Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:10 02.07.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано18.06.10 02:04



Първо, въпросният хикс си е тип "жабарието". Нека не изкривяваме типичните жабарски ценности! ;)

Второ, нито ФИФА, нито букитата имат полза от подобен безнравствен хикс, тъй че не бих бързал да "ограждам" равенството. Да не говорим, че хикс между латинките има смисъл само ако Франция громи ЮАР с 3-4 гола, което ми се струва крайно невъзможно. Тъй че сценарият на третите мачове е: франсетата падат минимално от ЮАР - домакините се сбогуват достойно със световното, а Доменек се сбогува в типично свой стил с националния; в същото време Уругвай - Мексико 2:0/0:2 в зависимост кой вкара първия гол...





Тема Важно питаненови [re: Meйджъp]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано18.06.10 02:25



Имам важно питане. Не ме интересува защо Диминек държи играч като Тиери Анри резерва и не е викнал Бензема в националния, нито ме интересува защо определя състава според хороспоките на играчите (да ми се беше обадил да му дам мойта астроложка в Младост щеше повече да прокопса)

Интересува ме защо и Мексико и Франция играят с АДИДАС, а 90% от футболистите на двата отбора бяха с бутонки Найк? И кво толко им е якото на тия лилави чепици дето ги продават в дъ мол оф София за 740лв с ДДС.

It's a Privilege to Call Yourself a Scientologist



Тема Re: Важно питаненови [re: bluefan]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано18.06.10 02:49



доколкото знам не съм проверявал и по памет говоря - играчи които имат индивидуални договори с друга компания могат да носят бутонките и, но фланелките и гащетата - класическите екипи са задължително на фирмата спонсор на националната футболна федерация.



Тема Re: Кватемок!!!нови [re: Meйджъp]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано18.06.10 04:29



Куатемок, ти си бог!

Видя ли как се засили от халите и я вкара без грам замисляне, гений!

Колко ще е тъпо обаче Мексико пак да отпаднат на осминафинал, след като 94 - дузпи с цървуланите; 98 - тотално мачкане на немците и Пахарито изпусна пет-шест чисти положения; 02 - Борхети вкара един от головете на века в групите срещу Италия и после ненадейна загуба от по-слабите сащериканци; 06 - гол шедьовър в продълженията срещу Аржентина... Затова яко уй за антифутбола на Уругвай и дано Куатемок ги шибне по пътя към голмайсторската титла. :)



Тема Re: Важно питаненови [re: bluefan]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано18.06.10 07:59



сякаш не си бил в Щатите и не знаеш, че всяка маратонка от 750 кинта в БъГъ струва някъде около 50 до 100 долара в Щатите.





Тема Re: Кватемок!!!нови [re: Meйджъp]  
Автор dio4ever (El Olvidado)
Публикувано18.06.10 09:31



Тъкмо щях да пиша в горния ти пост за равенството.Не съм запознат точно в исторически аспект,относно отношения Уругвай-Мексико,но аржентинците ненавиждат мексиканците,така че един такъв сблъсък е кърваво дерби.
Предвид населението и огромния процент европейски емигранти на Уругвай и в основна част с италиански корени,каквито има и в Аржентина,хикса е последното нещо ,което биха спретнали лос путос мехиканос и урусите. Един вид тая ненавист ,трябва да тече и в уругвайските вени :)
В кафенето дето сме всяка сутрин,сервитьорка е една уругвайка с изхвръкнало дупе,малко застаряваща звезда ,ама симпатяга.Ще я питам още днес как стои тоя въпрос.

I used to count in millions then,but now I only count in one...


Тема Re:нови [re: Meйджъp]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано18.06.10 09:35



Така е. Аз после като се замислих, надали на някой от латиносите му се играе с Аржентина, при все че другата опция е Гърция/Корея/Нигерия, така че ще се понапънат.

Важното че в групата Латиноси - Африканци, последните го издухаха, което неминуемо следва до мотото на първенството КЗВ !!!



Редактирано от бaй Moмчил Beлиkи на 18.06.10 09:36.



Тема Re: Деменекнови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано18.06.10 09:37



Уволнете Анчелото и сложете Доменек на негово място

.

Бахти и талантливия отбор - проскубана кокоша сган



Тема Re:нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Vendome ()
Публикувано18.06.10 09:38



Мдам, май хиксът няма да е опция, ами надявам се и черните от двата континента също да не се бият, урусите да не паднат и Мехико ра ра ра да треснат наркоманския отбор, а Уругвай да се разправи с някой от трите кандидата за второ място в другата група.



Тема Re: Кватемок!!!нови [re: Meйджъp]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано18.06.10 09:39



Аре аре Урусите тва първенство не са това което бях преди - практикуващ грозен и груб футбол. Имат голямо израстване, което печели симпатиите ми.

Но си прав де, предпочитам 1/8 финал Арже - Уруси.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.