Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:11 02.07.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Леонардо показа, че има мъденови  
Автор alessandron ()
Публикувано28.03.10 14:39



Тук един фен на Интер, всички знаем кой

, преди време защитаваше така популярния Специален как не си трайкал. Е, не е единствен. На Леонардо явно му писна от глупостите на Силвио Берлускони и постави 5 условия, за да продължи да е треньор на Милан. Условията са публикувани в "Кориеро дело Спорт". По мое мнение и петте са точно това, което е необходимо на росонерите, за да могат отново да станат голям отбор:

1. Подмладяване на отбора с играчи с по-малки заплати.
2. Повече активност на трансферния пазар.
3. Нови правила за тренировките. Лео планира да стегне режима.
4. Пълна власт и независимост в определянето на състава и повече дисциплина в отбора.
5. Подобрение на работата на лекарите. Лео е решен дори да се меси в работата им, когато го сметне за нужно.





Тема Re: Леонардо показа, че има мъденови [re: alessandron]  
Автор shevchenko (стар клубар)
Публикувано28.03.10 14:47



Значи аз мислех да пусна една тема за Леонардо, но мислех да изчакам края на сезона. Особено бях изненадан, когато дяволето написа след мача на Олд Трафорд, че иска всички да си тръгват включително бразилеца. Та сега не ми се пише подробно както щях да направя в темата за него, но с две три изречения - на мен ми допада като треньор и поведение. Мисля, че има добри качества и много потенциал за развитие, така че се надявам да му се даде възможност да изгради един нов силен Милан. 100% съпорт за Лео





Тема Re: Леонардо показа, че има мъденови [re: alessandron]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано28.03.10 15:31



Незнам за останалите, но точка 1 е крайно наложителна





Тема Re: Леонардо показа, че има мъденови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.03.10 15:33



И аз съм на мнение, че на Леонардо трябва да се даде шанс, но при условията, поставени от него. Сега ще си проличи дали у Берлускони е останала и капка желание да се занимава с Милан или окончателно е решил само да отбива номера - дано не е второто, колкото и да ми се струва така.

п.п. От Киево се обадиха, че нямало нищо вярно в информацията, че Йепес щял да минава при нас - а дано, поредната 34 годишна пръчка не ни трябва.




Тема Re: Леонардо показа, че има мъденови [re: alessandron]  
Автор radiinter (нерадзуро)
Публикувано28.03.10 20:22



Хах страхотно сравнение направи

.Когато казах това за Жозе ставаше въпрос че не трае на съдиите и федерацията т.е на хора от които може да си изпати (както се и случи).Незнам тази декларация с какво променя нещата,той си остава путьо.А и едва ли на Силвио и Галиани им дреме от такива актове от страна на треньора .Те отдавна са доказали че Милан ще върви натам накъдето кажат те.И понеже първия ви мега трансфер е факт това пак доказва как се присмиват на треньора защото се оказва че не Леонардо го е искал нали?Или това за Йепес е журналистическа измислица,а това за декларацията е 100%-това истина така ли?

http://www.inter.it/aas/img/126944-500.jpg

Тема Re: Леонардо показа, че има мъденови [re: radiinter]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.03.10 22:33



Киево пуснаха опровержение, че са ни продали Йепес, така че докато не го видя подписал с фланелка в ръка, не го броя за трансфер. А Жозе е арогантно копеле, което не уважава съперниците си, когато губи - факт.




Тема Re: Леонардо показа, че има мъденови [re: alessandron]  
Автор radiinter (нерадзуро)
Публикувано28.03.10 22:40



Мда,но самия факт че последните 3-4 теми тук са все за Жозе говори досатъчно нали?Защо ли за анонимници като Лео се направи една тема и то чак в края на сезона и в нея пак се говори за Моуриньо

.

http://www.inter.it/aas/img/126944-500.jpg

Тема Re: Леонардо показа, че има мъде [re: radiinter]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.03.10 22:44



Разбира се - факт е, че за огромните плямпала и най-различни идиоти се говори най-много - например отгърни някой български вестник и все ще намериш нещо написано за Николета Лозанова. И да, анонимникът Лео е взел световна титла като играч, не е като да не са го чували и него






Тема Re: Леонардо показа, че има мъденови [re: radiinter]  
Автор Vendome ()
Публикувано28.03.10 23:20



Леонардо анонимник? Ти гледаш ли други мачове, освен тези на Интер?



Тема Re: Леонардо показа, че има мъденови [re: radiinter]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано29.03.10 08:49



Паляците трябва да са център на внимание. Да се сочат с пръст и показват на обществото като примери за аморално поведение






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.