Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:53 30.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Ама не, тоя Анчелоти защо не си дава оставкатанови  
Автор alessandron ()
Публикувано29.11.09 20:02



Как може такива работи. Това е безобразие, веднага да си ходи. Отборът играе супер красиво, бележи много, не пуска нищо - мисля при това положение всички сини фенове сте съгласни, че Карло не заслужава изобщо да стъпва на пейката на Челси.






Тема Re: Ама не, тоя Анчелоти защо не си дава оставкатанови [re: alessandron]  
Автор Vendome ()
Публикувано30.11.09 09:06



Да се маха този бездарник, докато не са взели КЕШ и не затъмни специалното светило. :))) Ама дори и тогава няма да го направи, защото този отбор е изграден от Жозе и Анчелоти само кара на инерцията от преди две години.





Тема Re: Ама не, тоя Анчелоти защо не си дава оставкатанови [re: alessandron]  
Автор PhilipMarlowe (пристрастен)
Публикувано30.11.09 10:19



Хе хе ... голем смех



За играе красиво, ми не, не играе красиво, ако под красиво се разбира стил Арсенал и Барселона, ма не ми е ясно кое му е красивото, да цъкаш една топка със знак за притежание. Топчиите ги видяхме вчера...

иначе, ирония е, че във форума на Челси хора които се кефеха на Сколари или на Грант по едно време, заплюха Анчелоти след онези две загуби и една две победи на магия. Аз съм този който ги връща на земята и обяснявам, както и на теб. Анчелоти си падна на ... с тоя отбор. И понеже той Сколари и Грант не е /и слава богу/, ще просперира, защото е достатъчно умен, да използва потенциала с който разполага. Хидинк успя за по малко от половин сезон. Щото и той е умен. Има обаче и друго... щеше ми се, да видя Анчелоти на мястото на Раниери или Моуриньо, когато този отбор трябваше да се гради и да се задоволяват претенциите на руснака.
Анчелоти в момента има един балансиран отбор, най комплектования на Острова, че може и в Европа, няма контузени. Играчите са заедно от 5-6 години! Плюс това са бойци... така са подбирани... такива работи, Сандро



Тема Re: Ама не, тоя Анчелоти защо не си дава оставкатанови [re: PhilipMarlowe]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано30.11.09 10:26



И понеже той Сколари и Грант не е /и слава богу/, ще просперира, защото е достатъчно умен, да използва потенциала с който разполага.

My point exactly. Мен ако питаш Карло е длъжен да спечели двете купи. Крайно време е за този отбор. Челси заслужаваше да спечели ШЛ и последния сезон, но един съдия престъпник не беше на това мнение.



Тема Re: Ама не, тоя Анчелоти защо не си дава оставкатанови [re: PhilipMarlowe]  
Автор alessandron ()
Публикувано30.11.09 10:45



Така е, аз не отричам. Но съгласи се, умение е да ръководиш и отбор звезди, не всеки го може - а Карло в това отношение е един от най-добрите. Затова и няма да спра да подигравам оня псевдоразбирач с кукумявския ник (що за човек требе да си да си сложиш ник, приличащ на бабешка плетка?!

). А красотата във футбола аз не я разбирам само като тики-така - не че не е приятен и този стил, но малко повече мощ и агресия, индивидуална изява на някого в полза на отбора (примерно Дрогба излъгва двама със заставане и използване на тялото си и вместо да хукне да минава и трети, намира Анелка сам срещу вратаря и той бележи) - ей таквиз работи ми се нравят. Айде успех на Челси-то




Тема Re: Ама не, тоя Анчелоти защо не си дава оставкатанови [re: PhilipMarlowe]  
Автор Vendome ()
Публикувано30.11.09 12:17



Анечлоти вече е градил силен и успешен отбор. Сега не му е паднало да гради, но наложи ли се ще успее.



Тема Re: Ама не, тоя Анчелоти защо не си дава оставкатанови [re: alessandron]  
Автор PhilipMarlowe (пристрастен)
Публикувано30.11.09 12:21



естествено, че трябва да си добър психолог, освен да си и тактик... Грант например не успя да вдъхне ни респект, ни уважение към персоната си... до края на своя кратък мандат. Сколари също- успя да разколебае Дрогба, та последния намери себе си едва при Хидинк. Чех и Лампард, че и тихия Есиен постоянно говореха, че така не може да се играе... въобще, какафония. Идва Хидинк и показва, че знае какво иска, знае и как да го постигне- вярата на играчите се връща и те показват това което могат.
Сега, за звезди ... никога не съм броял играчите на Челси за такива. С изключение на Шева и Балак, които доказаса несъстоятелността на Абрамович като мениджър. Който си повярва много заради друг човек, нема му казвам името


Дрогба никога не е имал статута на звезда в Марсилия, сумата за него беше такава, заради масовото изнудване към Роман. Пич с пари, дошъл да пръска, дай да го издоим двойно. Есиен също... португалците в защита също, Микел?! и т.н. Отборът е селектиран на база играчи с ташаци, които не се плашат от битка. Плюс уменията им. За това вчера в Челси имаше поне половин дузина играчи които да поведат отбора, докато в Арсенал нито един лидер. Фабрегас, дето уж вече коя година седи при топчиите и се явява такъв, беше смачкан от Есиен и Микел- гък не каза. В тунела, още преди мача бяха интересна гледка- сините некви ръстови, здрави мъжаги /Тери, Чех, Дрогба, Микел, Есиен, Анелка, Иванович/, а на Арсенал некви дечица... ми, сори...
Та, звездния статус на Челси малко ми бяга... нема Кака, нема Роналдо, нема Ибрахимович, Меси ... здрава, сплотена маса, която знае как, стига да има кой да я води.
Красотата и аз не я разбирам точно като Арсенал и Барса... това е клише... сега никой не вика, че МЮ играели грозно. А те наистина играят грозно... но ефективно, според ресурса с който разполагат. Да надиграеш тактически опонента си, да го смачкаш физически- също е умение и един вид извратена красота



Тема Re: а бе, Сандронови [re: alessandron]  
Автор PhilipMarlowe (пристрастен)
Публикувано03.12.09 09:54



Не че съм следил много кариерата на Татко Карло в Милан, в смисъл, подробно... ама не мисля, че преди е правил три смени на полувремето


английското първенство му се отразява ...



Тема Re: а бе, Сандронови [re: PhilipMarlowe]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано03.12.09 10:41



доколкото познавам културата му на правене на смени, не бих се учудил да е правил и по три смени преди почивката:)



Тема Re: Ама не, тоя Анчелоти защо не си дава оставкатанови [re: alessandron]  
Автор Гoвeдoмъчитeл (свиреп)
Публикувано05.12.09 21:29



Време му е!След тоя мач днес ОСТАВКА!!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.