Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:25 28.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема За хейтърството.нови  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано29.04.10 07:12



Всеки, мразещ Барселона, е хейтър - на истинския футбол. И всеки презиращ глухата защита с всички възможни играчи, навряни в наказателното поле, е истински ценител на красивата игра.

Снощи се видя, че правилата във футбола имат нужда от сериозни реформи. Не бива да се допуска дори вероятност отбори с тактика на Челси от миналата година или на Интер от тази да отстраняват тимове като Барса. Затова от тук нататък трябва да се мисли за някакъв вид сериозни санкции за пасивна и антифутболна ира.

Та от тази гледна точка и всякакви съдийски подпирания на тимове като Барса са си съвсем в реда на нещата...



Тема Re: За хейтърството.нови [re: бeзпътeн]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано29.04.10 08:41



Защо не вземеш да се занимаваш по-сериозно с художествена гимнастика, синхронно плуване или фигурно пързаляне





Тема Re: За хейтърството.нови [re: Forest_fan]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано29.04.10 09:16



Не разбирам от такива спортове, нито се интересувам от тях. Интересувам се от мъжки спортове като футбол, баскетбол, волейбол, тенис, шахмат, смесени бойни изкуства, кик бокс, бокс и т.н.

Художествената гимнастика и балетът са за теб.





Тема Re: За хейтърството.нови [re: бeзпътeн]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано29.04.10 09:24



За кой си в тениса?





Тема Re: За хейтърството.нови [re: Diavolo]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано29.04.10 09:30



В момента нямам кой знае какви пристрастия, подкрепям Анди Мъри и донякъде Джокович. В миналото бях голям фен на Сампрас и мисля, че през 90-те имаше много повече силни тенисисти, особено такива, залагащи на сервиз-мрежа и затова и много по-силна конкуренция и по-качествен и интересен тенис.



Тема Re: За хейтърството.нови [re: бeзпътeн]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано29.04.10 09:34



Значи сме на едно мнение генерално погледнато за самият спорт, а иначе и моят най-любим тенисист е Пийт Сампрас, а в момента съм за Рафаааа Надааааал.


Ти със сигурност не го обичаш, защото е фен на Реал Мадрид ;) По тази линия би трябвало да си за Давид Ферер, който е заклет барселонист. :)



Тема Re: За хейтърството.нови [re: Diavolo]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано29.04.10 09:41



Абе предпочитам го пред Федерер все пак. Иначе не съм някакъв болен фен на всичко барселонско, просто ме кефи футбола им и то от много време, дори преди Стоичков да отиде при тях... А по времето на Стоичков им станах заклет фен...

За тениса съм голям фен на стила сервиз-воле и за мен най-добрите тенисисти в историята са играли и са можели да играят този стил. Федерер не е точно от този тип играчи и си мисля, че в най-добрите си години Сампрас би мачкал с лекота Федерер в повечето мачове помежду им (той дори го победи веднъж като ветеран в серията демонстративни мачове помежду им).



Тема Re: За хейтърството.нови [re: бeзпътeн]  
Автор uN aMore gRande (ЦиЦилизован)
Публикувано29.04.10 12:35



Именно !
когато се появи новия пат рафтър или едберг, аз пак ще започна да го гледам този спорт





Тема Re: За хейтърството.нови [re: бeзпътeн]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.04.10 13:14



А Федерер го би на Уимбълдън, когато Сампрас играеше активно.




Тема Re: За хейтърството.нови [re: бeзпътeн]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.04.10 13:15



А пък аз мисля, че е редно да се забрани играта в защита, да не се дава на вратарите да играят с ръце, да се направи вратата 17 метра широка и освен това всеки, който се доближи до играч на Барселона на половин метър, да бъде гонен.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.