Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:15 02.07.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Тема Re: Шоуто в Италия продължаванови [re: lnglorious]  
Автор shevchenko (стар клубар)
Публикувано24.03.10 23:49



ами Интер няма най-лесната програма до края, но на Милан в последните 4-5 кръга направо е убийствена, така че не виждам как ще задминем черно-сините. Не и този уморен и изчерпан Милан. Така че остава Рома, но ако не победите в събота разликата си остава 4т. ...



Тема Re: Шоуто в Италия продължаванови [re: shevchenko]  
Автор Vendome ()
Публикувано24.03.10 23:49



Принципно си прав, но именно в такъв отбор е по-голям шанса да дръпне нагоре, без да е поставен под натиска, който имаше върху него във Фиорентина и Ювентус. Нека бъде жив и здрав и съм убеден, че ще отиде в по-силен клуб.



Тема Re: Шоуто в Италия продължаванови [re: shevchenko]  
Автор Vendome ()
Публикувано24.03.10 23:49



Какво ти пука, нали Мауриньо ще е шампион.





Тема Re: Шоуто в Италия продължаванови [re: Vendome]  
Автор shevchenko (стар клубар)
Публикувано24.03.10 23:52



при всички положения по-добре отколкото дъртата чанта каквито бяха повечето настроения в клуба преди началото на първенството





Тема Re: Шоуто в Италия продължаванови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано25.03.10 00:04



Очаквах точно това да се случи в Парма - ние винаги сме играли трудно там и бях убеден, че не можем да бием. Надявах се поне на Х, но не го заслужавахме - гледах първото полувреме преди да почне тотално да забива стрийма и Парма си владееха положението. Дет се вика помечтахме малко, айде стига толкова






Тема Re: Шоуто в Италия продължаванови [re: alessandron]  
Автор shevchenko (стар клубар)
Публикувано25.03.10 00:07



абе не съм много съгласен, второто полувреме и ние имахме някои хубави положения. като цяло от последните ни три мача най-слабо играхме с Киево, но имено в този мач спечелихме. иначе резонен сезон за нас с оглед политиката на отбора. един ден нещата отново ще си дойдат на местата





Тема Re: Шоуто в Италия продължаванови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано25.03.10 00:12



Е аз второто не съм гледал, просто преди мача си знаех, че ако Рони нещо не се разиграе, няма да можем да направим нещо в Парма - а него първото не го видях.




Тема Re: Шоуто в Италия продължаванови [re: Vendome]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано25.03.10 02:14



Време беше късмета да се усмихне на това момче. Въпреки,че вкарва много за малкото минути, които играе тоя сезон повечето му голове са супер случайни и са някакви добавки. Но аз също се радвам,че така става щото до момента просто си нямаше късмет пича с тия постоянни контузии. И във Фио и в Ман Сити дори много надъхано почна сезона и играеше с огромно желание ама просто му се еба майката от тия травми. В Ювентус пък хвана кофти момент и треньор, който не го броеше за нищо. Така,че аз лично ше се радвам да продължава да вкарва в Парма дори и такива калитарски голове в стил Барбуков в Леверкузен



Проблема при него е чалгаджийския му манталитет, но сега му е шанса да си оправи кариерата ако го провали ше си остане вечния млад талант.

СВОБОДА ЗА ТИГЪРА МАРТИ

Редактирано от bluefan на 25.03.10 02:16.



Тема Re: Шоуто в Италия продължаванови [re: bluefan]  
Автор Vendome ()
Публикувано25.03.10 09:07



Не съм съгласен за случайните голове, точно головете след удари от движение са му запазена марка от години. Умее го тоя номер момчето.



Тема Re: Шоуто в Италия продължаванови [re: Vendome]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано25.03.10 13:38



Има чувство за пласиране и толкоз, самите му голове които вкарва са уникално смешни, което не значи,че не може да вкарва и по-хубави. Както казах време беше късмета да му се усмихне - заслужава го.

СВОБОДА ЗА ТИГЪРА МАРТИ



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.