Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:46 02.07.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Евала на Бербатанови  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано13.05.10 13:12



КУР за БФС и българският прототип на Мъдото.





Тема Re: Евала на Бербатанови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор MCStranger (Ем не си...)
Публикувано13.05.10 13:22



тук съм съгласен:)))
Трябва да сме на страната на талантливите индивидуалности като Моу и Бербата, които се изправят срещу масовките (феновете на Юнайтед, английските журналя, италианските журналя) и бездушните организации (БФС-та, и други):PPP

Acqua fresca, vino puro, fica stretta, cazzo duro...


Тема Re: Евала на Бербатанови [re: MCStranger]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано13.05.10 13:26



Ся закво намесваш Мъдурко в темата даеба. Пак ще почнат обвинения, че във всяка тема съм го коментирал, обърнал съм форума на чат и съм виновен за проблемите на няколко лузъра от форума?



Тема Re: Евала на Бербатанови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор MCStranger (Ем не си...)
Публикувано13.05.10 13:34



казва се инсинуация, може и манипулация:)))
Просто съм фен на Бербатов и Моуриньо и търсех общ знаменател между двамата:))))

Acqua fresca, vino puro, fica stretta, cazzo duro...


Тема Re: Евала на Бербатанови [re: MCStranger]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано13.05.10 13:36



Няма такъв. Няма нищо общо между двамата. Коренно противоположни характери. Слушай пресконференцията в момента и ще разбереш.



Тема Re: Евала на Бербатанови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор GreatBlondino (***)
Публикувано13.05.10 14:04



Всеки на когото не му се играе има право да се откаже, не виждам никаква драма в това. Един типично български лаф обаче много ме дразни: " ще дам път на младите"....



Тема Re: Е що се маханови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано13.05.10 14:10



феновете още се надяват да видят един силен негов мач за национала, сега кво, разби ни мечтите


Иначе сериозно - по добре да се махне и да почне да се гради отбор, а не всичко да се върти около една разглезена мързелива звезда



Тема хахахаханови [re: Balleta]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано13.05.10 14:15



И как точно ще се изгради тоя отбор?



Тема Re: хахахаханови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано13.05.10 14:23



е тука вече е мътна и кървава


Що с Барби изграден ли ни е отбора ? Тоя мундьо играе най-лошите си мачове именно за национала. Как пък те кефи тая мърда не знам, да не говорим, че е станал пълна дупка, последния мач който му гледах наскоро ми заприлича на Йовов, ако ме разбираш



Тема Re: хахахаханови [re: Balleta]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано13.05.10 14:26



Ми можеше да е изграден ако имаше добър зидар да изгражда, ако се сещаш.

Щото играчи имахме.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.