Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:12 07.07.24
Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема WC 2010 Италия-Нова Зеландиянови
Автор MCStranger (Ем не си...)
Публикувано20.06.10 13:16

Хайде и аз да се разпиша (само за мен ли неделя е работен ден?):))))

Коментари, анализи, пре, по и пост мача, псувни, съдията педераст, вувузели и т.н.

Кур за адзурите! Да е кур, да е кур - колко да е кур - колкото и да е кур, не може да е толкова голям и четвъртит колкото за Франция и Англия:))))

Acqua fresca, vino puro, fica stretta, cazzo duro...

Тема Re: WC 2010 Италия-Нова Зеландиянови [re: MCStranger]
Автор Vendome ()
Публикувано20.06.10 13:23

Кур за Скуадрата, стискам палци на момчетата от Нова Зеландия, макар, че според мен Жабария ще спечели с 2:0.

Автор Prototype Iblis (-----------)
Публикувано20.06.10 13:27

Реалния кур до тук е само за франсетата, за анг, гер, ита, исп само се е подал

Тема Re: WC 2010 Италия-Нова Зеландиянови [re: Vendome]
Автор the_fly (ядояд)
Публикувано20.06.10 13:36

Ако парагвай победи словакия италия ще се опита да играе за голова разлика, рядко го правят де, но тоя път и ситуацията и противникът го изискват, 4-1 казвам

Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано20.06.10 13:37

1-0/2-0 forza!

Тема Re: WC 2010 Италия-Нова Зеландиянови [re: the_fly]
Публикувано20.06.10 13:48

Италия да играе за голова разлика това е абсурд. На мен мача ми се вижда 2:0 за жабите.
иначе вманиачените на тема уикипедия може и да ме опровергаят ама последния мач на скуадрата, който аз си спомням с повече от два гола победа бе преди 4 години с/у украйна.

ПС: аме миналалото лято нямаше ли мач м/у жабите и кивита с нещо от рода 4:3 или 5:4 или съм сънувал резултатен мач на скуадрата

Публикувано20.06.10 13:56

Нещо не съм убеден в победата на Парагрвай, както и в умението на Италия да вкара 4 гола, дори и на кивитата.

Публикувано20.06.10 14:05

Успех на Кивитата. Много ми харесаха в първия мач. Играха до последно. Играят с дух и сърце за разлика от съперника.