Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:24 05.10.24
Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: WC2010 Англия - Алжирнови [re: бaй Moмчил Beлиkи]
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано18.06.10 21:26

Добре де, Крачуна що не почне, кой да е ще е по добре от Хески, а да гледаш Крачуна е истински кеф

Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано18.06.10 21:52

Трагична Англия... Алжир уж най-слаби в групата тотално ги надиграват до момента.

A man only sees what he wants to see...

Автор Forza_Italy (непознат )
Публикувано18.06.10 21:54

забелязва се , че в тоя отбор е пипал спец като Капело, обаче.

Няма го вече онзи юруш напред, пък квото стане. Играе се на сигурно. Квото е могъл, Капело го е барнал, само дето не мой да замени манекените с футболисти, ма карай.

Редактирано от Forza_Italy на 18.06.10 21:56.

Тема Re: WC2010 Англия - Алжирнови [re: naja_haje]
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано18.06.10 22:07

Не мога да повярвам, че се мъчат с такива отбори като Алжир и САЩ.
Но така както се мъчат срещу Алжир така ще направят някой велик мач с някоя велика сила, такива са си те.

Иначе по мача - много инертни, изморени ли са, нещо друго ли ги мъчи не знам, но една свястна атака нямат. :о

При все, че алжирците са до гол, после на англичаните ще им стане по-лесно ама няма кой да го вкара този гол. Дървото Хески няма място в състава особено при формата на Рууни и играта на Лампард.

Тема Re: WC2010 Англия - Алжирнови [re: Diavolo]
Публикувано18.06.10 22:13

Чудя се кво очаквате от Англия ? Ако нещо изобщо направят на терена, ще е благодарение само на Капело и никой друг. Тия винаги са били трагични във футболно отношение. Не знам как изобщо могат да ги сочат за фаворит ?!

Автор Vendome ()

Трябва един гол и
е ги смажем, но как, ще го вкиараме с тази безидейна игра?

Тема Re: WC2010 Англия - Алжирнови [re: Vendome]
Публикувано18.06.10 22:15

Къв гол ве ? Вий си опазете вратата, поне да не ви унижат.

Разбивам ти мечтите, знам, ма съм прав.

Редактирано от Forza_Italy на 18.06.10 22:16.

Автор Canary (Uber alles)
Публикувано18.06.10 22:17

Това е подигравка с публиката! Тия сополи се гаврят с 30% от света дето ги поддържат! Баси резила!!!

Тема Re: WC2010 Англия - Алжирнови [re: Canary]
Публикувано18.06.10 22:18

Грешиш. Не са сополи. Манекени са.

за смазване вече никой не говори, говорим просто да си вземете рутинна победа, 3 точки и забравяте за мача. Първите 15 минути на второто полувреме трябва да играете като Англия, защото ако мача продължи в това темпо накрая ще ви резнат некой случаен гол и ще има ебати резила. :О