Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:02 29.09.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Заслужено Интер на финалнови  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано29.04.10 00:02



Ще пусна само едно мнение и няма да споря, щото ще стане пак сто километрични безсмислени мнения, в които се опитвам да убедя лаици в нещо, което така и никога няма да разберат

Интер са напълно заслужено на финал, надиграха Барселона, която не успя да покаже нищо от онзи тим, в който всички се бяха влюбили миналата година и напълно заслужено спечели ШЛ без съдийска помощ

Муриньо за пореден път се доказа като страхотен тактик, нещо, което никога не съм отричал - успява да постигне това, което иска, в крайна сметка се броят успехите, а не дали си ги постигнал красиво или защитно и грозно(което всъщност е доста субективно)

Напълно заслужен червен картон - в правилника изрично е записано за ударите в лице, футболът не е боен спорт, че да се уточнява с отворена ръка, с длан, лакът или юмрук трябва да е удара, за да е червен картона. 100%-ов. Падането разбира се бе малко пресилено
Голът на Пике бе от тънка засада, също като третия гол в Милано
Правилно отменен втори гол

Ако Интер не спечелят финала, който най-вероятно няма да гледам, ще се докажат за пореден път като вечните италиански лузъри, но категорично този отбор с треньор Муриньо има съвсем друг облик и не мисля, че патетичната команда на Ван Гал може да се противопостави

The Prodigy are please to announce they are playing at Spirit of Burgas Festival on 13th August 2010


Тема ай стига бе деба мама му !нови [re: пeтльo]  
Автор uN aMore gRande (ЦиЦилизован)
Публикувано29.04.10 00:07



на 13-ти август ван Бюрен ще ми свири под носа на какао , а Продиджи ще са в Бургас
аз кво, шпагат ли да направя





Тема Re: Заслужено Интер на финалнови [re: пeтльo]  
Автор PhilipMarlowe (пристрастен)
Публикувано29.04.10 00:09



за всичко си прав... дори няма да споря за червения картон /за който не съм съгласен- все пак директен?! Мота не гледаше кой идва зад него и нямаше умисъл, просто пази позиция- жълт мое, ма директен червен, абсурд/

загубихте мача още в Милано и наистина очаквах много труден мач в реванша... само че надъхването май ви пренави... много истерия баце, много... за къв чеп? Така показахте, че много ви боли и едва ли не Интер не е имало право да ви бие първия мач. Не го казвам като упрек към теб, коментирам лудницата преди този мач... не знам, дали искаха да бият Моуриньо с неговите психооръжия, ама... направо се саботирахте... то не бяха фанелки, подкрепа, намразване на футбола...

може и да ви падне тонуса за първенството, а Реал да се надъхат...



Тема Re: Заслужено Интер на финалнови [re: пeтльo]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано29.04.10 00:10



Хубаво мнение само дето не съм съгласен по един пункт. Миналата година имаше решителна съдийска намеса срещу Челси в полуфинала реванш :)

Също така мисля, че Интер ще има много повече проблеми на финала срещу Байерн отколкото реално имаха такива проблеми срещу Барселона.



Тема Re: ай стига бе деба мама му !нови [re: uN aMore gRande]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано29.04.10 00:10



заплюл съм си от сега 13-и август в Бургас, няма къде другаде
тва е тазгодишното събитие, ако ще на 13-и август да откриват сезона в Б групата с дерби Локо - Ботев

The Prodigy are please to announce they are playing at Spirit of Burgas Festival on 13th August 2010


Тема Re: Заслужено Интер на финалнови [re: PhilipMarlowe]  
Автор jabar (baron4e)
Публикувано29.04.10 00:11



Страха какво ли не прави

Просто не могат да губят и сега им е двойно по дебел



Тема Re: Заслужено Интер на финалнови [re: PhilipMarlowe]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано29.04.10 00:11



хаха бързаш да сложиш сигата


кур за симулантите :))

А виде ли как Валдес тръгна да бие Моуриньо, а накрая включиха пръскалките, хаха :))
Не умеят да губят дрийм тима



Тема Re: Заслужено Интер на финалнови [re: Diavolo]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано29.04.10 00:13



Ми не умеят, щото тоя сезон имаме всичко на всичко 4 загуби във всички турнири. Тва не ти е Милан, които ги насират където ги хванат. Лично аз щях малко да се срамувам да коментирам другите отбори ако аналеха така моя отбор.

САМО ЛЕВСКИ



Тема Re: ай стига бе деба мама му !нови [re: пeтльo]  
Автор uN aMore gRande (ЦиЦилизован)
Публикувано29.04.10 00:14



плейлист обявили ли са продиджи ? да си заслужава един вид
яко няма да чуя "Айм да файастарта" или "меджик пийпъл вуду пийпъл" , за чий чеп да одя :Р
шото за мен Армин е много по-изгодна опция по ред причини.....



Редактирано от uN aMore gRande на 29.04.10 00:18.



Тема Re: Заслужено Интер на финалнови [re: A.Agassi]  
Автор jabar (baron4e)
Публикувано29.04.10 00:15



Я ти си имал отбор






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.