Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:01 03.07.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Бабелнови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано05.11.09 00:32



Факт е, че Хидинк е с класи над татко Карло, но засега по-добър вариант няма. И аз исках Хидинк в Челси ... пардон в Пуул де, но няма начин.





Тема Re: БЕНИТЕСнови [re: PhilipMarlowe]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано05.11.09 00:34



Джонсън е добър играч, но е на грешната позиция. И там познай кой го е сложил.





Тема Re: Bye-bye-byeнови [re: TheExorcist]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано05.11.09 00:36



Абе искам да видя за кой период става дума!
Щото през последните две години и Челси и Ман Ю са похарчили доста малко пари! Ако Рафа е харчил като тях, значи не е имал много пари да купува играчи!
Що не кажеш истината, че сте без пари и не виждам какво се напъвате!!!
Понеже пак не ми отговаряш за парите, мисля че му дадоха 3-5 милиона за селекция този сезон! Ако е вярно ,че не устойките за да го чупят са някъде от порядъка на 20 милиона, как по-точно очакваш, че ще го махнат?????



Тема Re: БЕНИТЕСнови [re: Canary]  
Автор PhilipMarlowe (пристрастен)
Публикувано05.11.09 00:37



не бе, ясно ми е къв фен си, ама ти казвам, че Бенитес е харчил много, като му събереш трансферите, а тези дето стават са малко. Ок, Джонсън се включи добре, ама не там е невралгичния пост в Пуул - средата на терена куца след Алонсо- римлянчето не го знам дали ще се впише, в нападение Н`гог и Воронин, ебати алтернативите... ами защита в центъра?! Ето ти три ключови зони, които крещят за класен играч.. вместо това Рафа купува на килограм испаноговорящи... и то 3-4 години...



Тема Re: Бабелнови [re: TheExorcist]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано05.11.09 00:38



Няма !!!
Любимия ми мениджър!!! Но той каза, че е абсурд за неговите години да седи на пейката два пъти в седмицата и да води Челси!! За вас.....наистина няма начин!!



Тема Re: БЕНИТЕСнови [re: TheExorcist]  
Автор PhilipMarlowe (пристрастен)
Публикувано05.11.09 00:40



аз доколкото знам, не само в Челси играе десен бек ... и в националния играе там... явно и Капело бърка, дееба... а при Моуриньо беше много неуверен играч- тогава си беше и млад де. Той и сега увисва когато трябва да играе дефанзивно, представи си тогава каква мъка беше и как ни пробиваха левите халфове на противника...
иначе, ако беше дясно крило, щеше съвсем да умре резерва на Джо Коул или Робен ...





Тема Re: БЕНИТЕСнови [re: PhilipMarlowe]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано05.11.09 00:43



Джейми не е играч от световна класа, но кой е очаквал , че ще изпадне в такава дупка този сезон? Иначе с жълтите стотинки, взе гръка, който е смях, но с тия пари, толкова!!



Тема Re: Bye-bye-byeнови [re: Canary]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано05.11.09 00:45



Отговорих ти за парите с линк към поста на Марлоу. За периода също е казано - последните 5-6 сезона. За тях Бенитес е похарчил някъде около 250 милиона паунда - колкото и Челси и Ман Ю. Само че станаха по 2 + пъти шампиони а ние сме борим за място в четворката. Не харесвам Венгер, но в последните 12 сезона Арсенал станаха 3 или 4 пъти шампиони със скромни средства и добър мениджмънт. И те също беха във финансова криза, заради новия стадион, който е прекрасно съоръжение, бил съм там.

А че ние немаме пари, немаме. Реал също немат пари, ама извадиха за Кака, Роналдо и Алонсо. Ако ти трябват пари, начини има, но дебелия предпочита това като оправдание, той няма да каже, че е el debil.



Тема Re: Bye-bye-byeнови [re: Canary]  
Автор PhilipMarlowe (пристрастен)
Публикувано05.11.09 00:45



в голяма грешка си- този сезон пръсна 17 милиона за Глен Джонсън и 20 милиона за Акуилани... подигравката май беше с централния защитник за който му пуснаха 2 милиона и той взе някакъв грък от АЕК май...
та 40 милиона евро за трансфери не са чак зле...



Тема Re: Бабелнови [re: Canary]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано05.11.09 00:46



Какво му е на годините? Само оправдания, има по-дърти и водят ли водят. Въпрос на желание. САФ е перфектния пример.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.