Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:17 03.07.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Барса 2010-2011нови [re: Vendome]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано20.05.10 18:03



Beckham po princip si beshe dogovoren za Barca no v posledniq moment Florentino naddade i sam se preeba ...





Тема Re: Барса 2010-2011нови [re: БATE]  
Автор PhilipMarlowe (старо куче)
Публикувано20.05.10 18:18



Истината е, че мразиш Моуриньо защото ви бърка в дупето



ай стига детски лафове...



Тема Re: Барса 2010-2011нови [re: БATE]  
Автор Vendome ()
Публикувано20.05.10 18:30



Работата е, че Барса нямаше нужда от играч като Бекъм, а от играч като Роналдиньо и при привличане на Бекъм надали президенството на Лапорта щеше да има този развой.

Аз лично предпочитам Барса на Рийкард пред Барса на Гуардиола (въпреки безпрецедентните шест купи) и за мен победата с 3:0 през есента на 2005г. беше много по-съвършен мач от победата с 6:2, въпреки разликата в головете, защото Реал през 2005г. беше напълно безпомощен и жалък във всеки един момент от двубоя, докато миналата година до 1:0 Барса играеше по-зле от Дебелиа балет и само глупавата тактика на Мадрид след гола ги върна в играта, а след това беше вече лесно, защото Реал свали гарда.



Тема Много добра дискусийканови [re: red_fire]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано20.05.10 18:47



Няколко вметки:

На някои много им се иска Педро или Боян да се ра3сърди и да си тръгне. Или най-добре и двамата сигурно, а

? Бе3 да им 3нам продължителността на договорите, мисля, 4е предстоящия се3он ще се види дали те ще играят 2011-2012 в Барса. Трябват си ка4ества, ПОСТОЯНСТВО. Педро много добре се вклЮ4и. Боян ( още на 19г!, повтарям 19!)да го видим тоя се3он. А3 мисля, 4е в Масия ги у4ат и да си трайкат също така и да си 4акат ГОЛЕМИЯ шанс. Това е белег, 4е там няма балкански мераци ала "айде сега, айде веднага" С тия мераци се лапа дървото. Примери много. А Боян и Педро на фона на другите, които спорят 3а титулярни места? Айде моля ви се... Вижте къде беше Меси на 19-20 години и какво правеше, срещу кой и как беше като титуляр. И тогава да сравним с Боян...

Относно Мъдуриньо. Ами той с неговия стил невинаги пе4ели срещу Барса. МанЮ спе4ели с бетониране, но 3агуби финал след това срещу нас., 4елси спе4ели, после подухваха супата. Интер спе4ели един път. Понякога става, но невинаги. Тая година имаме подсилване, така 4е да видим какво ще покаже португалеца в Смърдит идния се3он.

А и3борите са и 3а клепане, както и при нас полити4еските. Надявам се на дЕдо Кройф да дава правилните идеи.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Много добра дискусийканови [re: red_fire]  
Автор PhilipMarlowe (старо куче)
Публикувано20.05.10 18:59



човек като ви слуша напоследък, все едно играете всяка година финал в ШЛ и печелите през година... а приземете се малко



добър ви е отбора, играе силен футбол, ама това изхвърляне, кой кога лапнал дървото, а пък на вас "еми случва се" някак не се вписва в каква да е дискусия освен фенска...



Тема Re: Барса 2010-2011нови [re: Vendome]  
Автор the_fly (ядояд)
Публикувано20.05.10 19:12



окато миналата година до 1:0 Барса играеше по-зле от Дебелиа балет

Тоест до 11-тата минута на мача?:)

Барселона на Лапорта би байерн с 4-0, лион с 5-2, година по-късно тия отбори спореха за място на финала, Барселона на рийкард никога не е имал такива резултати.



Тема Re: Много добра дискусийканови [re: PhilipMarlowe]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано20.05.10 19:13



Ама на някои може и да им се иска и да сме тъжни, 3на4и.

Ама няма повод. Съжалявам 4е трябва някой да се ра3о4арова от това. Мен ме кефи на4ина по който се играе. От тая гледна то4ка какво да съм недоволен?
4е не всяка година може да се пе4ели ШЛ, е ясно на всеки полуинтелигентен тип. А пове4ето от тук пишещите имат претенции да са над това ниво.

3а дървото. Ами гледай сега, има някой който постоянно лапа дървото последно време. И няма как да не се каже 4е го лапа. Като го биеш 4 пъти поред, да си мъл4иш ли? Като падаш, трябва да анали3ираш и да си траеш. То е така принципно.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: Барса 2010-2011нови [re: shevchenko]  
Автор the_fly (ядояд)
Публикувано20.05.10 19:18



водени от големите тактици на този век (Моуриньо, Хидинк, Бенитес) - напълно безпомощни

Абе къде беше тоя голям тактик Муриньо тая година като катания!! го биха с 3-1, къде беше тоя тактик като барселона в групите, без меси и златан, го биха 2-0 и преди марлоу да дотича да каже как тоя мач нямал значение, - напроти вимаше и заради тая загубиха интер трепериха до 80-тата минута на последния си мач дали ще се класират...
Къде беше тоя голям тактик Бенитес тая година срещу Лион, Фиорентина, Атлетико мадрид, уигън, тотнъм и айде да не изброявам всички отбори направили за смях ливърпул, че не ги помня
къде беше големият тактик Хидинк, като водената от него русия отпадна от Словения за световното, от същата словения, която ние две години по-рано бихме убедително?:)

Тия приказки за големите тактици са смешни, всеки отбор има добри и лоши мачове, хващаш 3 лоши мача на Барселона и това е, не моги да се справят срещу големите тактици:)
В крайна сметка в последните пет години Барселона, водена от рийкард и гуардиола има 2 ШЛ, тримата големи тактици накуп - и те толкова:)



Тема Re: Много добра дискусийканови [re: PhilipMarlowe]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано20.05.10 19:20



Баце, майни това, ама ти гледаш ли колко фенове се нароиха напоследък


Навремето единствения открит фен си беше Петела. Тогава Симпатизанта си бе беше просто симпатизант, сега освене петли имаме зайци, огньове, пътни, безпътни и кво ли още ни очаква
Виж мухата е симпатизант открай време , той си е Юве ама и Барца му е на сърце.

бе с една дума много симпатизанти малко фенове

Редактирано от Balleta на 20.05.10 19:21.



Тема Re: Много добра дискусийканови [re: Balleta]  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано20.05.10 19:34



"бе с една дума много симпатизанти малко фенове "

Дай да 4уем критерия 3а симпати3ант и фен. Ако ти си тоя който ги определя, де.
Ако исках да те обидя, щях да кажа 4е това 3драво ебанье от последните първенства, явно ти държи влага на тебе ли4но. Ама нали съм културен, няма


Да не би слу4айно колко пове4е пишеш тук, толкова пове4е да си фен? Не3ависимо, 4е можеш да пишеш, ама да не си гледал ма4. Само да видим кой е гледал пове4е ма4ове на Барса от мен 3а се3она ми е интересно. Или кой е бил на Камп Ноу. Кой колко фланелки има на Барса. Кой колко още иска да си в3еме скоро

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 96г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.