ако бях играч на чили и видех това на повторение на полувремето, второто щях да го контузя просто, не съм виждал по-голяма простотия, наистина



Тема Re: Абе видяхте ли какъв боклук е торес?!?нови [re: the_fly]  
Автор вaн Xyйcтeлpoй (мъдуресто лале)
Публикувано25.06.10 22:16



Точно баце аз бих му влизал докато не му счупя крака - 2 години да не играе и после да е инвалид - футболист - КУР за тия лайнометни манекени!

КУР ЗА ТОЗИ на WC 2010

...

Тема Re: Абе видяхте ли какъв боклук е торес?!?нови [re: the_fly]  
Автор Forza_Italy (Стрелец)
Публикувано25.06.10 22:16



Същите номера като Словаците вчера, дето ги правеха в мача с адзурите.



Тема Re: Абе видяхте ли какъв боклук е торес?!?нови [re: the_fly]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано25.06.10 22:20



много грозна симулация, какво да се прави.
жалко е когато големи звезди правят такива неща, ето заради такива путкенски изпълнения на разни гелосани манекени никога няма да призная тази игра за истински мъжка (макар и да е най-популярната), каквато е хокеят на лед - там на леда са истинските мъже...



Тема Re: Абе видяхте ли какъв боклук е торес?!?нови [re: the_fly]  
Автор shevchenko (стар клубар)
Публикувано25.06.10 22:20



Да, испанците след като спечелиха симпатиите на неутралните на еврото със супер футбола си и заслужената титла сега само разочароват. Абсолютно подкрепям Олмаши, Торес лежа на терена 2-3 минути, заеби да не играе за втори ж.к. ....

И Испания трети мач играе ганкиното, Хондурас са яко слаби, а днес шанса ги покрива




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.