Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:59 03.07.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: ОFF: На полуфиналите в НБАнови [re: Diavolo]  
Автор Vendome ()
Публикувано12.05.10 17:26



Безпристрастни класирания няма.

Келтите дълги години бяха в миманса с изключение на два проблясъка в началото на този век, но все още си остават най-титулуявания клуб, спечелете още три титли и ще ни свалите от трона. Дотогава сте вторите, пък колкото и финали да имате. :)))

Боб Кузи е сред революционерите в баскетбола :))) Между другото макар и само за един сезон и то в края на кариерата си за Бостън е играл Пистол Маравич.



Тема Re: ОFF: На полуфиналите в НБАнови [re: f(x)dx]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано12.05.10 17:29



е аз никога не съм твърдял, че разбирам от баскет, всъщност гледам де ама само толкоз :)
разбирам от тенис и хокей, но не и от баскет ;)
Иначе Лейкърс наистина са ми любимци, но не ми е чак толкова болно ако паднат ако се сещаш ;)

добре де обясни ми обаче откъде таите тази омраза към такъв феномен като Кобе? И с какво тия изброените от теб са по-велики от Кобе?
не е ли истина, че когато един спортист се мрази толкова няма как да има обективен коментар? :)



Тема Re: ОFF: На полуфиналите в НБАнови [re: Vendome]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано12.05.10 17:29



Между другото макар и само за един сезон и то в края на кариерата си за Бостън е играл Пистол Маравич.

ъхъм, и чисто статистически той е играчът с най-висока успеваемост от тройката - 15 опита - 10 коша, 67% демек.

единствено не съм съгласен с теб, че Лейкърс са някакви комерсиални дришльовци дето никой не ги харесва. Няма какво да се лъжем - исторически лигата се движи именно благодарение на тези два отбора - ЛА и Бостън.



Тема Re: ОFF: На полуфиналите в НБАнови [re: f(x)dx]  
Автор Vendome ()
Публикувано12.05.10 17:30



Елджин Бейлър, Оскар Робъртсън, Джордж Джървин, Лени Уилкинс бих добавил

Един Айвърсън не му отстъпва, макар да има само един финал.



Тема Re: ОFF: На полуфиналите в НБАнови [re: f(x)dx]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано12.05.10 17:30



В отговор на:

единствено не съм съгласен с теб, че Лейкърс са някакви комерсиални дришльовци дето никой не ги харесва. Няма какво да се лъжем - исторически лигата се движи именно благодарение на тези два отбора - ЛА и Бостън.








Тема Re: ОFF: На полуфиналите в НБАнови [re: f(x)dx]  
Автор Vendome ()
Публикувано12.05.10 17:33



Лейкърс си имат много фенове, цял Холивуд е зад тях, по-популярен отбор са може би от Селтикс, но впечатленията ми са, че не са особено харесвани извън фенската им маса. Но е факт, че това са двата отбора двигатели на Лигата, макар, че Булс главно я изтеглиха напред след западането на двата гиганта през 90-те.

За Маравич съм чел, че ако е имало изстрели от тройката по време на колежанския му период, щял да има над 50 точки на мач. Сега пак държи рекорда, но е с малко над 40 средно на мач.



Тема Re: ОFF: На полуфиналите в НБАнови [re: Diavolo]  
Автор Vendome ()
Публикувано12.05.10 17:34



Кобе е отличен изпълнител, не отричам, но изброените по-горе са все играчи оказали историческо влияние върху развитието на играта.



Тема Re: ОFF: На полуфиналите в НБАнови [re: Vendome]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано12.05.10 17:36



ами появили са се в такъв период за баскета?
Не е ли по-трудно сега на Кобе през 21 век когато таванът е толкова високо вдигнат да прави революции? И какъв трябва да е следващият извънземен? Може би да лети... хмм
както и да е :)



Тема Re: ОFF: На полуфиналите в НБАнови [re: Vendome]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано12.05.10 17:44



Елджин Бейлър, Оскар Робъртсън, Джордж Джървин, Лени Уилкинс бих добавил Един Айвърсън не му отстъпва, макар да има само един финал

еее, човек, не влизай в тази крива. ако тръгнем да изброяваме ще се сетим за Джейсън Кид, Дражен Петрович, Никос Галис, Сабонис, Радивой Корач ... нема смисъл



Тема Re: ОFF: На полуфиналите в НБА [re: f(x)dx]  
Автор Vendome ()
Публикувано12.05.10 17:47



Прав си, но специално за Бейлър и Робъртсън (особено втория) не можах да се сдържа.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.