Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:40 27.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Ае Диего...нови  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано29.09.09 18:06



Стягай дупарата!





Тема Тралаланови [re: TheExorcist]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.09.09 22:41



хопсала. Много поздрави от Диего имаш бтв., ше те мачка на тенис както Виола гази






Тема Re: Опппалаааанови [re: alessandron]  
Автор DON_DiEGO (Samba Nights)
Публикувано29.09.09 23:35



а, точно!

и тъй като днес ми е под достойнството да говоря на Пуулци след като ги пребихме така жестоко

- мое да му предадеш, че дупарата ми е толк остеганта, че едвам издържа последния съдийски сигнал и с кеф ще се изпърди на червеното знаме след 90тата.

поздраваявам всики ФЕНОВЕ на Величествения Виолетов Отбор с клипа в сигата ми
ГРАНДИОЗЕН ФАНТАСТИЧЕН МАЧ НА АРТЕМИО ФРАНКИ!
Тази Нощ ми се иска да съм в Фиренце. Ще бъде страшно след малко по улиците и на площада.



Тема ALE-ALE-ALEнови [re: DON_DiEGO]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.09.09 23:37



FORZA VIOLA, VIVA LA DIVA






Тема Re: ALE-ALE-ALE [re: alessandron]  
Автор DON_DiEGO (Samba Nights)
Публикувано29.09.09 23:42



надул съм Fredi до зукото. лудница батко.

чекай малко да изтрещим кваратала с неколко снаряда





Тема ай честита ти победанови [re: DON_DiEGO]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано29.09.09 23:43



както и да го погледнем, заслужена си беше..
това че белите тази вечер играха без грам мотивация не омаловажава успеха на виолетовите. С оглед очертаващите се 0-0-6 на Дебрецен, в групата ще стане интересно и няма да се учудя ако Пуул е зад борда след тях. Нещо което не е чак толкова лошо ако наистина е поставен приоритет Премиер лийг.



Тема Re: ай честита ти победанови [re: AnfieldBG]  
Автор DON_DiEGO (Samba Nights)
Публикувано30.09.09 00:11



грасиас



не повярвах че играем толкова добре цяло 1во полувреме. Смачкахме ви тотално. не помня да минахте центъра, колкото и надуто да звучи.
2рото доиграхме мача тактически, след като удържахме началния ви натиск. Още едно нещо на което се учудих, т.к. доста често поддаваме в такива моменти.
В труден момент за отбора, след като се разделихме с президента Дела Вале и куп неуредици, отбора показа дух, напомнящ за доброто старо време.

Но Йоветич имаше да доказва, че не заслужава да започва резерва всеки мач, само щото измежду Муту и смотания Джила нема кой да седне на пейката, особено след като всеки мач той носи победите.
Невроятен сезон за черногореца. Започна страшно, сега става още по-страшно Още преди този мач беше подлудил цяла Флоренция. Не му завиждам сега какво го чака


Сега можеше да сме водачи в групата. В Лион ни ограбиха жестоко, изключително брутално домакинство съдийство.

А опасенията ти за 3то място на Пуул, съвпаданаха с моите още след жребия.
И когато всеки си даде мнението и го подкрепи с вероятности/коефициенти - и след като излезоха истинските коефициенти - се учидих че съм толкова далеч от истината - след като Пуул беше сочен за солиден фаворите горе долу, а Фио И Лион духат прахта . Аз ги бях разменил и дал Лион такъв фаворит. Ама сега поне ще има да натривам нечии носове
Всъщност това е едва 2ри кръг. групата ни стана много интересна, .. както се и очакваше.

двата мача реванш с Л и Л ги чакам с нетърпение.
На Лион има да вреъщаме много за миналия сезон и резила у дома, а и за сеча предния кръг. Мразя ги. А на Анфийлд ще е горещо до последната минута, тва го знам.

Приоритетите на един отбор, голям, се изясняват около зимата. няма какво да се лъжем. не може след 1 кръг в ШЛ и 5 в ПШ да се твърди подобно нещо.
Наиситна, играете с Челси в събота, но това никога не ви е пречело и сте излизали с титулярите.


в интрес на истината предпочитам Пуул да минат групите на мястото на франсетата, последните години им симпатизирам в ШЛ, когато не е имало за кой да викам след фазата
успех.



Тема Ае честито!нови [re: TheExorcist]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано30.09.09 00:21



Сори за глупавото мнение, винаги така става като се говори предварително!


Заслужена победа на Виола, играхме като насрани пичлемета от дестската градина, срам абсолютен, този отбор едно време беше символ за чест, но сега вече комерсиализацията и тактиките ебаха майката на всичко. Не се съмнявам в класирането, даже и за първото място шансовете ни са много добри, но отношението към мача тази вече беше безобразно!

П.С. В Мърфиса не ми върви, май вече няма да гледам мачове на Пуул там, от около 7 мача, които съм гледал там на Пуул, загубите са 4 или 5 и май само една победа! Има един Спортс Бар в Лондон, на Пикадили, който е много популярен, но и там не ми върви с Пуул, винаги губим. Ще се сменя обстановката и тва е!



Тема Re: Ае честито!нови [re: TheExorcist]  
АвторБAЙ XУЙ (Нерегистриран)
Публикувано30.09.09 00:31



самоубий се, ЛУЗЪР!



Тема Re: ай честита ти победанови [re: DON_DiEGO]  
АвторБAЙ XУЙ (Нерегистриран)
Публикувано30.09.09 00:33



мангал, повишена си!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.