Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:59 28.05.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Кои са италианците в тоз мач?нови  
Автор Шишapkи (***)
Публикувано20.04.10 23:30



Барцелонците реват, квичат и се падат като ранени партизани, а мауриньовците се борят мъжки.... Но може да е от розово-оранджевия екип





Тема Re: Кои са италианците в тоз мач?нови [re: Шишapkи]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано20.04.10 23:31



11 на голлинията и като барнат топката - шут напред с всичка сила

което разбира се ще им донесе победата и сигурни финала, но все пак е жалко така да постигаш победи у дома



Тема Re: Кои са италианците в тоз мач?нови [re: пeтльo]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано20.04.10 23:34



Айде, айде!! След 0:1 що им дадохте да ви мушнат три гола! Ясно е, че Барселона трудно може да бъде спряна, но както се вижда, може да бъде излъгана! Ти след 3:1 кво очакваш от Жозето??? Да търси победа с 5:1 ли ??



Тема Re: Кои са италианците в тоз мач?нови [re: Canary]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано20.04.10 23:36



не съм казал, че е незаслужено, заради съдия или нещо такова, просто е жалко да се защитаваш така

тъй като днес Барселона не игра, дано втория мач играят и преодолеят комплекса от Муриньо, за 20 минути направиха 3-4 чисти голови положения, ако играят в Каталуния, ще ги разбият

ако играят



Тема Re: Кои са италианците в тоз мач?нови [re: пeтльo]  
Автор Шишapkи (***)
Публикувано20.04.10 23:38



Изобщо грешиш - погледни кой колко удари към вратата е имал


Според uefa.com 8 за Интер, 11 за Барца. От тез 11, 6-7 са от последните 15 минути.
Интер си заслужаваха победата.



Тема Re: Кои са италианците в тоз мач?нови [re: пeтльo]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано20.04.10 23:39



3-4 чисти??? Те толкова нямат за целия мач бре!!!!
Очаквам гол за Интер и в Испания!!



Тема Re: Кои са италианците в тоз мач?нови [re: Шишapkи]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано20.04.10 23:49



абе вие четете ли или просто по презумпция приемате, че фен на Барса значи смятам, че съдията късмета и хороскопа ни е заклал:)

напълно заслужена победа, не е имало нищо нефутболно или някакъв лош късмет или нещо такова, Барса днес бе трагична
от друга страна съм спокоен за реванша, Интер също са зле(двете ситуации на прима виста за които се сещам - Пике срещу Сезар и с глава от два метра не знам Пуйол ли беше кой), така че ако Барса играят, спокойно ще бият

идеята ми бе, че ще е жалко и тъжно това да е футбола на бъдещето - повежда единия отбор и се нарежда така отзад и само рита към центъра, където някаква здрава маймуна се бори да вземе първа топка и да направят контраатака



Тема Re: Кои са италианците в тоз мач?нови [re: пeтльo]  
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано21.04.10 00:00



Надявам се да ги смажете тия на Кампа, но нещо ми подсказва, че ви изцакаха вече. Мача е единица, но дали 1-0, 2-1, не знам. Тия отиват на война и май ше са ви препъни камъка, дано да греша.



Тема Re: Кои са италианците в тоз мач?нови [re: TheExorsist]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано21.04.10 00:03



Моу турдно ще отпадне след 3:1!! Ти поне си наясно с това!!!



Тема Re: Кои са италианците в тоз мач?нови [re: пeтльo]  
Автор radiinter (нерадзуро)
Публикувано21.04.10 00:06



хахахахаха разбирам че си объркан защото не очакваше да ви се случи подобно нещо но с 11 на голлинията и чистене напред не се обръща до 3-1 страхотен отбор като Барса.Контузиите на Майкон и Милито ни принудиха да го направим както и умората разбира се.

http://www.inter.it/aas/img/126944-500.jpg



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.