Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:10 03.07.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: И най-простата математика, ти е сложна пак...нови [re: DDG]  
Автор alessandron ()
Публикувано13.05.09 21:10



Ми проста е. Като си с най-доброто, ще печелиш повече - елементарно. Егати и това ли да обяснявам ...

По кои трофеи толкоз водят ЮА бре. ЕДНА купа - еба го и водачеството. По ЕДИН МАЧ годишно - то това ли е сравнение? Не знам колко пъти повтарям, че за да се оцени такова нещо, трябва дълъг турнир с поне по 5-6 КЛУБНИ отбора от двата континента, за да си говорим. И да, аз твърдя, че ако има такъв турнир, ЮА отборите ще ядат в повечето случаи дървото. Ти твърдиш обратно, но е отдавна доказана максима - НА КЛУБНО НИВО който има повече кинти, управлява ги по-добре и създава съответната работеща структура, той печели. И при ЕДНА ХИПОТЕТИЧНА СВЕТОВНА ШЛ това НЕМА ДА СА ПРЕДИМНО ЮА. А че не е доказано практически е само въпрос на време - като разработят космическите кораби и телепортаторите след неколко столетия и Световна ШЛ ще има. Тогава можем ние с теб като духове да ходим по мачове без билет и да ти трия носа, както след 4:2 преди две годинки за тая същата Купа, дето я обсъждаме





Редактирано от alessandron на 13.05.09 21:18.



Тема Re: Забравих за Бразилия'94нови [re: DDG]  
Автор alessandron ()
Публикувано13.05.09 21:14



Аха, ок. Това за 1:0, което не отразява играта, напълно ми стига като аргумент. Специално САЩ през второто полувреме и след червения за Леонардо стояха по-добре. А Бразилия и в двата мача би предимно с тактика и с повече класа, но без самба футбол и категорично смилане. Когато Италия бие с 1:0 по същия начин, както тогава, ти си от първите, които почват с убийството на футбола :))

п.п. Ако па мислиш, че на всеки голям шампионат като малък съм бил САМО и ПЛЪТНО за Италия, много се лъжеш







Тема Абе стига ХИПОТЕЗИ бе батееенови [re: alessandron]  
АвторDDG (Нерегистриран)
Публикувано13.05.09 21:24



аз не съм казал че водят ТОЛКОЗ много ЮА. Но ти да ми твърдиш че били неопитомени маймуни едва ли не, и че европейците ги научавали да играят , аре молим ти се без тея. Звучиш като че всичко друго що не е от ЕУ е ерес!

Ама ти нямаш най-доброто , бе бате! Къде ти го най-доброто ?
нали ти казвам че Най-добро е субективна класификация на нещо неизмеримо по никви критерии.
От 20години ЕУ масирано дърпа юажноамериканци за отборите си и за Национлните си състави. Но пак за този период не превъзходажат с нищо Латиноамериканцките отбори, както ТИ ТВЪРДЕШЕ!

И стига с тези хипотетични - АКО имало общо първенство, Ако Бока играели в Серия А щели да са изпдащи, понеже не можели да издържат супер маратон ?!?!
Ако .... Жабите не беха преебали футбола, и досега щеше да се радваме на играта на всякъде.

Като имаш пари в ЕУто - що не прозивеждаш играчи местни и не печелиш световни и клубни титли с тех ? Що внасяш латиноси ? Нали имаш пари за всичко - произведи си твой - ако е до парите само !? Ама не е до тех , бате.
Щото онея долу си имат потенциала и таланта! И ти може да идваш със саковете да купуваш, а онея пак ще си бълват. И така никога пак нема да сте най-силните!

Нали ти се скачше срещу това АКО - е сега как може да падаш до тва ниво и да правиш такива глупави изводи - с нещо си хипотетично?!
НЕМАШ БАЗААААА, баткааааааааааа! немаш на кво да стъпиш че да правиш такива скоци във времето!

Аз ти казвам - ЮА е най-силанта в момента на Национано и КЛубно Ниво! ФАКТ! ти си живей с утопиите и си разправяй на децата .. "Еххх, АКО АКО .... "
пък аз ще си живея с реалността!



Тема Re: Абе стига ХИПОТЕЗИ бе батееенови [re: DDG]  
Автор alessandron ()
Публикувано13.05.09 21:30



На национално ниво е най-силна, на клубно - друг некой път. И никъде не твърдя, че са неопитомени маймуни - че ти го разбираш така е твой проблем. Аз сравнявам ресурсите, а след като кинтите са в Европа, в дългосрочен аспект превъзходството се премества тук - НА КЛУБНО НИВО говоря. А на мен честно казано в това отношение не ми дреме, ти лудееш по ЮА, аз лудея само за Милан - другите ги подкрепям, симпатични са ми, безразлични или не ги харесвам и им желая курец - това е :)

И нещо си се объркал - тия, дето имат кинти, карат други да им работят и произвеждат. Това па ако не го знаеш ...

п.п. Ми много ясно, че е субективно. Футболът да не е математика, тогава нямаше с топка да се борави, а с триъгълник, линийка, транспортир и т.н.





Редактирано от alessandron на 13.05.09 21:33.



Тема Re: Нищо не доказа, бате.нови [re: DDG]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано13.05.09 21:34



Ми да, аз от известно време четем профилите на отборите в Уики и си правим калкулации от кърънт скуода накрая и какви играчи има. Няма да видиш отбор с повече от 2-3 ма чужденци и то от съседни страни. Има и хървати някои, сърби също, ама там е друго.
Примерно в аржентинските отбори са почти всичко аржентинци, както и респективно при другите.



Тема Re: Абе стига ХИПОТЕЗИ бе батееенови [re: alessandron]  
АвторDDG (Нерегистриран)
Публикувано13.05.09 21:45



кои ресурси сравняваш ?

финансовите или човешките ?

за да си номер едно требва да имаш както много кинти, ама и да ги вложиш Правилно в човешки ресурси също.
Човешкия фактор е много важен. А Европа постоянно доказват че с много кинти пак немаш гаранция че ще спечелиш всичко. Нали ? Нагледахме се на комплексарщина. А ще има още.

А в ЮА как немат толкова кинти чак, ама имат неизчерпаем човешки ресурс, и щом печелят титли повече от ЕУ - кое според теб тогава е важното ?

айде това вече е проста математика и сам можеш да ложиш знака на неравенствтото в чия полза е





Тема Re: Абе стига ХИПОТЕЗИ бе батееенови [re: DDG]  
Автор alessandron ()
Публикувано13.05.09 21:49



Еми аз това казвам, бе баце - с финансовите ресурси Европа дърпат най-добрите човешки на ЮА. Е тогава НА КЛУБНО НИВО как искаш ЮА отборите да са по-силни? Ми няма да са, само трябва една Световна ШЛ и ще се види. :)

Иначе в много дългосрочен аспект ЮА е с предимство (говоря за столетия), просто щото имат положителен демографски ръст, а Европата умира. Та така ...







Тема Re: Абе стига ХИПОТЕЗИ бе батееенови [re: alessandron]  
АвторDDG (Нерегистриран)
Публикувано13.05.09 21:58



ти пак едно си знаеш, ама немам повече време, че утепах неколко часа и излизам - за тва последно - НЕМА НАЙ-ДОБРО, бре човек.

какво си купил? и като си купил каката и батето и патока им, нали ти обесневам че на техно место в ЮА веднага се е пръкнало и дошло ново пак толкова качествено. Купи и него де ? еее, не можеш. е ми нема да си по-добър.

И освен това ... ти имаш 2ма добри в състава си ЮА ... а в ЮА тима - има 11 !!! Ай кажи ми колко 11 е повече от 2.


Нищо немате батка. имате кинти и нищо. и Тенеката си немате даже камоли футбол.

Това че сте най-добри на клубно ниво - може да си го въртиш на латерната до зори, ама само тебе те топли. ИСТИНАТА И ФАКТИТЕ СА други, и те са в МОЯ ПОЛЗА! А фактите ги признават хората, и най-предубедените като теб даже.



Тема Re: Абе стига ХИПОТЕЗИ бе батееенови [re: DDG]  
Автор alessandron ()
Публикувано13.05.09 22:00



Добре, южноамериканче. Аз доколкото те знам си българин, т.е. европеец.

п.п. Най-доброто от ЮА е в Европа - факт, питай който искаш у тоя форум. Тия стакмистики с 11 на 2 не ги изваждай като Батков хомосекшуъл от главата си







Тема Re: Абе стига ХИПОТЕЗИ бе батееенови [re: alessandron]  
АвторDDG (Нерегистриран)
Публикувано13.05.09 22:07



abe ei stiga me vrushtal ot vratata s nekoq podobna shashkunia!



Аз не съм Европеец бе!
ти кога гласува за присъединяване към ЕУ , бре ?

мене питаха ли ме ? не са. Аз никъде и никога не съм се признавал за европеец. КУР ЕУ!. да не съм луд бре батка. Аре са нема а захващаме и тая тема за ползата от тва да се тупаш в гърдите че си ЕУ.
Аз съм бълагрин в живота си, бате. И не ме е срам, а се гордея. Кур за отстъпниците и ЕУ пачите. Но в разбиранията си съм на хиляди километри от тук.


ПОСЛЕДНО - Най-добро нема! Има добро в Еу от ЮА, да. Но в ЮА има много повече като количетво такова добро. Така че не ми требва да питам Хуя у тоя форум кво мисли за доброто.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.