Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:50 28.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: Абе видяхте ли какъв боклук е торес?!?нови [re: jabar]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано26.06.10 00:05



Абе друже, Пуул има 5 КЕШ, правили сме мачове шедьоври, драми, обрати и т.н. ама да си представям че сега сме страшилище ли.. трудно след като Стоук и Уигън си вземат точки седмица през седмица.
Италия е била и ще бъде фактор винаги.. затова и казвам, че е донякъде тъжно когато една такава формация остане след симпатягите от Нова Зеландия, от които сега не мога да се сетя и за едно име дори.



Тема Re: Абе видяхте ли какъв боклук е торес?!?нови [re: AnfieldBG]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано26.06.10 00:08



бе Пуул няма титла в англия от немогадаброядотолкова години, Италия са актуалния световен шампион в момента, колкото и тъпа титла да беше и колкото и да са ми омразни, заслужават доста повече уважение от Англия:)

The Prodigy are please to announce they are playing at Spirit of Burgas Festival on 13th August 2010


Тема Добре денови [re: Alabao13]  
Автор вaн Xyйcтeлpoй (мъдуресто лале)
Публикувано26.06.10 00:09



Посочи една причина да харесваш тоя отбор! Аз винаги ги помня като симуланти, ръгачи, къртачи, груби, мрънкащи на съдии, надменни в изказванията си, с надменни тренери а за капак на всичко сега се появиха и Мъдолизиньо + Гейналдо И ЗА КАПАК редовно ги бутат съдиите!
Освен Руй Коща и Жоао Пинто не се сещам други портумангалци дето да са ми били симпатични :? Обаче се сещам за много дето ми се повръща от тях и оттук и омразата ми към тях + хейтърщина.

КУР ЗА ТОЗИ на WC 2010

...

Тема Re: Абе видяхте ли какъв боклук е торес?!?нови [re: пeтльo]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано26.06.10 00:12



Ами и Франция бяха такива през 2002.. не видях да имаше кой знае какво уважение след като бяха трагични.
Просто Италия на това СП беше без нужната класа. А за да си без нужната класа и да стигаш до финали, трябва да се казваш Германия :)



Тема Re: Абе видяхте ли какъв боклук е торес?!?нови [re: AnfieldBG]  
Автор jabar (baron4e)
Публикувано26.06.10 00:17



Преди всяко едно световно оби4айните заподозрени са все същите <Англия ,Германия,Бразилия Аржентина>Аз откакто гледам световни не помня Италия да е по4вала фаворит и не знам защо сега вси4ки така злобеете

Беше ясно 4е осминафинал ще успех при това световноЗа разлика от останалите ФАВОРИТИ Англия на всяко едно първенство се осира тотално и методи4но Италия има добри и лоши периоди но все пак успя да вземе 2 световни купи откак аз гледамДано да сме живи и здрави да дойде това време да видим и ве4ните фаворити Англия да спе4елят,ама по4ти не вярвам



Тема Re: Абе видяхте ли какъв боклук е торес?!?нови [re: jabar]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано26.06.10 00:28



Ееее не.. тук не си прав... не знам откъде заключи че злобея.. Отговорих просто на Сандро в пост, в който той намеси Англия какво и как НЕ е направила.. но мисля чвсно се вижда позитивния нюанс на отговора... :)
Бъзикаме се, заяждаме се за дреболии, но повярвай ми предпочитам напред да мине Италия пред Парагвай... това е предпоставка за много по-интересни мачове в сериозната фаза на турнира.
На Англия това й е симпатията.. голямата кошница, наивните мачове, канонизираните геройски отпадания и провали и т.н. Поне тук във форумите не виждам някой да фаворитизира Англия. Това го правят по медии основно.



Тема Re: Абе видяхте ли какъв боклук е торес?!?нови [re: jabar]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано26.06.10 00:30



ако бъдем честни Англия сега имат редкия шанс да станат световни шампиони поради много фактори изброени преди световното. наистина добро поколение с класи играчи на всички постове без вратарския, с велик треньор, с подходящ климат, в страна с много техни фенове и т.н.
и ако тук се провалят (а на там отиват нещата) ще трябва да чакат може би вечно и аз не знам :О

Иначе Италия беше фаворит номер 1 за титлата през 1990 г. ;)
1994 г. също бяха фаворит - сред топ 3 отборите фаворити.

1998, 2002, 2006 и 2010 г. не бяха сред най-горещите фаворити, но специално 2006 г. Италия имаше отлични футболисти в пиков момент и ето го резултата. Много други национални отбори също са имали пикови футболисти и предпоставки за успех, но са се проваляли, факт.





Тема Re: Абе видяхте ли какъв боклук е торес?!?нови [re: lnglorious]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано26.06.10 00:46



http://www.youtube.com/watch?v=Z8PZT0vriLE

Oтвратителна постъпка! Дано от ФИФА го изгонят за минимум 2 мача, и отменят червения картон на чилиеца. Така ако Испания стигне до финал, ще е по достоен начин!

Редактирано от RlCHARDLONG на 26.06.10 00:49.



Тема Re: Абе видяхте ли какъв боклук е торес?!?нови [re: the_fly]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано26.06.10 01:41



Пълен боклук! Много срамна постъпка, но то от циганьорите друго не се и очаквало...






КЗWC2010

Тема Re: Абе видяхте ли какъв боклук е торес?!?нови [re: the_fly]  
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано26.06.10 02:30



Сега, постъпката на Торес беше абсолютно недостойна, но да те питам, ако Меси беше направил подобно нещо, щеше ли да се изявиш толкова злобно като критика?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.