Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:22 01.07.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Сандро, за дербито да те питамнови  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано10.05.09 21:36



за кого ще стискаш бе майна, след като стана ясно, че при второ място Карлето си запазва поста до 2012


Тежък избор ще си е - гордост и слава от една страна пред светло бъдеще от друга



Тема Re: Сандро, за дербито да те питамнови [re: Balleta]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.05.09 22:23



Победа за Милан и не ме интересува друго. Карлето и при 20-то място ще си остане.





Тема Re: Сандро, за дербито да те питамнови [re: alessandron]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано10.05.09 22:32



Не съм очаквал и друг отговор, фена си е фен докрай, всичко останало са глупости, затова и ни боли толкова когато отбора пада или играе безхаберно. Спорт кво да го правиш, веднъж яки емоции, друг път мъка



П.П. Ама двуостър мач става, и чернобелите бая положения имаха, да видим дали Дел Пиеро няма да ги измъкне, ако ... влезе



Тема Вълкът козината мени, нрава ненови [re: Balleta]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.05.09 23:28



Чиста дузпа срещу Пато, неотсъдена, контра и червен картон за Фавали, който не знам откъде си го измисли тая путка съдийска.

Иначе мачът не беше лош, но просто си личи как нивото в Серия А пада главоломно. Стари герои, никаква скорост, накрая Ювентус с човек повече пазеха откровено Х-а, докато ние се опитвахме да нападаме и можеше след онова центриране на Пирло да стане. Роналдиньо е супер зле, не случайно седи резерва, ама лошото е че заради него няма да се върне Гуркуф, а ще го изпуснем като последни идиоти ...





Тема Re:Хубав мачнови [re: alessandron]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано10.05.09 23:38



Скоростта си беше на ниво, мен ми хареса. Наистина в края ювентинците се изложиха с нежеланието си да атакуват с човек повече, неразбираемо


Иначе Якуинта ви тормозеше цял мач, много добра игра. Двуостри атаки, Милан определено е много по опасен с Пато бе Карлито, сляп ли си ???

П.П. Съдията осра накрая мача. Чиста дузпа на Негротели, гледах я поне 10 пъи на повторение, пък мухата ако ще да усне 24 кадъра разбор
И няма значение, че е Милан, дузпата си е дузпа, а футбола а най-тъпата и съдийска игра в света. Нямо по-необективен спорт, зависещ от чернодрешковците, които даже не са виновни тъй като са ограничено от техните си човешки способности. Все повече комични ситуации ще има докато идиотите не въведат техниката във футбол.



Тема Re:Хубав мачнови [re: Balleta]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.05.09 23:57



Само една поправка, Легроталье се казва тоя чифут, беше централен на Киево при първия период на Дел Нери, когато "магаренцата" бяха хита на Ботуша.
А Карло е идиот, това е ясно. Реши пак да се подсигури с Амброзини до Пирло, вместо да излезе още отначало с Пато до Индзаги. После при смените извади Пипо точно в момент, когато е ясно, че при вкарването на Пато и Зъбльо ще се отворят пространства малко повече и лисица като Индзаги ще има шансове. Ма то шубето е голям страх ...





Тема Re:Хубав мачнови [re: alessandron]  
Автор Vendome ()
Публикувано11.05.09 00:01



Бе я да те питам нещо. Преди "идиота" Карло да ви поеме (2001г.), какви успехи постигнахте с "неидиотите" след 1996г. и най-вече в евротурнирите?



Тема Re:Хубав мачнови [re: Vendome]  
Автор alessandron ()
Публикувано11.05.09 00:13



Аз успехите на Карло съм му ги признал, само че той вече се изчерпа - видно е за всички. Както и половината ни отбор. Така че благодарности за него и ciao, но не и от Силвио и Галиани. Другото е настроението ти за заяжданки







Тема Re: Вълкът козината мени, нрава ненови [re: alessandron]  
Автор the_fly (ядояд)
Публикувано11.05.09 00:18



Абе знаеш ли, че тая година счупихте рекорда за най-много дузпи в историята на серия а?:) или вече те питах:)

За мача и аз съм съгласен -какво беше това пенсионерско темпо от 60тата минута насетне?? футболистите не тичаха, а ходеха...



Тема Re: Вълкът козината мени, нрава ненови [re: the_fly]  
Автор alessandron ()
Публикувано11.05.09 00:33



Да, баце, знам :) Знам и че срещу Пато имаше :)






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.