Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:44 02.07.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Забравихнови [re: alessandron]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано08.05.09 21:55



хлеб я осра феноменално и сам си скъси ъгъла, а после имаше празна врата и нямаше никой около него - вместо да се спре и да ритне, тръгна да бие докато не е запазил равновесие. Това беше най-чистото положение в мача. Ако беше да кажем Пике, щеше да я вкара, вече го е правил на едни други срещу по-добър вратар:)

В сряда на Челси нямаше да е така, защото Барса нямаше да бъдат 11 човека пред наказателното на Челси, а щеше да атакуват с 3-4 напред и отзад да играят на сигурно. Челси щеше да атакуват, а не да се защитават с 11 отзад, щеше да отворят пространства, тогава Барса щеше да направят много повече положения.



Тема Re: Забравихнови [re: пeтльo]  
Автор alessandron ()
Публикувано08.05.09 21:57



Абе честно казано и аз много се чудих за какво го взехте тоя Хлеб, ама нали и резерви трябва да има ...

Е да, ако бяхте били в Испания, в Англия щеше да е друг мача - никой не спори. Макар че според мен в момента само английските отбори могат с бясно темпо да елиминират техническото превъзходство на Барса и да се стигне до положение кой по-добре ще си оползотвори шансовете.





Тема Re: Забравихнови [re: alessandron]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано08.05.09 22:10



само английските отбори могат да се унижат и да играят толкова грозно


и накрая да отпаднат:)



Тема Re: Забравихнови [re: alessandron]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано08.05.09 22:22



Техническа грешка - имах предвид положението на Хлеб в добавеното време, писал съм Пике вместо Хлеб. Чистите положения бяха поне 4 (заедно със събарянето на Анри).

Но 3, 4 или 5 вече няма голямо значение, важното е, че Барса напълно заслужено продължават.



Тема Re: Забравихнови [re: бeзпътeн]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано08.05.09 22:29



напълно заслужено е фенско, субективно и персонално понятие. Не са малко и фенове, които не мислят така.



Тема Re: Забравихнови [re: бeзпътeн]  
Автор alessandron ()
Публикувано08.05.09 22:31



Твое мнение. Моето е друго, няма смисъл да го повтарям, повече от ясно е. След като отпреди два дни имаме случай на един куп съдийски решения, които оказват пряко влияние на крайния резултат, не мога да се съглася с теб.

Жив и здрав, успех на финала, макар че и в този случай прогнозата ми е друга - но е само прогноза, предстои да видим какво ще стане. Като фен, на който много-много не му дреме за ни един от двата отбора се надявам съдията да не гафи и да стане хубав мач.





Тема Re: Забравихнови [re: TheExorcist]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано08.05.09 22:31



Предвид показаното в двата мача изглежда обективно.



Тема Re: Забравихнови [re: бeзпътeн]  
Автор alessandron ()
Публикувано08.05.09 22:32



Казваш ти, аз казвам друго







Тема Re: Забравихнови [re: бeзпътeн]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано08.05.09 22:33



Обективно е в твоите очи, в моите не е, и не само.



Тема Re: Забравихнови [re: alessandron]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано08.05.09 22:34



И аз се надявам да е добър мач и отборите да си играят играта, която умеят най-добре - нападателно, а не дефанзивно. Това важи за Юнайтед де, за Барселона е ясно, че ще нападат постоянно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.