Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:42 20.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Кур за Мъдото  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано17.03.10 11:54



Ебати грозният футбол, счупиха топката и кво му харесвате на това?

Тази година обаче ШЛ ми харесва. Сума ти по-слаби отбори се добраха до 1/4 финала. Бих ги наредил така

фаворити: Барса и МЮ. Барса може сефте да дублира титла в ШЛ.

скрит фаворит: Арсенал - при тия отбори които останаха, Арсенал имат шанс.

С минимални шансове: Байерн М. Все пак да не забравяме, че там е другият паляк Ван Гаал, иначе биха имали значително по-големи шансове

С ултра минимални шансове - Бордо и Лион. Ако това се беше случило преди 2-3 години, Лион биха били в по-горна, група но сега нямат шанс.

Без никакви шансове - Интер и ЦСКА.

Тва е от мен и кур за Мъдото. 75% от тренирите във ВЛ биха го били елементарно с тоя състав на Челси, ама татко Карло явно има милански комплекси някакви и се осра



п.с. Поздрав за дира





Тема Re: Кур за Мъдотонови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор alessandron ()
Публикувано17.03.10 12:24



Висшата лига й поподрязаха крилцата тая година, много добре, а Интер без шанс за крайна победа в турнира според мен е само фенщина

Колкото до самия мач - грозен беше яко, обаче целта оправдава средствата, а Интер си измъкна успеха. Челси спаха и никой не им виновен на Лампард (уникално слаб, хаха, Англия с него и Джерард ше е чудна картинка в ЮАР), Балак (под ръчичка с Франки беха снощи), Анелка и Дрогба. Подобно безхаберие от тях четиримата не съм виждал никога и не мога да си го обясня. За сметка на това браво на нерадзурите, които не позволиха да бъдат надиграни на толкова негостоприемен стадион. Честито и на Ради, успех нататък в турнира, не съм забравил как ти ни пожела успех през 2007, ако можете сега, вземете я ШЛ




Тема Re: Кур за Мъдотонови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Pyиз (любител)
Публикувано17.03.10 12:34



Честита победа за Интер, все пак тя е важна и постигната не срещу кого да е.
Моуриньо излъга Анчелоти и последният показва физиономия, която го сваля сред хора на ниско социално ниво. Повтарям изказването на водещите по Дарик радио. Съгласен съм, че Анчелоти има комплекс от Моуриньо.

На радостните възгласи на един фен на Интер, че могат да спечелят купата в шампионската лига, който прочетох в сайта на Гонг.бг, там имаше и подобен коментар за шансовете на отборите. Даже се прави следното сравнение: Интер е печелил купата на шампионите два пъти 1963 и 1965, а Англия -световната титла - през 1966. Колкото Англия е спечелила първото футболно място оттогава насам, толкова и са шансовете на Интер. Прави ми впечатление успеха на ЦСКА ,когото едва ли някой е слагал в сметките . Даже и резултатът от мача в Москва бе благоприятен за Севиля. Но това е футболът....
Нищо чудно ЦСКА да продължи и до полуфинала ,зависи от жребия.
Мисля, че Интер с Моуриньо има шансове да направи нещо значително.

Редактирано от Pyиз на 17.03.10 12:47.



Тема Re: Кур за Мъдотонови [re: Pyиз]  
Автор alessandron ()
Публикувано17.03.10 12:49



Абе, баце, ти изобщо гледаш ли самичък който и да е мач, спортно събитие или т.н. и да си кажеш твоето си мнение, или знаеш само да ни заливаш с мнението на разни бг журналисти? Ако искам да знам какво били казали в Дарик, отварям там :) Каква точно физиономия е направил Анчелоти - не виждам никаква просташка реакция от него - друго си е току що да си спечелил ШЛ, отборът ти да празнува, а ти да си свалиш медала и да хукнеш към Лондон и милионите на Абрамович без дори да се включиш в празненствата на собствения си тим, който ти е помогнал да стигнеш върха - или и това не помниш, можеш да го потърсиш в архива на Дарик примерно. Колкото до комплекси - хората, които постоянно дрънкат наляво и надясно колко са специални по скоро са комплексари, щото дори и да са най-добрите в своята професия, щом непрекъснато го тикат в очите на другите нещо ги тревожи - какво ли е, като са най-добрите?


Редактирано от alessandron на 17.03.10 12:52.



Тема Re: Кур за Мъдотонови [re: alessandron]  
Автор Vendome ()
Публикувано17.03.10 13:17



без дори да се включиш в празненствата на собствения си тим, който ти е помогнал да стигнеш върхаПо-скоро беше обратното. Порто никога нямаше да постигне тези успехи без Мауриньо. Това обаче беше ранният Мауриньо, а той беше пичага. Сега вече е едно надуто лайно.



Тема Re: Кур за Мъдотонови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Vendome ()
Публикувано17.03.10 13:20



Баце, харесваш или не портумангалеца, той изнесе перфектен мач и го спечели заслужено.

Сега за шансовете-

Манчестър Юнайтед, Арсенал и Интер са фаворитите според мен.

Барса не я виждам с дублиране на КЕШ в момента, първо заради традицията да не се дублира трофея, откакто имаме ШЛ, второ заради донякъде не толкова мотивирания състав, трето заради липсата на така нужния им голмайстор.

Байерн нямат класата за КЕШ, могат да додрапат евентуално до полуфинал, ако играят с московската чорба, Бордо или Лион, срещнат ли английските отбори, Барса или Интер си заминават.

Бордо, Лион и прасетата от Москва просто ще са приятен декор (без свинята майка ест.).



Тема Re: Кур за Мъдотонови [re: Vendome]  
Автор bulby (мъждукащ)
Публикувано17.03.10 13:40



Байерн ако се паднат с Бордо отпадат на 95%, в това съм напълно убеден. Иначе от останалите отбори стискам палци на Арсенал, но е малко вероятно - младостта на отбора май пак ще им изяде главата.

You have to cry before you smile


Тема Re: Кур за Мъдотонови [re: Vendome]  
Автор alessandron ()
Публикувано17.03.10 13:45



Е, баце, всеки треньор без отбор няма да го разберем колко е велик. Успехът и неуспехът се делят между отбора и треньора с процент, но и двете части винаги присъстват. Да, без Моуриньо нямаше да има титла, ама и без изравнителния гол на Кощиня в 90-тата на "Олд Трафорд" също, нали? Всички имат дял и е пълно неуважение да се държиш по такъв начин с доскорошните си подопечни - сваляме медала, нито една усмивка дори в общите снимки покрай награждаването и айде на самолета.




Тема Re: Кур за Мъдотонови [re: Vendome]  
Автор alessandron ()
Публикувано17.03.10 13:46



Аз не съм съвсем съгласен за Бордо, а и нека първо се класират, че нещо са в дупка напоследък. Ако минат, до 1/4 финалите има време и пак могат да вдигнат формата. Те ще са опасни и трудни с когото и от фаворитите да се срещнат.




Тема Re: Кур за Мъдотонови [re: alessandron]  
Автор Vendome ()
Публикувано17.03.10 13:47



Не се лъжи по резултатите им от мачовете в групите, няма да ги повторят.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.