Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:22 01.07.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Ерата Лион май приключванови  
Автор Vendome ()
Публикувано27.04.09 09:31



Снощи Марсилия обърна с 2:1 Лил като гост и вече води с шест точки на Лион. До края на първенството остават 6 кръга, в които тази преднина е преодолима, но според мен Лион няма потенциал да спре ОМ по пътя към титлата. Харесвам Марсилия още от периода им с Уодъл и Папен и се надявам да успеят да свалят Лион от върха след седем поредни техни титли.



Тема Re: Ерата Лион май приключванови [re: Vendome]  
Автор Чaвдo (Chavo)
Публикувано27.04.09 10:21



100% уговорен мач, но това е нещо нормално за мръсната марсилска сган. Кур за тия цигани! Марсилия смърди! Марсилия град на арабски курви и болести!

UNITED 1878


Тема Re: Ерата Лион май приключванови [re: Vendome]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано27.04.09 10:33



Крайно време е. Затъпява първенството по този начин.



Тема Re: Ерата Лион май приключванови [re: Чaвдo]  
Автор Vendome ()
Публикувано27.04.09 10:33



Стига глупости. Марсилия е най-постоянния отбор и заслужено води до момента. ПСЖ не може да се похвали с подобно нещо и заслужено твоите любимци са аут от борбата за титлата.



Тема Re: Ерата Лион май приключванови [re: Vendome]  
Автор alessandron ()
Публикувано27.04.09 10:53



А Бордо защо не ги броиш? Жирондинците имат големи шансове и според мен са основния преследвач. Дано си вземат гостуването на Рен, макар че там ще е тежко ...





Тема Re: Ерата Лион май приключванови [re: alessandron]  
Автор Vendome ()
Публикувано27.04.09 11:10



Бордо ми се струват непостоянни, правят издънки в мачове, в които не се очаква да загубят точки. Преди 11 години взеха титлата след луда гонитба с Марсилия, сега очаквам ОМ да им го върне.



Тема Re: Ерата Лион май приключванови [re: Vendome]  
Автор Pyиз (любител)
Публикувано27.04.09 14:11



Нищо не е вечно.
Но Марсилци се изложиха в Уефата: Шахтьор Донецк ги би в двата мача.



Тема Re: Ерата Лион май приключванови [re: Pyиз]  
Автор Vendome ()
Публикувано27.04.09 14:22



Не са само те, целият френски клубен футбол претърпя крах.



Тема Re: Ерата Лион май приключванови [re: Vendome]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано27.04.09 23:32



Оня отбор беше друг, сега Марсилия е точно квото Чавдо е написал.
Иначе е хубаво Лион да бъдат спряни, но от моя отбор, не Марсилия. Отборът, който за последно стана шампион преди хегемонията на Лион.


Уупс, са видех, че 1999 беше тая драма, въртеше ми се 2001, когато всъщност са Нант. Баси, 10 години!

Редактирано от TheExorcist на 27.04.09 23:40.



Тема Re: Ерата Лион май приключванови [re: TheExorcist]  
Автор Vendome ()
Публикувано28.04.09 09:14



Няма значение, симпатиите ми винаги са били за ОМ, няма да ги променям заради наличието на негър президент и няколко арабески в състава. Марсилия обаче, дори в криза извади Пирес, извади Рибери, извади Насри, скоро ще извади нов голям играч.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.