Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:17 29.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема WC2010 Германия - Австралиянови  
Автор alessandron ()
Публикувано13.06.10 09:52



Коментари, анализи, пре, по и пост мача, псувни, съдията педераст, вувузели и т.н.

Да видим каските ще се справят ли с коравите австралийци, щото аз имам леки съмнения - зависи как им тръгне мача, принципно би трябвало немците да победят ...




Тема Re: WC2010 Германия - Австралиянови [re: alessandron]  
Автор Vendome ()
Публикувано13.06.10 10:36



Според мен ще гледаме повторение на снощния мач, очаквам 2:1/1:1.



Тема Re: WC2010 Германия - Австралиянови [re: alessandron]  
Автор PhilipMarlowe (старо куче)
Публикувано13.06.10 10:43



предрешен мач, без капка интрига ... но пък, не помня германците да са били торкова безлични... и то е тенденция от 2002-ра още ... за 10 години един свестен отбор не изкараха, с манталитет, с онези немски ценности които ги отличаваха от другите. Навремето им бях фенче, ама имаха ебати зверовете- Тони Шумахер, Румениге, Литбарски, Бреме, Фьолер, Клинсман, Колер, Матеус, Хеслер ... да не изброявам...

сега един не мога да се сетя... ЕДИН!
Балак гОркия се схваща от мисълта, че цяла нация на него разчита и се гипсира от напрежение... поне си спестява критики от това световно...



Тема Re: WC2010 Германия - Австралиянови [re: PhilipMarlowe]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано13.06.10 11:09



Да бе супер безлични са от 2002 насам!!! Едни финал на СП, един 1/2 финал пак на СП и един финал на ЕВРО преди две години! Представи си , ако имаха само 2-3 от изброените от теб, какво щеше да стане!!
Ако си им бил фен, такъв си винаги!! Не ги предавай, те ще те направят горд!!!



Тема Re: WC2010 Германия - Австралиянови [re: sky76]  
Автор PhilipMarlowe (старо куче)
Публикувано13.06.10 11:15



баце, безлични са ми, какво да направя?



нямат никаква харизма ... кажи, ти може ли да сравниш Бут със Харалд Шумахер ... или поне Кьопке?! Лам се води некъв талант, ама как да го поставиш до Бреме?!??! Къде е Матеус, къде е Балак, за какво говорим?!



Тема Re: WC2010 Германия - Австралиянови [re: PhilipMarlowe]  
Автор Canary (Uber alles)
Публикувано13.06.10 11:34



Тук си напълно прав, но след като Жозето излезе в пенсия, кво? Ще спреш да гледаш футбол ли ???



Тема Re: WC2010 Германия - Австралиянови [re: Canary]  
Автор PhilipMarlowe (старо куче)
Публикувано13.06.10 11:37



е, преувеличаваш :)

гледал съм футбол преди, ще гледам и след Жозе ... дай боже :)



Тема Re: WC2010 Германия - Австралиянови [re: alessandron]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано13.06.10 11:43



Айде едно Дойчланд Убер алес от мен! :)))

Не сте прави по-долу. Льов е направил много приятно и хомогенно отборче, без някакви мега грандомански амбиции и с целия потенциал да бият всеки супер фаворит на първенството. Жалко само, че има недоразумения като Гомес в състава, ама какво да се прави...

Иначе много готина група се очертава, очаквам и първия оувър довечера. Жалко само, че един от трите супер-фаворита трябва да отпадне, а примерно от трета група зорлем трябва да се класира някой посредственяк... Тъпо разпределение! :(





Тема Re: WC2010 Германия - Австралиянови [re: Meйджъp]  
Автор Canary (Uber alles)
Публикувано13.06.10 11:47



Отбора е млад и гладен за победи! Както казваш, дорбе е , че не се шуми!
Няма звезди, а само колектив, който има навика да надскача себе си на всеки голям форум! Успех на тези момчета!!



Тема Re: WC2010 Германия - Австралиянови [re: Meйджъp]  
Автор PhilipMarlowe (старо куче)
Публикувано13.06.10 12:04



отборче, без амбиции- нещо като настоящия Байерн... ако късмета помогне, могат и до финал да го докарат, така ли? :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.