Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:44 02.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: WC 1/8 Германия-Англиянови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Alabao13 (femmedecouleur)
Публикувано24.06.10 14:58



Да бе -само ти имаш роднини в Немско, заеби... ние тука всички сме от маймуните произлезли...

Аре, бегай.



Тема Re: англичаните продължаватнови [re: PhilipMarlowe]  
АвторБAЙ XУЙ (Нерегистриран)
Публикувано24.06.10 15:51



пропусна лошата форма, на ключови единици.
А съперницитре няма да се все като словения...



Тема Re: WC 1/8 Германия-Англиянови [re: TCP/lP]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано25.06.10 01:10



Една от най-големите класики в световния футбол.


Жалко, че един европейски гранд ще си замине рано, рано, но за това вина носи родината на футбола...
Дано да станем свидетели на един велик мач, който ще се помни години напред.

Аз лично мисля, че англичаните са по-стойностния отбор, имат по-добрите футболисти, по-опитните такива и по-добрия треньор. Дали в редовното време или след дузпи (колкото и анархично да изглежда това) албионците най-накрая ще бият Германия на световно първенство.
Този отбор на Германия има бъдеще, но техния час би трябвало да настъпи след 2 г. в Полша и Украйна, страни в които каските са минавали като танкове преди 75 г. ;)



Тема за тоо мач коментара ми е следниянови [re: TCP/lP]  
АвторZ (Нерегистриран)
Публикувано25.06.10 09:45



да дойде Осамата !
не трябва да отпада единия
трябва и двамата !



така,де ..крайно време е да има отново сирьозен инцидент по световните футболни стадьони

абсолютно сигурно е ,че аз този мач няма да го гледам
по-добре да цепа дърва на вилата, същото е



Тема Re: WC 1/8 Германия-Англиянови [re: RlCHARDLONG]  
АвторZ (Нерегистриран)
Публикувано25.06.10 09:51



нидей лъга, емигрантска измет !

ти си:
1/4 кашон
1/4 хомлес
1/4 негърски куросмук
1/4 амеба

получават се 4/4
и понеже си крайно зле с математиката, в юесендей си учил до 8-ми клас, което се явява наша преедучилишна група, няма как да знаеш да смяташ , виме просто, пълно с босилек





Тема Ин бира веритаснови [re: TCP/lP]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано25.06.10 09:53



Таблоидът "Сън" разкри тайната на класирането на английските футболисти за осминафиналите на Мондиал 2010. "Фабио Капело откри новия секрет на успеха: той разреши на футболистите да изпият по една бира преди мача със Словения', пише "Сън". И това помогна.

Италианския треньор бе упрекван, че е прекалено строг с играчите, че не им позволява да напускат хотела и да употребяват алкохол. Но хитрата лисица Фабио реши да смекчи режима в нощта преди мача със Словения и покани всички играчи в хола на чаша бира. И това помогна на отбора: играчите се разкрепостиха и показаха своя най-добър футбол на световното първенство.

"Разбира се, ние не се напихме. Никой не изпи десет бири. Просто изпихме по чаша-две", разказа за тайната среща полузащитникът Франк Лампард.


Ако преди мача с немците изпият по 3-4 бири, не ми се мисли





Тема Re: Ин бира веритаснови [re: AnfieldBG]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано25.06.10 10:46



то и немците не е като да не харесват бира



Тема Който и да отпадненови [re: TCP/lP]  
Автор alessandron ()
Публикувано25.06.10 11:08



екстра. Мисля си, че ще е Германия обаче, но няма да тъжа много, ако сбъркам






Тема Re: WC 1/8 Германия-Англиянови [re: TCP/lP]  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано25.06.10 16:45



и двата отбора са трагични. Ингилизите не могат да ходят а Рууни е във форма за 3та зонална на Лондон.
Но има едно НО, Фабио Капело. Ако няма някоя грозна издънка на вратар не виждам как немците с Подолски-Клозе ще вкарат гол. Вансът им е да добутат до дузпи, а там знаем какво става.
Мачът ще е скучен, тактически на дебнене за 1-0. Мислем дека дон Фабио ще ги излъже този път с 1-0 в продълженията.

«Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат!»


Тема Re: WC 1/8 Германия-Англиянови [re: TCP/lP]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано26.06.10 04:19



От този мач започва походът на Англия към титлата!



2-1 след продължения




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.