Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:55 05.10.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: WC2010 Англия - Алжирнови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано18.06.10 23:33



поредната изненада на турнира, Англия има шанс да се класира

добра защита, но сякаш играха само 4 души, останалите ги нямаше, офанзивните играчи, барабар с Руни днес, бяха на нивото на Локомотив София, за това вратаря на Славия нямаше проблеми.

този мач реших да го гледам със звук и да слушам коментара и не мисля, че имаше и минута, в която пепи василев да не каже някакъв феноменален абсурд

The Prodigy are please to announce they are playing at Spirit of Burgas Festival on 13th August 2010


Тема Re: WC2010 Англия - Алжирнови [re: Vendome]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано18.06.10 23:34



"виновният" е "световната криза";)
И
затова - не си късам нервите..
А
зяпам пошло ШОУ!

пп като фен на Италия - днес ме изненадаха нюзовете..за трагичното здравословно състояние на Буфон!:(



Тема Re: WC2010 Англия - Алжирнови [re: naja_haje]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано18.06.10 23:34



защото не им е за първи път да играят ганкиното в групите и после да показват друго лице като игра.
ако наистина толкова могат в момента и всичките са тотално уморени и без идея и психически несъстоятелни то просто няма да могат да бият Словения. така че ще видим какво е. :о



Тема Re: WC2010 Англия - Алжирнови [re: NUT]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано18.06.10 23:36



дам, дано си спаси поне кариерата. :(



Тема Re: WC2010 Англия - Алжирнови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано18.06.10 23:36



А тъпия жабар Капело защо чакаше 15 минути преди края да пуска Дефо? До финала ще бъде много трудно и нервно ако продължават по същия начин!

It's a Privilege to Call Yourself a Scientologist



Тема Re: WC2010 Англия - Алжирнови [re: AnfieldBG]  
Автор Suprs (ентусиаст)
Публикувано18.06.10 23:38



Това за свещените крави е много вярно. И врабчетата в Борисовата градина знаят, че те двамата не могат да играят заедно. Ама щом дори и Капело очевидно робува на имена и си ги пуска и двамата, явно няма кой да се реши да махне единия.

А Руни според мен се контузи нещо. Не е възможно точно той да е толкова статичен и апатичен. Сега чувам, че Ашли Коул е избран за играч на мача - май той е единственият, който игра общо взето добре днес.



Тема Re: WC2010 Англия - Алжирнови [re: Diavolo]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано18.06.10 23:40



ако е "дискова херния" - няма шанс!:(



Тема Re: WC2010 Англия - Алжирнови [re: MCStranger]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано18.06.10 23:50



На практика този мач все още не решава нищо, но наистина не бе приятна гледка. Да не кажа и по-силни думи.
Няколко години подред Капело се опита да ни убеди че Англия на надене италиански одежди и успя. И точно затова се чудя защо днес Хески пак бе титуляр. Не знам какво се очакваше в този мач от триото Бари-Франк-Стефчо. те като са двама се губят, а сега уж Стефчо трябваше да е крило, но Англия си има такива и то се видя че Шон пораздвижи фланговете. Далеч съм от мисълта да се правя на по-голям от Капело, защото пред ТВ-то винаги е по-лесно, но съперникът в този мач ми се струва че предполагаше малко по-друга схема.
Едно време за първите години на Бундестима на Кайзера се казваше че най-големият му проблем е че няма точно Бекенбауер в състава си, сега мисля че проблемът на Капело бе че най-добрата му резерва в този мач бе с костюм.



Тема Re: WC2010 Англия - Алжирнови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (КЗИ)
Публикувано18.06.10 23:55



Англичаните много зле

Нямаха никаква идея как да стане. Капело трябваше да вземе Агбонлахор от Астън Вила. И да разкара тоя Хески, че съм го псувал на майка през целия мач.

Не заслужават да продължат с тази игра. Аз все още се надявам САЩ и Англия да продължат, но САЩ заслужават много повече, в случай че Словенците успеят да изкарат хикс от последния си мач

Следващият сезон - Fire Ancelotti

Тема Re: WC2010 Англия - Алжирнови [re: Suprs]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано19.06.10 00:02



Ами за мен защитата без Глен се справи на ниво. За другия мач Капело може да помисли освен Кара, който няма да може да играе, да сложи и Хески на мястото на Глен :) така решава два проблема :))

Мисля си че все пак трябва да махне Франк за следващия мач.. и то не защото Стефчо е от Пуул, просто ми се струва че има повече хляб в него, а и все пак е капитан и е длъжен да поведе отбора, колкото и клиширано да звучи това.

За Руни не знам.. нито спираше топката като хората, нито пасове даваше.. странно участие в странен мач за отбора като цяло.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.