Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:40 02.07.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: 6-та загубанови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор PhilipMarlowe (пристрастен)
Публикувано18.04.10 11:25



направо го казвам...



не влизам при победа на въпросния португалец да тръбя за нея с нови и нови постове... нещо което ти е трудно да не правиш ... аз нямам нужда да доказвам нищо... просто ви се радвам, как вдигате и пишете 5 пъти повече теми за Моуриньо от колкото тези които са му фенове...



Тема Re: 6-та загубанови [re: PhilipMarlowe]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано18.04.10 11:58



Не влизаш ама пък не пропускаш при всяка загуба на Челси (отбор на който УЖ си фен) да изписваш доволно потривайки ръце, колко слаби са Челси.

А аз не ви се радва. Плаша се. Плаша се от поредната зараза обхванала футболният свят.



Тема Re: 6-та загубанови [re: PhilipMarlowe]  
Автор Suprs (ентусиаст)
Публикувано18.04.10 12:17



Като е нямал работа значи не е добър вратар, така ли... интересна логика.

Комедиите на Гомес бяха в началото като го взехме. Тогава наистина направи доста гафове и не само ти си се чудил на парите, които дадохме за него. Но от средата на миналия сезон нещата коренно се промениха - адаптация ли му е трябвала, Рамос ли не е правил нещо както трябва или пък причината е, че дойде нов треньор на вратарите не знам, ама Гомес започна да игпае невероятно. Постави рекорд в историята на Тотнъм по най-малко допуснати голове на УХЛ за един сезон (а не е като Спърс да не са имали велики вратари преди), спаси ни в сума ти мачове, а в момента е тотален изрод.

А срещу Арсенал направи чудеса - особено един удар на Ван Перси дето нямам идея как го спаси. Освен това спаси 3 дузпи на Дарън Бент само тоя сезон, докато Чех не си спомням някога да е хващал дузпа.

А и вчера пак извади каквото можеше и трябваше между другото.



Тема Re: 6-та загубанови [re: PhilipMarlowe]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано18.04.10 13:47



Максимално безпристрастно и загърбвайки хейта си към Муриньо - Чех беше феноменален преди сблъсъка, след това е съвсем друг, формата му спадна много и сега е на средно европейско ниво



Тема Re: 6-та загубанови [re: alessandron]  
Автор shevchenko (стар клубар)
Публикувано18.04.10 13:49



Добре по тая логика, Карик прави два пъти по-трагичен сезон от Лампард и кой освен Руни е нещо особено в Ман Юн ?



Тема Re: 6-та загубанови [re: TheExorsist]  
Автор alessandron ()
Публикувано18.04.10 14:29



За разлика от теб аз мнението си, че Челси ще е шампион, не съм го променил от август насам






Тема Re: 6-та загубанови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано18.04.10 14:31



Бербатов е виновен там, всички други са си екстра



п.п. Ван Дер Саар, Видич и Рио като не е контузен си играят. Нани също прави нелоша втора половина на сезона, Валенсия също стабилно се представя, макар и не звездно. И да, Рууни ги мъкне на гръб Юнайтед, в Челси няма такъв човек - за това е виновен Карло, нали?




Тема Re: 6-та загубанови [re: alessandron]  
Автор shevchenko (стар клубар)
Публикувано18.04.10 14:44



Нани е резерва в някои от ключовите мачове включително снощи и решителния мач с Челси на ОТ, Видич и Рио са твърди понеже Еванс е трагичен този сезон. Валенсия е налаган, ама какъв ключов играч е той бе баце, ае стига смешки. Рио и Ван Дер Саар са дърти вече, контузват се често. Колкото до Рууни, Дрогба има един мач по-малко от него и един гол по-малко, заеби ти да няма Челси такъв човек ... Ама до него е Анелка, а пък до Руни е наш Берба





Тема Re: 6-та загубанови [re: alessandron]  
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано18.04.10 15:02



Аз не съм казвал кой ще е шампион. Намери тема, никакво мнение не съм променял.





Тема Re: 6-та загубанови [re: alessandron]  
Автор PhilipMarlowe (пристрастен)
Публикувано18.04.10 18:03



ъъъ, а къде е заслугата на Карло, Челси да не са зависими от играч или да са в този състав?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.