Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:01 29.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Тва не знам как се вика!нови  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано07.05.09 00:53



Ирония ли е, еби му майката! Са се връщам от пъба до Кенсингтън ( където едвам се виждаше, толкова беше фрашкан ), 1/2 час в рейса и се опитвам да се преборя с гнева си! Това е кратък коментар, щото нямам нерви. Не, футболът не е справедлив, няма да се залъгваме. Съдията опорочи мача, тоя травестит трябва да го накажат здраво. ТРИ ЧИСТИ ДУЗПИ за Челси ( срещу Дрогба 2, едната първото полувреме, другата 2-рото или беше Анелка, на повторението всичко си личеше, коментаторите беха единодушни ) и избиването с ръка в продължението след удара на Балак мисля беше. Отделно червения картон си беше по-скоро жълт, но трябваше някакъв реверанс. А тва, че Дрогба не може да вкарва сам срещу вратаря е друг въпрос. Невероятен гол на Есиен, а каталунците вкараха с единственото си чисто положение. НИТО ЕДИН УДАР ВЪВ ВРАТАТА И ПРОДЪЛЖАВАТ, ОО ФУТБОЛ!

Това е извънземната Барса, на която ще им гладаме агонията на финала как падат мъчително с един гол разлика, защото Манчестър няма да допуснат грешките на Челси. Чудя се дали демонстративно да откажа да гледам финала или да се жертвам и да дам някакъв минимален шанс на Барса в отчаян опит да спрат дяволите.


БРАВО НА ЧЕЛСИ!
БАСИ МАЛШАНСА ГИ ГОНИ ТИЯ, СЪДБА ЛИ Е КВО Е, НЕ ЗНАМ, ДАЛИ ЩОТО ЧЕЛСИАНЦИТЕ КАТО ХОРА СА АДСКИ НАДМЕННИ КОПЕЛЕТА ИЛИ ЩОТО СЕ НАЛИВАТ МИЛИАРДИ В ОТБОР БЕЗ ПОКРИТИЕ, НЕ ЗНАМ, НО СЪДБАТА СЕ ГАВРИ ГАДНО С ТЯХ!

И ПОСЛЕДНО - ХИДИНК Е ЧОВЕКЪТ!



Тема Re: Тва не знам как се вика!нови [re: TheExorcist]  
Автор alessandron ()
Публикувано07.05.09 00:57



Батка, споделям мнението ти. В съседните теми чета за компенсации - на мен лично ми е омръзнало от компенсации, компенсацийки и т.н. - навсякъде, не само във футбола. Имам чувството, че живот на компромис живеем всички. Удивително смешно е как щото не дали на Барса дузпа първия мач, и сега няма да дадем - защо бе, дайте ги, за какво са тия шибани правила? Сега радетелите на красивия футбол от 100 кладенеца вода ще носят, но на всички ей това ще им кажа - ако на мястото на Барса беше Милан, тука такъв вой се надаваше с викове "ПСВ", "ПСВ", че направо ставаше страшно. Изобщо ташак работа, добре че не съм фен на нито един от двата отбора, нерви за футбол няма смисъл да се трошат ...





Тема Re: Тва не знам как се вика!нови [re: alessandron]  
Автор the_fly (ядояд)
Публикувано07.05.09 01:01



Абе това с ПСВ го написа три пъти, а а зпродължавам да не гоо разбирам:)

ПСВ ви атакуваха, вие се бранехте?
Сега Барселона се опитваше да вкара гол през повечето време, вярно с неголям успех, а челси контратакуваха и пазеха резултата, какво е сравнението тук?:)



Тема Re: Тва не знам как се вика!нови [re: TheExorcist]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано07.05.09 01:03



Абе това jogo bonito какво значеше?



Един отбор, за да е шампион, трябва не само да има играчи като Меси, но да има и План Б. Барса за втора поредна година показват срещу английски отбор, че освен да правят пасове зад гърба на отбраната, друго не умеят. Толкова са се разглезили от успешния си за Примерата стил, че тактически не са напреднали и на йота, когато някой има противодействие на играта им. Нямат играчи за удари отдалеч, нямат играчи за игра с глава, нямат дори играчи за статични положения. И защита нямат. Изобщо извън Ноу Камп винаги ми се струва, че Барса изглежда като напъхана в кутийка и не може да се отпусне, от което следват забавни изпълнения като ОПИТА за воле на Туре в наказателното. Не че това оправдава антифутбола на Челски, но след такъв мач всички, които говорят за извънземната Барса, трябва да млъкнат веднъж завинаги. А неутрално погледнато, Манчу заслужават много повече Лигата. Това е. Жалко за Хидинк, пето отпадане на полуфинал с пети различен отбор, като тези с ПСВ, Холандия и сега бяха напълно незаслужени.

It’s not where you take things from - it’s where you take them to.

Тема Re: Тва не знам как се вика!нови [re: vogelfrei]  
Автор the_fly (ядояд)
Публикувано07.05.09 01:06



Споко, догодина няма да е вече така:))
Гуардиола каза, че иска нападател, който да играе добре с глава и се опитаха да вземат Адебайор през лятото, но първо Арсенал поискаха 40млн, второ никой не пожела да купи Етоо, което в ретроспектива изглежда доста смешно:)



Тема Re: Тва не знам как се вика!нови [re: alessandron]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано07.05.09 01:07



абе защо говориш глупости, ПСВ никога не са играли така, приятелката ли те е зарязала, какво ти става последните дни, говориш откровени абсурди:) виковете ПСВ ПСВ бяха защото холандците смачкаха Милан, играха по-красиво и си заслужаваха да минат, а не защото са играли с 11 в защита и са направили три добри контраатаки

не знам кой е говорил за компенсации, говорим че сме квит, допускат се грешки, просто стана ясно, че не са умишлени и само в едната посока...

не знам за теб или другите, но аз нерви не троша, радвам се да гледам обаче как хора, които не разбират от футбол се ядосват и се опитват да правят анализи:) честно казано Челси играха грозно, но успешно и нямаше никакво значение дали отсреща е Барселона, Реал Мадрид, Милан, Манчестър Юнайтед или който и да е отбор, срещу такава защита, голови положения не можеш да направиш. Головите положения, които искахте стават с бързи атаки, когато нападателите ти стигнат по-бързо до вратата на противника от защитниците, когато защитниците обаче постоянно са пред вратата, няма как да стане. Грозна, но успешна тактика. Абсурдна грешка в защита накрая обаче, едно че зад Иниеста имаше някакъв дето се разхождаше по време на цялата атака и не направи никъв опит да пресече паса, друго че лъсна слабото място на тактиката футболистът с топката да бъде пазен от трима - остава много място за останалите при бърз и точен пас.

Все тая всъщност, размишлявам си просто, ясно е че никой няма да ме разбере, не може без удар във вратата да се класират, четири чисти дузпи имаше за Челси, а Валдес просто има тежък задник и за това седи ниско с разперени крака и ръце при удар към него. Късметлии са Барса, факт



Тема Re: Тва не знам как се вика!нови [re: the_fly]  
Автор alessandron ()
Публикувано07.05.09 01:08



Братле, стига с тия рекламни заблуди. Барселона беше разкрита и се показа начина за противодействие - с активна преса и подсигуряване. И когато това беше приложено, "извънземните" не смениха и на грам стила си на игра - за мен това не е съвършен футболен отбор. Мое мнение, но аз съм далеч от мисълта, че само щото Барса е отсреща и всички трябва да правят като Реал шпалир и да отварят коридори - еми хората не са съгласни и се борят - успешно както се видя. Мисля, че ще се види и на финала.





Тема Re: Тва не знам как се вика!нови [re: the_fly]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано07.05.09 01:09



Дали кота 100 гола не изглеждаше също смешно след първите два мача на Барса в Примера този сезон? :)

Ето'о беше ултразабавен днес, в един момент пропусна една топка, щото явно чакаше Анри да се появи от съблекалнята да вкара от воле.



И неотсъдените дузпи не бяха две, а три - онова, дето беше фаул на границата, си беше вътре, после Дрогба беше сритан доста натуралистично и накрая Пике. Жалко, че светът ще помни само последното, което наистина беше неволна игра, но нали е в продължението. :)

It’s not where you take things from - it’s where you take them to.

Тема Re: Тва не знам как се вика!нови [re: пeтльo]  
Автор alessandron ()
Публикувано07.05.09 01:11



Аха, ти значи само разбираш от футбол - хубаво, че го уточнихме :)

Ми тогава как Ливърпул вкараха четири гола на Бридж-а - или Челси не излязоха със същата тази тактика и в реванша срещу червените?





Тема Re: Тва не знам как се вика!нови [re: alessandron]  
Автор the_fly (ядояд)
Публикувано07.05.09 01:22



Кой е "съвършеният" отбор? Имало ли е някога такъв? И не знам какво значи "разкрита". Никой не може да мачка в 100% от мачовете, никога не се е случвало, няма и да се случи - манююнайтед, които са другият фаворит се озориха доста срещу порто и само малоумието на оня португалски защитник плюс техните пропуски не доведоха до отпадането им на четвъртфинал, но това явно никой не го коментира.


Контузиите са част от футбола, но е факт, че барселона бяха без двама от най-важните си играчи в тоя мач, ако бяха без всички титуляри ир езерви щото примерно самолетът им беше паднал и челси бяха били барселона Б паак ли щеше да говориш същите неща?:) С Анри в нападение нещата щяха да изтлеждат различно, с пуюол или мааркес в защита и с яя туре в средата на терена нещата също щяха да са различни -яя беше може би най-добрият в първия мач, сега бускетс не беше от класата на есиен балак или лампард....

Барселона имаха повече шансове за победа в първия мач, сега челси имаха повече, в крайна сметка два равни и единият отбор продължава, не виждам голямата драма.

Не разбирам, ако барселона падне на финала, което вероятно ще стане при отсъсщтващи трима титуляри защитници... какво ще докаже това? Като че ли да си на финал е най-лесното нещо на света:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.