Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:40 19.05.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Чувал съм...нови  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано28.04.09 22:36



...че английският футбол е красив, техничен и атакуващ, а не 11 човека в наказателното поле с бутонките в глезените, чистене в корнер от дъгата и да няма кой да гони топки на централния кръг в собствената ти половина изчистени след корнер...

чувал съм и че Валдес е ужасен вратар, който не става за нищо

иначе няма нужда от ирония, за да отбележим факта, че съдиите са абсурдни, две несъществуващи засади, очеваден фаул срещу Анри или корнер, свирен фаул на Анри, спестени куп жълти картони, напълно измислен за Туре и така и не разбрахме какво точно се случва между Дани Алвеш и Малуда, но по-важното съдията не разбра, че нещо изобщо се случва между тях...

както и да е, мачът е готин, алекси е ужасен, наслаждавам се на красива игра със звук само заради шума от стадиона и в крайна сметка Барса ще падне с 0:1 и английският "футбол" ще победи и пак ще гледаме максимум 1:1 на финала



Тема Re: Чувал съм...нови [re: пeтльo]  
Автор The Fallen Angel (олигозахарид)
Публикувано28.04.09 22:45



По-добре Барса да отпада сега с 0:1 отколкото на финала да им нанижем 5 гола



See, to live is to suffer but to survive. Well that's to find meaning in the suffering.

Тема Re: Чувал съм...нови [re: пeтльo]  
Автор The Fallen Angel (олигозахарид)
Публикувано28.04.09 22:53



То пък накрая най-тежката контузия сам ще си я направи Маркез



П.П. Алекс - тлъста свиня недодялана! Супр бездарен и гнусен футболист!

See, to live is to suffer but to survive. Well that's to find meaning in the suffering.

Тема Re: Чувал съм...нови [re: The Fallen Angel]  
Автор Vendome ()
Публикувано28.04.09 23:11



Стига глупости, сам не си вярваш.



Тема Re: Чувал съм...нови [re: Vendome]  
Автор The Fallen Angel (олигозахарид)
Публикувано28.04.09 23:13



Виж емотиконите и ще се установиш, че вече знам, че не си вярвам



See, to live is to suffer but to survive. Well that's to find meaning in the suffering.

Тема Re: Чувал съм...нови [re: пeтльo]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано28.04.09 23:16



чувал съм също и че при сто процентово нарушение в наказателното поле се дава дузпа?



Тема Re: Чувал съм...нови [re: пeтльo]  
Автор Vendome ()
Публикувано28.04.09 23:19



Би трябвало да си чувал, че вече няма типичен английски, испански, немски и италиански клубен футбол.

Би трябвало да си чувал и, че Валдес, макар понякога да прави геройства, в повечето случаи е рибок.

За останалото си прав.



Тема Re: Чувал съм...нови [re: пeтльo]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано28.04.09 23:27



чувал съм и че за удар без топка в лицето се дава директен червен картон(всъщност не съм го чувал, пише го в правилата:) ), а не дори да не се дава жълт...



ъъъ стенли, не аз пейстнах по-рано днес статия-хвалебствия за "английския футбол"....

за валдес продължавам да се изумявам как го коментират хора, които са му гледали общо 50 минути репортажи през сезона да речем



Тема ако не си чувал,нови [re: пeтльo]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано28.04.09 23:33



в подобни мачове сто процентовите положения трябва да се вкарват.. обикновено те не са кой знае колко..


Иначе какво очакваше от Челси тази вечер.. и кой можеше да го напраи по-различно.. но засега вървят към 'един добър турнирен резултат'...



Тема Re: Чувал съм...нови [re: пeтльo]  
Автор Vendome ()
Публикувано28.04.09 23:33



Как прецени, че съм му гледал само 50-на минути?

Пуснах статията, но никъде не съм се дуел, че типичния английски клубен футбол е номер едно, такъв отдавна няма.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.