Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:17 30.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема OFF: LA LAKERS - 15нови  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано15.06.09 06:01





Най големите отново там където им се полага, на върха След като откровенно бяха надиграни предната година на финала от Бостън, тая година отново на финал и тоя път безапелационно - 4:1 срещу супер тима на Орландо Меджик.
15-а титла за Лейкъсрс
10-а титла за големия Фил Джаксън (6 с Чикаго и 4 с Лейкърс) - рекорд за всички времена в НБА
4 титла за Кобе Брайънт и Дерек Фишер
1-а титла за невероятния испанец Пау Газол - човекът, който според мен прави разликата в Лейкърс и допълва невероятно гения Кобе
MVP на финала за Кобе
Невероятни на финалите бяха още Фишер и Ламар Одом

За Орландо - много добър тим, направил смешни "фаворитите" от Кливлънд с Леброн Джеймс. За нещастие именно най-добрият им играч Тим Хауърд подари предсрочно титлата на Лейкърс в 4-та среща, след като изтърва два наказателни удара 10 секунди преди края, когато Меджик водеха с три точки и бяха на секунди от 2:2. Последва Фишер с тройка, овъртайм, 3:1, Стейпъл център и 15-а титла за езерняците

Редактирано от Balleta на 15.06.09 06:05.



Тема GO LAKERSнови [re: Balleta]  
АвторDiavolo (Нерегистриран)
Публикувано15.06.09 09:18





Най-великите!



Тема Re: OFF: LA LAKERS - 15нови [re: Balleta]  
Автор KlLL HRlSTOLOFF (bullet him !)
Публикувано15.06.09 09:50



мега отвратителен отбор !
това са мегаломаните реал мърди в баскетболен вариант



сори, баце, ма никога не мога да съм фен на нещо, което носи ЕЛ ЕЙ в името си , дори и да е с жълт е екип

виж, Бостън си е вече КЛАСИКА , дала на баскета много ЗВЕЗДИ,а Лейките кво са дали ..хуй



Тема Re: OFF: LA LAKERS - 15нови [re: KlLL HRlSTOLOFF]  
Автор alessandron ()
Публикувано15.06.09 09:58



Много ясно - това е най-захаросаният отбор в НБА с най-разглезеното мамино детенце Кобе, зад когото ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да има някой да му бърше насрания задник - някой като Шак преди и Гасоу сега. Видяхме го Кобе колко е велик без Шак и къде бяха Лейкърс преди да дойде Гасоу. Тоя и на майка си няма да подаде - аз такива не ги понасям, колкото и велики да са иначе, за мен завършеният играч е преди всичко този, който подчинява таланта си на отбора.





Тема Re: OFF: LA LAKERS - 15нови [re: Balleta]  
Автор Vendome ()
Публикувано15.06.09 13:50



Честита ви титла.


Най-великият клуб обаче е Бостън Селтикс.





Тема Re: OFF: LA LAKERS - 15нови [re: KlLL HRlSTOLOFF]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано15.06.09 14:23



Кво са дали лейките ли, ами почти нищо:

Джери Уест
Уилт Чембърлейн
Карим Абдул Джабар
Меджик Джонсън
Кобе Брайънт

Ако си фен на НБА знаеш какво значат тия имена за баскетбола. А Сандро да си пусне вчерашния финал и нека види пасовете на Кобе и после да говори дали подавал или не. Абе понякога омразата ви ослепява, оставете Холивуд, оставете ЛА, говорим за баскетбол





Тема Re: OFF: LA LAKERS - 15нови [re: Balleta]  
Автор Vendome ()
Публикувано15.06.09 15:10



Хехехе:

Чембърлейн и Джабар ги вземате като завършени играчи, а големият Уилт вече е бил суперзвезда. По-добре да беше посочил Елджин Бейлър и Джеймс Уорти към другите, щеше да си по-коректен.



Тема Re: OFF: LA LAKERS - 15нови [re: Vendome]  
Авторballeta (Нерегистриран)
Публикувано15.06.09 15:29



За Уилт съм съгласен, но Карим играе 14 сезона в Лейкърс, печели почти всичките си титли с езерняците и си е тяхна легенда отвсякъде, едва ли някой го свързва с Милуоки Бъгс, макар и там да е бил звезда

, а Джеймс Уорти го бях забравил, хубаво ме подсети



Тема Re: OFF: LA LAKERS - 15нови [re: Balleta]  
АвторZ (Нерегистриран)
Публикувано15.06.09 15:35



хуу де, хуу , убеди ме
достатъчно е да кажеш само Меджик Джонсън и незабравимото "IT'S SHOW TIME"

дразнат ме откак станаха "галактикос" , a предишните им успехи никой не ги отрича



а Карим не съм го гледал , нито Чембърлейн, камо ли пък Уест ....но тогава баскета е бил съвсем друг ...също като футбола ...се едно да сравниш Гонзо с Пеле ...много ясно ,че при сегашните съвременни условия Гонзо е много по-добър от Пеле, най-малкото защото Пеле не може да изпуши една кутия давидофф и след това да вкара 6 на Марек !

а дали са от школата на Лейкърс или са привлечени с някой многомилионен трансфер от елейския флорентино тея дето ги изброи и дали Меджик е роден в ЕлЕй ???



Тема Re: OFF: LA LAKERS - 15нови [re: Vendome]  
АвторZ (Нерегистриран)
Публикувано15.06.09 15:37



ето, така си и знаех ..взели са ги наготово ....
типично по реалски !

бас хващам, че баллета е фен и на мишо лайномахер и рейзърс
баси глорихънтъра майна






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.