Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:35 11.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Чувал съм...  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано28.04.09 22:36



...че английският футбол е красив, техничен и атакуващ, а не 11 човека в наказателното поле с бутонките в глезените, чистене в корнер от дъгата и да няма кой да гони топки на централния кръг в собствената ти половина изчистени след корнер...

чувал съм и че Валдес е ужасен вратар, който не става за нищо

иначе няма нужда от ирония, за да отбележим факта, че съдиите са абсурдни, две несъществуващи засади, очеваден фаул срещу Анри или корнер, свирен фаул на Анри, спестени куп жълти картони, напълно измислен за Туре и така и не разбрахме какво точно се случва между Дани Алвеш и Малуда, но по-важното съдията не разбра, че нещо изобщо се случва между тях...

както и да е, мачът е готин, алекси е ужасен, наслаждавам се на красива игра със звук само заради шума от стадиона и в крайна сметка Барса ще падне с 0:1 и английският "футбол" ще победи и пак ще гледаме максимум 1:1 на финала



Тема Re: Чувал съм...нови [re: пeтльo]  
Автор The Fallen Angel (олигозахарид)
Публикувано28.04.09 22:45



По-добре Барса да отпада сега с 0:1 отколкото на финала да им нанижем 5 гола



See, to live is to suffer but to survive. Well that's to find meaning in the suffering.

Тема Re: Чувал съм...нови [re: пeтльo]  
Автор The Fallen Angel (олигозахарид)
Публикувано28.04.09 22:53



То пък накрая най-тежката контузия сам ще си я направи Маркез



П.П. Алекс - тлъста свиня недодялана! Супр бездарен и гнусен футболист!

See, to live is to suffer but to survive. Well that's to find meaning in the suffering.

Тема Re: Чувал съм...нови [re: The Fallen Angel]  
Автор Vendome ()
Публикувано28.04.09 23:11



Стига глупости, сам не си вярваш.



Тема Re: Чувал съм...нови [re: Vendome]  
Автор The Fallen Angel (олигозахарид)
Публикувано28.04.09 23:13



Виж емотиконите и ще се установиш, че вече знам, че не си вярвам



See, to live is to suffer but to survive. Well that's to find meaning in the suffering.

Тема Re: Чувал съм...нови [re: пeтльo]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано28.04.09 23:16



чувал съм също и че при сто процентово нарушение в наказателното поле се дава дузпа?



Тема Re: Чувал съм...нови [re: пeтльo]  
Автор Vendome ()
Публикувано28.04.09 23:19



Би трябвало да си чувал, че вече няма типичен английски, испански, немски и италиански клубен футбол.

Би трябвало да си чувал и, че Валдес, макар понякога да прави геройства, в повечето случаи е рибок.

За останалото си прав.



Тема Re: Чувал съм...нови [re: пeтльo]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано28.04.09 23:27



чувал съм и че за удар без топка в лицето се дава директен червен картон(всъщност не съм го чувал, пише го в правилата:) ), а не дори да не се дава жълт...



ъъъ стенли, не аз пейстнах по-рано днес статия-хвалебствия за "английския футбол"....

за валдес продължавам да се изумявам как го коментират хора, които са му гледали общо 50 минути репортажи през сезона да речем



Тема ако не си чувал,нови [re: пeтльo]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано28.04.09 23:33



в подобни мачове сто процентовите положения трябва да се вкарват.. обикновено те не са кой знае колко..


Иначе какво очакваше от Челси тази вечер.. и кой можеше да го напраи по-различно.. но засега вървят към 'един добър турнирен резултат'...



Тема Re: Чувал съм...нови [re: пeтльo]  
Автор Vendome ()
Публикувано28.04.09 23:33



Как прецени, че съм му гледал само 50-на минути?

Пуснах статията, но никъде не съм се дуел, че типичния английски клубен футбол е номер едно, такъв отдавна няма.



Тема Re: Чувал съм...нови [re: пeтльo]  
Автор Suprs (член)
Публикувано28.04.09 23:36



А аз пък съм чувал, че няма по-гаден симулант, провокатор и циганин от Даниел Алвеш. Е, оказа се вярно.

На второ и трето място в класацията за симуланти плътно го следват Дрогба и Меси.

А Барса без напрежение печели отборната награда за симулации. Вече са стигнали такова ниво, че когато някой лежи и бере душа другите продължават да си играят, защото са наясно, че нищо му няма. Ако Дрогба играеше в Барса картинката щеше да е пълна





Тема Re: Чувал съм...нови [re: Vendome]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано28.04.09 23:38



къде съм казал, че е номер 1, цитирах статията, "типичен английски мач с непрестанни атаки, тържество на техничния и офанзивен футбол" или нещо такова



Тема Re: ако не си чувал,нови [re: AnfieldBG]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано28.04.09 23:40



прав си, но можеше да има доста повече сто процентови положения за Барса(и челси изпуснаха 1:) ), ако фауловете за картон срещу футболисти на Барса не бяха спирани с нарушения в полза на Челси



Тема Re: Чувал съм...нови [re: пeтльo]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.04.09 23:40



Чувал съм и виждам, че за най-малкото бутване испанските симуланти гледат как да полегнат да си починат?





Тема Re: Чувал съм...нови [re: пeтльo]  
Автор Vendome ()
Публикувано28.04.09 23:41



Има изключения от правилото. На реванша ще го видиш цитираното от теб.



Тема Re: Чувал съм...нови [re: Suprs]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.04.09 23:41



Изпреварил си ме :)





Тема Re: Чувал съм...нови [re: пeтльo]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.04.09 23:43



100%? И кой ще даде дузпа, след като Анри и без това е тръгнал да пада и Босингва едвам го дръпва за ръкава? Ако не падахте толкова лесничко при всеки повей на вятъра, можеше и дузпа да има ...





Тема Re: Чувал съм...нови [re: alessandron]  
Автор Vendome ()
Публикувано28.04.09 23:43



Анри не е симулант.



Тема И да завършим със слухтенетонови [re: пeтльo]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.04.09 23:46



Чувал съм, че Меси е най-добрият в света, ма нещо пропуснах да му чуя името днес - да не е тръгнал за Лондон предварително?

Чувал съм и че в Примера е много интересно, щото всички са магьосници - БАТЕ Кръстник ако може да чуя пак по въпроса с "кой и докъде я докарва по турнирите".

п.п. Според мен Валдес си е добър вратар, но понякога се дъни кофти ...





Тема Re: Чувал съм...нови [re: Vendome]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.04.09 23:47



Къде казах такова нещо?





Тема Re: Чувал съм...нови [re: alessandron]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано28.04.09 23:47



нещо като анри, нали?


я ми разяснете с онзи горе, че не сте балета или някой друг дето не разбира от футбол, може наистина да съм пропуснал нещо...
така де, 1 че няма никаква логика да лежат безсмислено, друго че помня само дани алвеш да падна след удар, който не видяхме на повторение и анри, който бе почти убит, аз помня няколко падания на дрогба без да бъде докоснат дори
според статистиката срещу дани алвеш са извършени три фаула, при кой от тях симулира, при онзи, в който го ритнаха три пъти в две единоборства и му обърнаха глезена ли?



Тема Re: Чувал съм...нови [re: alessandron]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано28.04.09 23:50



айде стига глупости бе, беше ОЧЕВИДНО като взе топката какво ще прави, нахлува в наказателното поле, прави точно този финт, класика за него - спира топката, завърта се и в последния момент рита с десния крак в далечния ъгъл, сигурно има 30 такива гола:) по време на финт най-лекото дръпване те събаря, а в случая алекс или кой беше този дето го дръпна, си го повлече с инерцията си... чиста дузпа



Тема Re: Чувал съм...нови [re: пeтльo]  
Автор Suprs (член)
Публикувано28.04.09 23:51



Имаше едно положение дето Ето;о лежеше и приличаше най-малкото на прострелян. Целият отбор на Челси правеше знаци на Барса да изкарат топката, а те продължиха да си цъкат и след малко Ето;о си стана. Култово беше





Тема Re: И да завършим със слухтенетонови [re: alessandron]  
Автор radiinter (нерадзуро)
Публикувано28.04.09 23:52



За Меси незнам обаче аз наистина не разбрах играха ли Лампард и Тери.Ааааа да Тери го видях на два пъти когато му мушнаха топката между краката.



Тема Re: Чувал съм...нови [re: пeтльo]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.04.09 23:52



А Дрогба при кой симулира - при онзи, където Пике му скача с лакътя по същия начин, по който Алекс на Анри ли? А Иниеста колко пъти ляга и иска фаул с картон - всеки един път ли беше "влизане с бутоните напред"? Тоя ви стил на "извънземните" когато не се получи и почнете да търсите как да се пльоснете по-напред до наказателното не ви е първи път и дразни - Челси играха твърдо и картоните бяха заслужени, ама айде да е малко прекалено да искаш на всяко пипане фаул или дузпа с картон - казах, никой няма да даде дузпа за положението на Анри, който си беше загубил равновесие и Босингва едвам го пипа. Ама нали е Анри, не е Индзаги да речем







Тема Re: И да завършим със слухтенетонови [re: alessandron]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано28.04.09 23:53



ок, вече ме убеди, пиян или надрусан си:)
меси бе най-активния днес, ако има някой, който "не си му чул името" е Анри, първото полувреме сигурно направи три или четири атаки, сякаш го бяха изолирали или сам не искаше топката - не знам
но Меси бе ужасно активен, какви са тези глупости:)



Тема Re: Чувал съм...нови [re: пeтльo]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.04.09 23:54



Босингва. И казах вече - беше тръгнал да пада ПРЕДИ португалецът да го дръпне съвсем. Не ти споря, че не е дузпа, но ти казвам, че няма съдия, който да я даде - не и в този мач. И съм убеден, че е точно защото Анри вече беше позагубил равновесие.

п.п. И аз искам да идете на финал, но днес ви направиха показно, че не всичко е рози ...





Тема Re: И да завършим със слухтенетонови [re: пeтльo]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.04.09 23:56



Колко бяха положенията, които направи Меси, м? Колко пъти можеше да вкара гол? В колко опасни позиции се отзова?

Това за пияния или надрусания можеш да го дрънкаш на други, а че не ти изнася, че ви прекарват за момента е съвсем отделна тема :)





Тема Re: Чувал съм...нови [re: alessandron]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано28.04.09 23:58



мммне, в края на мача един фаул на 25-30 метра леко в ляво на Валдес, някой му влезе да взема топката и съвсем чисто скочи и се пльосна на земята. когато падна в наказателното поле при пропуска на Дани Алвеш също не беше ударен особено, за други не мога да се сетя точно сега

иниеста го фаулираха няколко пъти не с бутоните, а с избутване бедро в бедро, не е за картон или нещо такова, но е чист фаул. и няма никаква логика да се търсят нарушения пред наказателното поле, всички и най-вече Гуардиола, много добре знаят, че това не носи никакви ползи на Барса, кога последно помниш някой да е вкарвал от пряк свободен за Барса:)

пак да питам - днес на какво си, разбирам да говори някой идиот, ок, не си гледал скоро мач на Барса, но чак толкова нереални неща да говориш...

и босингва дръпна Анри за фланелката, очевидно е



Тема Re: И да завършим със слухтенетонови [re: radiinter]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.04.09 23:58



Тери защо точно трябва да го разбираш, че е играл? За Лампард - съгласен. Но на Mighty Barcelona ако едно отлично индивидуално отиграване на Ето'о им е великата магия - а мерси.



п.п. А на всичкото отгоре точно в това положение печката трябваше да подаде накрая и беше 100% гол. Ама лакомията не прощава ...





Тема Re: Чувал съм...нови [re: пeтльo]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.04.09 00:01



Така е, всяко доближаване до играч на Барса е фаул, извинявай, бедро в бедро - кудкудяк :)





Тема Re: Чувал съм...нови [re: пeтльo]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано29.04.09 00:01



Не знам, ама беше голема комедия. То не беха симулации кво ли не. Дрогба е забавен, така или иначе, ама ваще също са култови.

Бтв, дузпа имаше, оня си го дръпна Анри и се виде от целия свят. Пропуска на Дрогба също беше непростим. Емоция беше де, но мачовете между вас и Челси винаги са адски напрегнати и изострени, аз така и очаквах. Основната ви грешка - същата от миналата година с Ман Ю на Кампа - стига с тия техники пред наказателното, при сгъстени защити като на Ман Ю и Челси те не водят до нищо, а трябва да се пуца по-често от границата. Чех едва ли би спасил всичко.
Според мен шансовете ви на реванша са доста добри, защото Челси ще трябва повече да атакува, това означава отваряне на пространства отзад и при такива обстоятелства ваще са принципно неудържими.

Редактирано от TheExorcist на 29.04.09 01:16.



Тема Re: Чувал съм...нови [re: TheExorcist]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.04.09 00:06



Точно това за техниката и аз мислех да кажа. Чех в момента не е и наполовина оня вратар преди контузията - той потенциално е готов да сбърка при всеки по крив удар от дистанция. Хидинк добре си беше научил урока и не позволи цъкания едно-две, които са основната сила на Барса. А на реванша няма да играе Пуйол, Маркес май и той, та може в Лондон да е головата фиеста, щото Челси ще са още по-опасни при статични ...





Тема Re: Чувал съм...нови [re: пeтльo]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано29.04.09 00:19



Ех още не сте отпаднали и почна застраховките за съдията... който по-принцип беше трагичен, но ощети и двата отбора.

Нали бяхте извънземни кво стана, или оставихте летящата чиния за Лондон?

п.с. Кур за тия дето предаваха мача. Едно повторение не видях като хората. Баси и смешковцит.



Тема Re: И да завършим със слухтенетонови [re: alessandron]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано29.04.09 00:19



Еми батка виж само какво правиш - ти КОМЕНТИРАШ играта на Барса-Челси защото Милан го няма ... за купата на УЕФА!!!



Интер отпаднаха с 0-3 от МанЮ ... какво да се прави.
Меси е велик,трудно е обаче да играеш сам с/у 11 маймуни в жълто по метър и 90 ... че и повече.Сигурно Индзаги би се справил по-добре,не знам,ти ще кажеш



Тема Re: Чувал съм...нови [re: пeтльo]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано29.04.09 00:22



Аре бе,добре че мангала би точно в него,иначе нямаше как да не е гол ...

Играта ще я коментирам така - 11 маймуни с/у 11 човека,опитващи се да играят футбол.
Просто срам ... на 1/2 финал да рушиш играта на съперника предимно си е срам.Не знам Абрамович дали точно за това е налял над милиард и половина евро в тия нещастници.Даже да стигнат финал - без значение дали МанЮ или Арсенал ... ще им го набият много яко.
Това не е футбол ... в събота на Бернабеу ще видите какво е футбол!!!



Тема Re: ако не си чувал,нови [re: AnfieldBG]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано29.04.09 00:23



Абе ако не си чувал клишета чуй и още нещо чуй, Барцата все заради съдията отпадатм иначе по принцип всяка година биха печелили ШЛ, нали са извънземни, но явно мъжете в черно недолюбват извънземните





Тема Re: Чувал съм...нови [re: alessandron]  
Автор the_fly (ядояд)
Публикувано29.04.09 00:34



Абе не беше тръгнал да пада, искаше да се завърти и да шутира, а когато си на един крак и се завърташ и някой галопиращ кон те бутне в рамото, често падаш. Според мен беше дузпа, не знам какво значи това "едва го дръпва за ръкава", със замах ли трябва да го направи, като в хонгконгски екшън, нали това е идяата на фала, да не е видим от сто метра:)

За защитата, не знам, може Гуардиола да върне назад Яя като защитник или да играе с двама дефанзивни халфа - яя и Кейта, вместо с един, за по-голяма сигурност.



Тема Re: И да завършим със слухтенетонови [re: БATE]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.04.09 00:35



Да, баце, така е - Барса срещу дантелената защита на Реал ще ни покаже истинския футбол и ще ни спаси от тъмнината



п.п. Аз коментирам почти всеки мач от ШЛ. Ти коментирай що не вкарахте поне гол - откраднаха ви летящата чиния ли? И като нищо Индзаги би се справил по-добре, поне положението на Къркич като стой та гледай го вкарваше

п.п.2 При втория опит Дрогба пак ли би у Валдес, или той я извади с точна намеса?





Тема Re: Чувал съм...нови [re: the_fly]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.04.09 00:37



Казах, не споря, дузпа е. Даже май за трети път го казвам. Но и казах защо не дава съдията според мен. А ако по-малко се въртяхте в наказателното, можеше и гол да вкарате:)





Тема Re: ако не си чувал,нови [re: Гpeдopeд]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.04.09 00:38



Неее, ШЛ е Земен Турнир, затова се получават такива засечки







Тема Re: Чувал съм...нови [re: alessandron]  
Автор the_fly (ядояд)
Публикувано29.04.09 01:18



Еми три добри шанса - нула голове, общо взето разочароващо, но 0-0 у дома не е лош турнирен резултат:) Ако барселона отпадне, ще е защото са загубили на стамфорд бридж и челси ше са си заслужили финала тогава
сега като се замисля последните 4 полуфинала за кеш, барселона май не е вкарвала гол на ноу камп, нещата се решават като гости все...



Тема Малко анализ...нови [re: пeтльo]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (КЗИ)
Публикувано29.04.09 07:06



Без Чорбарско-Тройчовски клишета за съдиите и други натрапвания и промивания към 11 годишните момчета за "правилния" футбол.

Според мен Челси копираха Манчестър от преди година, когато те също измъкнаха равенството на Кампа. Само че, за мен това 0-0 напрактика елиминира Челси, защото на Бриджа Барселона ще вкара поне 1 гол. Ако Челси имаха някакъв шанс да стигнат до финала, трябваше да вкарат гол на чужд терен, за да имат предимство преди реванша. Затова ме е яд, че Гус не подходи по-агресивно в този мач (уж обещаваше голеада). Също така Лампард се скри все едно е издирван от ЦРУ и КГБ.

Вината за това 0-0 е също така и на Барселона. Ако бяха вкарали гол в 1-вата минута, можеше да се получи голеада от типа на 4-3, 4-4. Що не вкараха? Нали обикновено вкарват на Кампа? После, Челси играли защитен футбол. Ами ако бяха получили гол, щяха да се отворят, ама няма кой да го вкара.

И двата отбора нямат шанс срещу Манчестър Юнайтед на финала. Барселона щом не успяха да вкарат гол на смешната защита на Челси (с недоразумението Алекс), значи никога не могат да вкарат гол на Манчестър. Освен това Манчо имат доста по-добри нападатели като Бербатов и Тевез, които щяха да накажат онази грешка на Барселона в края на първото полувреме.
Челси пък съм ги отписАл, че се борят за тази купа.

Аз все пак се надявам Арсенал да отстранят Манчо, ама ще е много трудно. ТРябва да вземат благоприятен резултат днес... На Емирейтс като нищо могат да бият, там са безгрешни.

Наполеон винаги е прав.
Ще работя повече.
Два крака - Зле, четири са добре.


Тема Re: Чувал съм...нови [re: пeтльo]  
Автор Pyиз (любител)
Публикувано29.04.09 08:42



Мисля, че Барселона бе дотук. Един мач се разбира от началото му как ще се развие или както се казва в поговорката "Денят се познава от сутринта".
Суша за нападателите на Барселона, добра защитна тактика на Челси и първото полувреме логично завърши нулево. 50% победа за Гус Хидинг.
През второто изпуснах някои моменти, но щом "се мъдрят " двете нули, значи безрезултатна игра. /Не ми харесаха изпълненията тип "селски футбол" като това между Алвеш и Малуда, тъпата проява на Алекс и някои глубости от страна на англичаните.
И така 75% победа за опитния Гус Хидинг.



Тема Re: И да завършим със слухтенетонови [re: alessandron]  
Автор Vendome ()
Публикувано29.04.09 09:18



Хайде, хайде. Испания е пред Италия в ранглистата и през последните години има повече трофеи в евротурнирите. Онази КЕШ на Милан не е достатъчна срещу КЕШ за Барса, две УЕФА на Севиля.



Тема Re: Чувал съм...нови [re: alessandron]  
Автор Vendome ()
Публикувано29.04.09 09:18



Анри бил тръгнал да пада. :)))



Тема Re: Чувал съм...нови [re: alessandron]  
Автор Vendome ()
Публикувано29.04.09 09:20



На реванша ще е друго, Челси ще трябва да се отвори и да гони победата. Ще ги видим тогава срещу бързите контраатаки на Барса.



Тема Re: И да завършим със слухтенетонови [re: БATE]  
Автор Vendome ()
Публикувано29.04.09 09:23



Индзаги би се справил по-добре, защото ще дебне на засадата и те все един-два пъти ще сбъркат, при което той ще ги накаже.



Тема Re: ако не си чувал,нови [re: alessandron]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано29.04.09 09:27



Така е но и тия мен ин блек много лошо да му се не види





Тема Re: Чувал съм...нови [re: the_fly]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано29.04.09 09:28



И аз мисля, че резила е добър за Барца, според мен сте фаворити за реванша.



Тема Re: Чувал съм...нови [re: Vendome]  
Автор monstervill ((Не)н0рмаЛен)
Публикувано29.04.09 09:55



Ей тука много грешите - Челси няма да се отвори, никой луд няма да отвори кошарата и да каже ела вълчо изяш ме, особено ако играят с Алекс и Тери, които не са особено бързи защитници. При положение, че терена на СБ е значително по-малък очаквам 90 мин. преса около централния кръг, опит за бързи контри при грешни пасове от страна на Барселона и много лежане по терена от двата отбора като Челси ще търсят статични положения около наказателното на Барса, а каталунците ще падат при най-лекия полъх на вятъра в опит да облекчат изнасянето на топката.





Тема Re: Чувал съм...нови [re: the_fly]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.04.09 09:59



Съгласен, аз отдавна съм на мнение, че 0:0 е по-благоприятен резил за домакина - единственият такъв в елиминации, който не е победа





Тема Re: Чувал съм...нови [re: Vendome]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.04.09 10:01



Абе защо едно мнозинство от фенове и съдии когато някой загуби равновесие и тръгне да пада все за симулация си мислят? Човек вече не може да се подхлъзне, дотам го докара съвременният футбол ...

п.п. Ми да, завъртя се Анри и не прецени добре явно, терена беше мокър и залитна, а Босингва си го подръпна лекичко колкото съвсем да го свали





Тема Re: Чувал съм...нови [re: Vendome]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.04.09 10:02



И що "трябва"? Що па Гус да не остави егото на Барселона за винаги атакуващ футбол да надделее и сините да ги издебнат? А поведат ли контраатаките съвсем няма да са испански ...





Тема Re: Чувал съм...нови [re: БATE]  
Автор rogach (ентусиаст)
Публикувано29.04.09 10:09



както видяхме на Местая ли ?



Тема Re: Чувал съм...нови [re: alessandron]  
Автор Vendome ()
Публикувано29.04.09 10:21



И това е вариант, но късметът на някой ще свърши, мисля, че ще е този на Челси. И тогава ще трябва да атакуват.



Тема Re: Чувал съм...нови [re: Vendome]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.04.09 10:25



Ми аз не съм много уверен, но както се казва - поживьом, увидем







Тема Re: Браво на Гуснови [re: пeтльo]  
Автор PhilipMarlowe (ентусиаст)
Публикувано29.04.09 11:56





Отиде с ясна цел, осъществия и постигна добър турнирен резултат с оглед реванша. Верно, че е доста коварен и равен с голове изхвърля Челси, но е по добре от реванш с гол или два пасив. Хубаво е и че няма критики за целенасочено дефанзивния футбол който е избрал специалиста. Щото един негов колега също начело на сините му ядяха шинела от злоба, как играел на сигурно. Нищо че в последния мач с Барса на Камп ноу, каталунците бяха надиграни и само късмет ги отърва с равен. Нищо че сините изравниха в края. Имаха поне 5 чисти положения преди това...

успех в Лондон желая. Но там Барса, ще са по коварни...



Тема Re: Браво на Гуснови [re: PhilipMarlowe]  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано29.04.09 13:38



да браво на Гус, старата лисица дойде за да не загуби мача и ако може даже да излуже працилоната с 1-0.
На Стамфорд бридж ще гледаме съвем друг мач, Челси повече ще атакуват працилона сигурно ще вкарат гол, НО без титулярна защита (Маркес контузен , Пуйол наказан) и неадекватен вратар( все някоя далечна тупалка на Лампард или Балак ще влезе) везните се наклоняват в полза на Челси.

«Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат!»


Тема Re: Чувал съм...нови [re: пeтльo]  
Автор jabar (baron4e)
Публикувано29.04.09 13:58



Някои на стила на игра на 4елси снощи биха казали "катена4о" (газета делло спорт),но айде от мен да мине ,така реванша ще е по интересен



[image]http://files.splinder.com/7f8f835b9c40d63782e9aef4a9bd44f5.jpeg[/image]

Тема Re: Чувал съм...нови [re: jabar]  
Автор OnlyMadrid (бяла фея)
Публикувано29.04.09 14:29



Няма друг отбор който да се е дънил така често, когато са го смятали за фаворит. Жалкарите от Фарса.
То иначе не беше лежане и търкаляне. Груба игра ли?! Барселона не знаят що е груба игра.
Както по-рано казах - Челси ще ги разкрият. И те ги разкриха - Хидинг излезе тактически подготвен и решен да не допуска гол в мача, всичко останало са оправдания на нежните китки от Каталуния.
Сега в Събота им предстои поредният тежък удар в/у учудващо вискокото им самочувствие за манталитета на лузъри който винаги им е бил присъщ.
А вината е и на измисленият Пеп Гуардиола, който не спря да напъва Меси и Ко в безмислени мачове за КК и с/у средняшките отбори в Примера.



I passi dell' amore..
Un primo amore cosi forte da diventare eterno..


Тема Re: Чувал съм...нови [re: OnlyMadrid]  
Автор Vendome ()
Публикувано29.04.09 14:36



В събота ще ви подуят балеринските задници.



Тема Re: Чувал съм...нови [re: Vendome]  
Автор OnlyMadrid (бяла фея)
Публикувано29.04.09 15:00



Хуанде знае как да излезе срещу Барселона, показа го и в първия мач. И Хидинг явно е взаимствал от него


Като сритат пак Месито два три пъти и ще се покрие до края на мача.

Ще ми го сравняват с Марадона и Зидан... Боже Боже, да се смееш ли да плачеш ли..

I passi dell' amore..
Un primo amore cosi forte da diventare eterno..


Тема Re: Чувал съм...нови [re: OnlyMadrid]  
Автор Vendome ()
Публикувано29.04.09 15:12



По-скоро Хуандето може да се учи от Гууса. Нищо не знае и ще яде хурката, само с ритане като катъри не става, така че ще бъдете пратени отново в ада.

Кой беше този Зидан?





Тема Re: Чувал съм...нови [re: Vendome]  
Автор OnlyMadrid (бяла фея)
Публикувано29.04.09 15:30



Прав си, както и Пепи има много да учи от Хуанде Рамос за играта.
И в кой "ад" ще бъдат пратени Реал? Може би говориш за празненствата след спечелването на поредната титла на Примера. Барца от кога няма купичка? От 2006 не беше ли?


Ема то като ги няма мазните реферчета да им свирят, вчера се видя колко струват - 90-мин симулации, жалка история. Ревнали от Челси, хахха Хидинг извади перфектана тактика за мача, знае човека. А Челси какъв мач направиха с/у Пуул? Барселона има ли такъв мач в жалката си история на гранд? А има финал загубен с 4 гола де

I passi dell' amore..
Un primo amore cosi forte da diventare eterno..


Тема Re: Чувал съм...нови [re: OnlyMadrid]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.04.09 15:59



Присмял се хърбел на щърбел. Барса поне са на 1/2 финал, вие 5:0 зехте за спомен тази година





Тема Re: Чувал съм...нови [re: alessandron]  
Автор OnlyMadrid (бяла фея)
Публикувано29.04.09 16:08



E Real играят за една титла, но поне имат 100% успеваемост. А Фарса навсякъде до някъде и накрая с калъфките. Отново.

Красивият футбол отива на майната си, когато не е гарниран с поне една купа на края на сезона. Барселона никога няма да се научи да играе печеливш футбол.
Реал поне си знае възможностите и се простира според тях, с този състав - толкова! Другият сезон - требъл!



I passi dell' amore..
Un primo amore cosi forte da diventare eterno..


Тема Re: Чувал съм...нови [re: OnlyMadrid]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.04.09 16:14



А поизчакай малко, за да няма "Лешникотрошачката" в синьо-червено изпълнение насред "Бернабеу" и след това някое 2:2 на Бриджа. Пилците се броят в края на май най-рано.





Тема Re: Чувал съм...нови [re: alessandron]  
Автор OnlyMadrid (бяла фея)
Публикувано29.04.09 16:23



Съгласна съм, но аз говорех по скоро в исторически план. Като погледнеш назад Барселона и преди са правили силни сезони и накрая по традиция са им отмъквали купите. Я Реал, я някой друг.

Миналата година ни ръкопляскаха, тази година може да е друго представление - ще видим в Събота, нямам търпение.



I passi dell' amore..
Un primo amore cosi forte da diventare eterno..


Тема Re: Чувал съм...нови [re: OnlyMadrid]  
Автор Vendome ()
Публикувано29.04.09 16:39



Какво да учи от циганина Пеп? Как се бяга заради пари в друг отбор, преговаряйки се зад гърба на клубното ръководство? Благодаря за такива уроци. Съмнява ме Пеп да ги иска.

Гледай си най-съдийското отборче и мечтай до събота. След това мечтай за поредното завръщане на Флорентино и поредният измислен Галактикос.


Барса е на полуфинал с отлични шансове за финал. Реал къде е? А вярно, те пак си отпаднаха на 1/8 финал, този път унизени от Пуул.





Тема Re: Чувал съм...нови [re: OnlyMadrid]  
Автор Vendome ()
Публикувано29.04.09 16:42



Спечелете я първо титлата, пък тогава пиши за 100 процентова успеваемост. Гледам калсирането и гледам, че сте втори, станали за смях за Купата и ШЛ, затънали в дългове и търсещи пак нов президент.


Това за требъла го чувам всяка година от ваще фенове и все го отлагате за следващата.

Преди три години пляскахте на Роналдиньо, сега е време да пляскате на Меси.



Тема Re: Чувал съм...нови [re: Vendome]  
Автор OnlyMadrid (бяла фея)
Публикувано29.04.09 17:06



Както вече стана ясно след първият двубой, Меси знаем как да го опазим. Ще обвинявате само Гуардиола, че не му даде повече почивка през сезона и сега му трябват два ритника, за да бъде неутрализиран. Ти Реал не ги мисли - през 2009г Реал Мадрид са най-добрият тим в Примера - виж изиграни мачове - победи, равен, загуба. Статистиката никога не лъже! Скъсихме преднината ви от 12т. на 4т. Т е вие сте се дънили повече - и всичко това се случва в сезон в който имаше смяна на треньор, оставка на президент и 136527 контузени важни играчи. Няма да завършим сезона 3-ти на 18т (осемнайсет!!!) зад шампиона. Това да ти говори нещо?!?!

А това, че Бернабеу ръкопляска може само да ме радва, това говори за манталитета и високият морал на тази велика публика!!!

За ШЛ гледам Маркес е аут до края на сезона, без него и Пуйол не виждам "големите ви шансове" на Стамфорд Бридж, там със сигурност ще влезе и Анелка, а той е доста по креативен от Дрогба и създава доста по нестандартни положения - с/у такава силна двойка нападатели, без осн си централни, ще ви е трудно. Кой ще играе - Милито ли? Където не е играл 1 година.



Нещо ми се виждате нервни и леко злобни.
Не бива така - това е само игра. Айде със здраве и по-спокойно. Имате шансове все още за нещо. За КК поне, макар че и баските са корав отбор като се заинатят да бият.

I passi dell' amore..
Un primo amore cosi forte da diventare eterno..


Тема Re: Чувал съм...нови [re: OnlyMadrid]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.04.09 17:12



Милата тя. Как е зажалила Стенли - хи-хи-хи-хи





Тема Re: Чувал съм...нови [re: OnlyMadrid]  
АвторBALLETA (Нерегистриран)
Публикувано29.04.09 17:52



Тъй като отскоро си тук, искам само да ти кажа, че в тоя клуб ФЕНОВЕ на Барса няма. Има само доброжелатели, симпатизанти, РЕАЛ-хейтъри или както там искаш ги наречи. Обикновено, когато любимите им отбори отпаднат от надпревара или шампионат имат за какво да се хванат - "извънземните"

Обаче когато ''извънземните'' се окъкат и всичко затихва.
Всъщност има едно момченце, което се има за фен, ама той следи репортажите и головете по YOUTUBE или LIVESCORE и има най-малко още три тима за които иска да са шампиони още преди началото на сезона



Тема Re: Чувал съм...нови [re: Vendome]  
АвторBalleta (Нерегистриран)
Публикувано29.04.09 17:54



Взе да говориш тотални глупости на ниво второкласник

Предполагам ти е скучно или пък е лошо времето в София?



Тема Re: Чувал съм...нови [re: Balleta]  
Автор Vendome ()
Публикувано29.04.09 18:57



Кое е глупост? Сексът за ваша сметка, който предстои ли?



Тема Re: Чувал съм...нови [re: OnlyMadrid]  
Автор Vendome ()
Публикувано29.04.09 19:02



Няма да завършим сезона 3-ти на 18т (осемнайсет!!!) зад шампиона. Вие сте правили подобни упражнения, пак ще ги достигнете. Не се притеснявай. Меси получи немалко почивка. Годината 2009 още не е приключила. така че равносметката и е малко прибързана кукло.


А това, че Бернабеу ръкопляска може само да ме радва, това говори за манталитета и високият морал на тази велика публика!!!
Смях, само псевдопублика пляска при такова унижение.

Съсредоточи се върху коментарите за Примера, на вас от доста години ШЛ не ви е специалност.

Догодина, гледайте пак да изръсите 100-200 милиона за кур титла.



Тема Re: Чувал съм...нови [re: Vendome]  
АвторBalleta (Нерегистриран)
Публикувано29.04.09 19:29



Не ме занимавай с хипотези.

Какво да учи от циганина Пеп? Как се бяга заради пари в друг отбор, преговаряйки се зад гърба на клубното ръководство? Благодаря за такива уроци. Съмнява ме Пеп да ги иска.

Гледай си най-съдийското отборче и мечтай до събота.


1. Кога Пеп стана треньор? Какво е постигнал, какво е спечелил, колко сезона е тренирал. С играчите, които има не е много трудно да биеш в Испания.
2. Как се бяга за пари в друг отбор - смях, футбола е професия не семейна обвързаност. Постигна всичко със Севиля, реши да се пробва в Тотнъм, където стана най-скъпоплатения треньор. Сега е в Мадрид. Предизвикателствата са част от тая професия. Нали не си очаквал да се пенсиониря в Севиля. Я кажи, него Кийн и Барби предадоха ли го?
3. Как разбра, че е преговарял зад гърба на клубното ръководство, след като цял свят знаеше за тоя трансфер месеци преди това


4. Най-съдийския отбор - бухахахаха, чакай бе това не бе ли МанЮ, Милан или Юве. Или както дойде в зависимост от ситуацията. Ей това с най-съдийския отбор ме уби, не го очахвах от теб, виж някое нерегистре да се прави на интересен - да, ам от теб
5. Казах ти, че аз не мечтая и не тръбя наляво и надясно кой кого щял да спука в събота, да не говорим, че даже не си им фен на катунците



Тема Re: Чувал съм...нови [re: Vendome]  
Автор Лeдoвe (Dreamer)
Публикувано29.04.09 20:33



Хех да се базикаш с Реал на тема ШЛ е меко казано проява на лош вкус. Кой твой любим отбор има титли колкото тях в турнира на шампионите?

Аз имам
моето световъртене
в мен


Тема Re: aaaaaa eee ne takaнови [re: alessandron]  
АвторDDG (Нерегистриран)
Публикувано29.04.09 20:48



не си прав за Меси и вчерашния мач особено.
Въпреки че не поглеждах чак толкова често към ТВто за тоя мач, всеки път като се обърнех - виждах и чувах само Меси! и е прав Петела, най-дейния и много често го спираха като го сваляха на земята изродите неандерталски.
Ако това беше дрогата Индзаги - на втория , третия умолителен поглед към съдията щеха да му подарят дузпица.
Самата природа на Меси не му позволява да се губи по терена. Но като се случи да си сам и с едната лакома маймуна нещастна пртньор, нема много възможности. Все пак Меси не е Марадона за да извади подобни мачове. Но пък си беше на висота за пореден път.



Тема Re: Чувал съм...нови [re: Vendome]  
Автор OnlyMadrid (бяла фея)
Публикувано29.04.09 21:04



Ти на ясно ли си, че Реал Мадрид имат повече изиграни 1/4 финали в ШЛ и на този етап, въпреки неубедителните игри през последните 5 години. Смятай Барселона колко трябва да са зле.



I passi dell' amore..
Un primo amore cosi forte da diventare eterno..


Тема Re: Чувал съм...нови [re: OnlyMadrid]  
АвторDDG (Нерегистриран)
Публикувано29.04.09 21:05



като е така - ти, мацко, като един зрител и фен на футбола и по никакъв начин необвързана финансово и отговорно към отбора на който симпатизираш - кво предпочиташ:
купа, спечелена с мъка и изтерзани мачове
или
50+ спактакъла за феновете на сезон ?

купата я печелиш веднъж в годината. Отива в сухата статистика и става некоя си поред 5та, 10та,.... КОГО ГО ЕБЕ и кого ТОПЛИ тая купа през годината ?
ТИ можеш ли да се ЕБЕШ с тая купа ?
А не искаш ли да си правиш кефа 50 пъти в годината ?

иии... изобщо след като си получила един 4въртит британски по-рано - къде си буташ путката още и даваш акъл ? освен ако не искаш още ебане ?



Тема Re: Чувал съм...нови [re: DDG]  
Автор OnlyMadrid (бяла фея)
Публикувано29.04.09 21:13



Ами, тъй като аз си обичам отбора винаги, както и да играе - предпочитам КУПИ и ТИТЛИ. Това не е театър все пак - футбол е!

А относно просташката ти вметка по-надолу - какво може да се каже


Доста трудно ще ме провокират такива ниско интелигентни коментарчета.

Толкова си далеч от моята лига колега, че направо практикуваш друг спорт.

I passi dell' amore..
Un primo amore cosi forte da diventare eterno..


Тема Re: Чувал съм...нови [re: DDG]  
Автор OnlyMadrid (бяла фея)
Публикувано29.04.09 21:17



Освен това не мога да нарека мачовете на Реал "изтерзани"! Толкова драма и обрати има в тези мачове, че никога не ти е скучно. Реал Мадрид позволяват на съперника да играе футбол. Не виждам нищо красиво в това сам да си разиграваш топката от тъч до тъч - 90-минути, скука.



I passi dell' amore..
Un primo amore cosi forte da diventare eterno..


Тема Re: Чувал съм...нови [re: OnlyMadrid]  
Автор DON_DiEGO (Samba Nights)
Публикувано29.04.09 21:26



определено не сме в една лига, ... "колежке".
В мойта се приема с Вип карта, а твойта е като крайпътен мадритски бардак.

а аз, като привърженик на красивата игра, предпочитам удоволствието по-начесто, отколкото веднъж в годината и то с нещо метално и студено, което трудно ще те стопли останли 365 дни от годината. Ти като жена би трябвало да го разбираш също





Тема Re: aaaaaa eee ne takaнови [re: DDG]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.04.09 21:29



Меси, бате, тичаше много - няма да отрека. Но не създаде нищичко, едно положенийце дори - извинявай, ама малко повече очаквах. Слабичко за мен и то доста - Иниеста и Шави бяха в пъти по-ефективни и забележими, особено първия





Тема Re: Чувал съм...нови [re: OnlyMadrid]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано29.04.09 21:52



а ти какъв точно се явяваш?



Тема Re: Чувал съм...нови [re: OnlyMadrid]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано29.04.09 21:54



Барселона никога няма да се научи да играе печеливш футбол, защото никога не е искала да играе печеливш футбол. Идеята е съвсем друга



Тема Re: Чувал съм...нови [re: Лeдoвe]  
Автор Vendome ()
Публикувано29.04.09 22:01



Левски няма КЕШ, смятам го знаеш. И се бъзикам с Реал за последните неколкогодишни смехотворни за името и претенциите на клуба участия в ШЛ.



Тема Re: Чувал съм...нови [re: OnlyMadrid]  
Автор Vendome ()
Публикувано29.04.09 22:07



Кукло, коментираме последните пет години. Ти ако искаш ми кажи и за полуфиналите на Петторката на Ястреба.



Тема Re: Чувал съм...нови [re: Balleta]  
Автор Vendome ()
Публикувано29.04.09 22:14



1. Този сезон ще постигне дубъл в Испания. И само не ми казвай, че е лесно да се печели с играчите, с които разполага. По тая логика вие трябваше от 2000х. насам да сте все шампиони.
2. Да беше тръгнал, но по нормалния почтен начин, а не преговаряйки зад гърба на клуба. И понеже го оспорваш, потърси изказванията на Дел Нидо.
3. Всички големи отбори ги бутат, но Реал е еталон за съдийска помощ в Испания, Ювентус (преди скандала), а Интер (след скандала) в Италиа, та така. Естествено, ти няма да го признаеш, защото винаги ревеш след някоя аванта в полза на Барса, но при аванта в полза на реал (те са доста повече) почваш да сье правиш на невидял и да извърташ нещата.
4. Фен съм на Левски, на каталунците им симпатизирам.



Тема Re: Чувал съм...нови [re: Vendome]  
АвторЛeдo (Нерегистриран)
Публикувано29.04.09 23:41



Според мен Велев е призван да донесе първата КЕШ, ама трябва да му дадем още малко кредит на доверие





Тема Re: Чувал съм...нови [re: Лeдo]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.04.09 23:42



Некъде докато комбинирания птичи и свински грип не избие всички останали футболни отбори в Европа ...







Тема Re: Чувал съм...нови [re: alessandron]  
АвторDDG (Нерегистриран)
Публикувано29.04.09 23:50



толкова далеч ли ти се струва това бъдеще ?

доста бързо се разпространява, така че на есен ще сме еднолични шампиони на БГ, ЕУ, ЕС, Свето, Галактиката, ... и изобщо ще сме новия шампион на Вселената (след като междугалактическия шампион на Уйо сдаде фронта)

и то щото бате, говежди грип нема, не може и да вирее, нема и как да се развие. НИЕ СМЕ БЕЗСМЪРТНИ. ЛЕВСКИ Е БЕЗСМЪРТЕН. Вие му мислете прасетата и птичета.



Тема Re: Чувал съм...нови [re: DDG]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.04.09 23:54



Ми освен да те разочаровам - той тоя грип тръгвал от свинете, ма тях не ги мори

Ще трябва да се примирявате с рейдове в УЕФА до некой хомосекшуъл





Тема Re: Чувал съм...нови [re: alessandron]  
АвторDDG (Нерегистриран)
Публикувано29.04.09 23:58



еми бате... освен да подвиете и вие опашки, да наточите зурлички, и да пуснете цицки - само така ще се спасите ако е верно това че тея животини не ги мори тая чума.



и как така тех не ги мори деба ?
как птичия мореше птичоците, а свинския не мори свинете ?
дай малко инфо, ще те еба в просветеното копеле



Тема Re: Чувал съм...нови [re: DDG]  
Автор alessandron ()
Публикувано30.04.09 00:08



Бате, просто си немаш идея какъв смях е тоя грип.

Всичко тръгнало от неква много голяма ферма на пичка си майчина у Мексико. Ма като ти казвам голяма, голяма - хиляди прасета. Обаче немало изградена инфраструктура и още от февруари мърсотиите почнали да се събират и естествено всички мухи в цяло Мексико там - е как да не стане неква епидемия. Два месеца хората в близкото селце алармирали, че мръсотията прелива, обаче при тия разправии с наркобароните кой да слуша. И след това айде - епидемия. И ми се чудят моля ти се що мрели у Мексико - ми хората аспирин не могат да си купят, те затва. Масово никой не давал на бедняците лекарства, няма помощ, болниците ако немаш застраховка те пращат на майната ти. Като има смъртен случай никой па не дава на хората от семейството лекарства, ами ги оставят да се оправят на компреси. Тука ми тръбят от пет дни как вече 150 умрели - кур 150, официално починалите от тоя грип са 49. 49, баце. Другите от други зарази и усложения след грипа са се споминали. Пълен ташак и лицемерие е тая епидемия, направо не знам да се смея ли, да плача ли - гледам да си щадя нервите, че то ако за всяка такава глупост се ядосвам ...

Сега за грипа - свински му викат, щото е щам "А". По принцип човешките разновидности на тая болест са предимно щам "B", с не знам ти колко буквички след това, дето обозначават и конкретния подвид. Щам "B" и за пилците е характерен. А щам "А" е предимно характерен за прасенцата - та затва и свински. Но за разлика от пилешкия, в случая свиня с вирус първо не е сигурно, че мре и второ - може да се яде след термична обработка.



Редактирано от alessandron на 30.04.09 00:45.



Тема Re: Чувал съм...нови [re: alessandron]  
АвторDDG (Нерегистриран)
Публикувано30.04.09 00:36



uauuu

jasno
gracias



Тема Re: Чувал съм...нови [re: DON_DiEGO]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано30.04.09 00:41



Аахахаха. Трябва да им се каже точно така!





Тема Re: Чувал съм...нови [re: Vendome]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано30.04.09 00:47



Абе ти пак ли почваш бе???





Тема Re: Чувал съм...нови [re: DDG]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано30.04.09 00:57



(след като междугалактическия шампион на Уйо сдаде фронта

ГОЛЕМИЯ ОТБОР НА ФАЛОСА!



ДА ИМ ЕБА ПУТКАТА МАЙЧИНА! МАНЧЕСТЪР НЯМА ДА ВЗЕМЕ 4-ТА КЕШ!



БТВ - 100 КУРА ЗА МАНГАЛА ОТ КАЗАНЛЪК, ЦИГАНИН С ПЕТ ПЕДИ КОСМИ ОТ ПУТКАТА!



Тема Re: Чувал съм...нови [re: Лeдo]  
Автор Vendome ()
Публикувано30.04.09 09:21



Десетина години, ще ли му стигнат?





Тема Re: Чувал съм...нови [re: TheExorcist]  
Автор Vendome ()
Публикувано30.04.09 09:22



Ти още л;и мислиш, че тази путка е Карла?



Тема Re: Чувал съм...нови [re: TheExorcist]  
Автор alessandron ()
Публикувано30.04.09 09:34



Нема да земат само щото ти се напъваш по форумите ли? Така както през 2007 година ...





Тема Re: Чувал съм...нови [re: пeтльo]  
Автор OnlyMadrid (бяла фея)
Публикувано30.04.09 13:53



Под "печеливш" имах предвид да си печелят мачовете и купите в края на сезона, а не от материална гледна точка да са на печалба. Барца - псевдоморалистите с УНИЦЕФ на фланелките, но които вземат по 5 млн за един мач с някакви никомунеизвестни азърбайджански тимчета..



Както и да е, кажи Петльо, много искам да знам - каква е идеята, да я чуем?!?

I passi dell' amore..
Un primo amore cosi forte da diventare eterno..


Тема Re: Чувал съм...нови [re: пeтльo]  
Автор OnlyMadrid (бяла фея)
Публикувано30.04.09 13:57



Нищо не се явявам аз, аз си губя времето с безмислени спорове за "величието" на Барца. Недоволстват от съдиите гледам, интересна работа - съдийски отбор да мрънка така.



I passi dell' amore..
Un primo amore cosi forte da diventare eterno..


Тема Re: Чувал съм...нови [re: OnlyMadrid]  
Автор dioforever (El Olvidado)
Публикувано30.04.09 20:13



Eeh,nena...Que les den por el culo al Real Madrid!Que equipo mas asqueroso!Me cago en todos los muertos de su puta madre!Hijos de la gran puta!Vaya puta suerte tienen estos payasos de mierda.Que se follen!

I used to count in millions then,but now I only count in one...

Редактирано от dioforever на 30.04.09 20:25.



Тема Re: Чувал съм...нови [re: Vendome]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано30.04.09 20:13



Не. Но горе доле на нея ми мяза по акъл.





Тема Re: Чувал съм...нови [re: alessandron]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано30.04.09 20:17



Мда, Челси ако стигне до финала има какво да си връща. На Барса ще им е по-трудно по форумите. А напъването си е логично, има за какво. Досега отбор не е повтарял успеха си от ШЛ идната година.



Тема Re: Чувал съм...нови [re: TheExorcist]  
Автор Vendome ()
Публикувано30.04.09 21:11



Това никак не е комплимент за новото маце.



Тема Re: Чувал съм...нови [re: dioforever]  
Автор Vendome ()
Публикувано30.04.09 21:12



Преведи ве братче.



Тема Re: Чувал съм...нови [re: Vendome]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано30.04.09 21:37



Хахаха, надявам се ако ме чете да схване, че я ебавам, все пак е новобранче а тях трябва да ги солиме малко в началото, без грубости разбира се.





Тема Re: Чувал съм...нови [re: Vendome]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано30.04.09 21:42



Няма нужда.

Не знам испански, но думите puta madre, culo, merda са ми ясни и някакси няма нужда от превод.



Тема Re: Чувал съм...нови [re: TheExorcist]  
Автор Vendome ()
Публикувано30.04.09 22:07



Това да, но останалото не.



Тема Re: Чувал съм...нови [re: Vendome]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано30.04.09 22:09



Са го прочетох пак и става ясно, че им е теглил една доста сочна на мадридчани.





Тема Re: Чувал съм...нови [re: TheExorcist]  
Автор Vendome ()
Публикувано30.04.09 22:42



Ти знаеш италиански баце. :)))



Тема Re: Чувал съм...нови [re: Vendome]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано30.04.09 22:57



Все пак е различен, но затова схванах смисъла.



Тема Re: Чувал съм...нови [re: Vendome]  
Автор dioforever (El Olvidado)
Публикувано30.04.09 23:09



По-нататък може би ще ти го преведа,но много грозно ще звучи на български.Просто ме дразнят ,разни изказвания на хора,които са много далече от футбола и от испанската култура.Хора,които дори не са стъпвали в един от най-великите и красиви градове на Европа,наричащи го барца или фарса или хората живеещи там катунци и т.н. като тая малката например.Стан,заклевам се братче,Барселона е може би единствения европейски град в Испания.Самите каталунци са гадни копелдаци и националисти.Прекалено голямо самочувствие имат,с което ме дразнят и ги ненавиждам,обаче Барселона е велик град.Трябва да идеш някога и да видиш отблизо Саграда Фамилия и да се качиш на Монджуик,за да видиш града на длан и да ти спре сърцето или да се пуснеш по Рамбла Каталуния и да видиш стотиците мимове играещи нямите си представления или да свиеш в някоя от преките и да се окажеш в един от многото малки площадчета на стария град,където разни самоуки или пенсионирани оперни певци изпълняват на живо О соле мио или Санта Лучия или ,ако искаш можеш да се наредиш на опашка от 100 човека пред някой от баровете или ресторантите ,за да опиташ гордостта на Испания хамон бейота или пата негра( сушен свински бут от прасета,които са хранени само с жълъди) или да хапнеш някой специалитет на скара,който ти го приготвят пред теб и ти сервират ледена кана сангрия,за да си утолиш жаждата.Не съм бил толкова пъти в Мадрид ,за да го сравнявам с Барселона,но Мадрид са нямали гения Гауди например,за да ги сравнявам.Аз от малък съм фен на Дунав(баща ми е бивш футболист на тоя отбор) лутащ се сега в 3та глуха група "Ъ" и на ЦСКА.По дифолт се подразбира,че щом тъмния балкански субект Ристо Стойков подписа с Барселона,симпатизирам от тогава на тях,но фен не съм в никакъв случай.Заклевам се /както циганите:)) / още веднъж,тоя човек какъвто и да го наричат е Велика Икона в Испания братче.Повечето от испанците,с които съм контактувал са обикновени хора,фенове на играта или работяги.Та мисълта ми е както английската публика се радва на всеки тъч или корнер на любимия отбор,така и тия хора,без значение дали си в Барселона,Валенсия или Севиля като им споменеш името Ристо Естойков и очите им светват и започват разпалено да ти обясняват какъв играч е бил и как си е оставял сърцето и потта на терена.Съжалявам,за дългото писане, не искам да отегчавам пичовете,но това е лично до теб,защото знам,че ще ме разбереш.Не искам да влизам в безсмислени спорове,защото съм прекалено уморен и зает с други неща.Искам само Барселона да издържи на това огромно напрежение и на всички ебалници,които ги плюят и излезат с чест от двубоя на бернабеу.Лично за мен реал са злото-напротив Барса,Валенсия,Виля и Севиля-доброто.Както каза Пеп Гуардиола..."Това е нашата Семана Санта,това са мачовете на истината..." Така се калява стоманата!
Un saludo!

I used to count in millions then,but now I only count in one...


Тема Re: Чувал съм...нови [re: OnlyMadrid]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано30.04.09 23:23



под печеливш нямах предвид да си печелят купите в края на сезона, ако си тъпа, като балета, никога няма да разбереш, ако ли не - като станеш на 14, ще узнаеш каква е идеята



идеята е, че всъщност дават пари на УНИЦЕФ, не само че ги популяризират по света, но нищо, мисли каквото искаш, мнението ти е важно колкото перце в ураган:)




поне вече няма спор, дали си карла или не, оная празноглавка е доктор на науките в сравнение с теб



Тема Re: Чувал съм...нови [re: dioforever]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано30.04.09 23:25



Рамбла е тясна и къса, а "малките улички в страни" са може би едно от местата в Европа, където най-лесно можеш да си намериш наркотици:)



Тема Re: Чувал съм...нови [re: dioforever]  
АвторBalleta (Нерегистриран)
Публикувано30.04.09 23:27



Реал са злото, Барса, Валенсия, Виля и Севиля - доброто

а сега де

Ей на такива изказвания много се кефя. Майко мила, добре, че е Катуня, добре, че го има доброто - бухахахахахахахахахаха



Тема Re: Чувал съм...нови [re: dioforever]  
Автор OnlyMadrid (бяла фея)
Публикувано30.04.09 23:32



OMFG



Първата ми забележка(молба) е, като ги пишеш тея фермани да удряш ентъра от време на време, та да се четеш по-лесно.

"малката" и "далече от футбола" са тъпи определения, изобщо не ме познаваш, за да правиш такива констатации.
Правилно, не съм била в Испания, нито на Бернабеу (за сега), но съм посетила Сан Сиро, Деле Алпи, Сан Паоло и Олимпико. На ясно съм с атмосферата.

И да кажеш кой е тоя "Ристо СтоЙков"?!?! Много ми е интересно.
Иначе и аз съм за ЦСКА!!!!! Първият мач на Реал който гледах и бях доста малка беше с/у Барца с Ицо (безкрайно уважаван от мен футболист), но това не ме е накарало да симпатизирам на КАТУНА.

Познавам много хора като тебе, дай сега Митя като играе в Ман и всичките да станем техни фенове... Жалка история.
Валенсия са достатъчно симпатичен тим, не се разсейвай с каталунските мангали.

I passi dell' amore..
Un primo amore cosi forte da diventare eterno..

Редактирано от OnlyMadrid на 30.04.09 23:36.



Тема Re: Чувал съм...нови [re: OnlyMadrid]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано30.04.09 23:43



явно си доооооооооооста далеч от футбола, щом не знаеш защо дио го нарича Ристо Естойков

дооооооста далеч



Тема Re: Чувал съм...нови [re: OnlyMadrid]  
Автор Vendome ()
Публикувано30.04.09 23:44



Ти да не си дъщеря на първи братовчеди?



Тема Re: Чувал съм...нови [re: пeтльo]  
Автор OnlyMadrid (бяла фея)
Публикувано30.04.09 23:47



Всъщност идеята е, че сте дребни душици - хейтърчета. Не сме ЗА победите на Барца, а сме ЗА загубите на Реал.



Иначе и аз съм доктор. Имам докторат по психология, за малко .... Недей да се пънеш много, ще получиш тахикардия с тея злобни забележки. Дишай дълбоко, само се намирам на приказка.

I passi dell' amore..
Un primo amore cosi forte da diventare eterno..

Редактирано от OnlyMadrid на 30.04.09 23:47.



Тема Re: Чувал съм...нови [re: Vendome]  
Автор OnlyMadrid (бяла фея)
Публикувано30.04.09 23:53



хахахах



Ристо Естойков Забавни сте.
Като си БЪЛГАРИН ще му знаеш името, ко си мазен циганин или какъвто да е - ще му викаш както ти дойде там. Европейци не сме, айде да не се лъжем с членството в Евросъюза.

Изтрийте си плюнките от мониторите, стига с тая злоба. Аз си пиша спокойно - вие ме изядохте, хах. Спокойно де.

I passi dell' amore..
Un primo amore cosi forte da diventare eterno..

Редактирано от OnlyMadrid на 30.04.09 23:54.



Тема Re: Чувал съм...нови [re: OnlyMadrid]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано30.04.09 23:54



Така е, ебавките са част от чара на клубовете.


Браво за докторАта, но сама казваш, че не си била в Испания, но само за инфо, това, което Дио е написал в голямата си тема е абсолютно вярно. А добро-зло в конкретния случай си напълно субективно. За злото се нарича Манчестър Юнайтед. Всъщност теб кой те интродюс-на в тия клубове, Алабао ли?



Тема Re: Чувал съм...нови [re: TheExorcist]  
Автор OnlyMadrid (бяла фея)
Публикувано01.05.09 00:02



Тебе не съм сигурна, че те разбарх. За това ти отговарям само от куртоазия.

Не знам в какво е прав и в какво не твоят приятел, но не смятам че трябва да ми прави забележки относно пристрастията и да се опитва да ме анализира. Смешно е.



I passi dell' amore..
Un primo amore cosi forte da diventare eterno..


Тема Re: Чувал съм...нови [re: OnlyMadrid]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано01.05.09 00:13



станала си доктор по психология с толкова праволинейно и предвидимо мислене?

мамка му, сигурно правиш невероятни свирки...



оо да, сърцето ми бие лудо като казвам тези злобни забележки, толкова рядко ми се случва да обиждам някой, последния път като се бях запритеснил беше като ме спряха някакви катаджии с 95 след някъв забутан в храстите знак 60



Тема Re: Чувал съм...нови [re: пeтльo]  
Автор OnlyMadrid (бяла фея)
Публикувано01.05.09 00:24



Еми екстра

и аз имам доста свободно време - провокациите в нета са приоритет за мен.
Е ти па как ме разкри що за човек съм от 2 коментара, лелей....
Не съм сигурна, че си баш хитрец, но ставаш за забивки.
Какво за свирките? Сексист! Пиши си по тема - футбол.

Там колко си компетентен? Не съм сигурна още.

Кажи си, похвали се хайде хахах

I passi dell' amore..
Un primo amore cosi forte da diventare eterno..

Редактирано от OnlyMadrid на 01.05.09 00:25.



Тема Re: Чувал съм...нови [re: OnlyMadrid]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано01.05.09 00:48



не съм сексист, такова нещо не бих казал на Алабао, но бих го казал на ричи например, жалко че не знаеш кои са:(

от два коментара разбрах футболната ти култура, не какъв човек си, не пречи да не разбираш нищо от футбол, но пък да си интересен човек... което ме съмнява де:)

за кое дали съм компетентен? за забивките? това има много значения, за някои забивки съм добър:)



Тема Re: Чувал съм...нови [re: OnlyMadrid]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано01.05.09 01:25



Няма какво да ме разбираш, Дио беше ясен, за това каква е атмосферата в Испания, май ти не си го разбрала, никой не те обвинява в пристрастията ти към Реал, просто си е нормално чешене на езици. И да ти кажа само, аз предпочитам Реал пред Барса, но това е друго и няма нищо общо с темата.


Как откри този форум бтв?



Тема Re: Чувал съм...нови [re: пeтльo]  
Автор OnlyMadrid (бяла фея)
Публикувано01.05.09 01:30



Няма нищо не се стеснявай - сексист..

От "Балета" разбрах, че не сте фенове на КАТУНА, а просто хейтъри на РЕАЛ. Хубаво, разбираемо е това, все пак 10 века гърч не е лесно. Или да не говорим за титлата.
Тука един от вашите разбирачи наскоро каза, че не са важни купите - трябва да беше фен на Челси - те така ги редят..



I passi dell' amore..
Un primo amore cosi forte da diventare eterno..


Тема Re: Чувал съм...нови [re: TheExorcist]  
Автор OnlyMadrid (бяла фея)
Публикувано01.05.09 01:45



О има много общо, браво на теб. За РЕАЛ ще си как иначе.



Нищо не съм открила, като работя с компютър 12 часа и скучая и се ровя в нета и ето ти.
Не търсете под вола теле - такова няма да намерите. Случайно попаднах на това "гнездо на оси" Но ми харесва един вид, забавно е.

I passi dell' amore..
Un primo amore cosi forte da diventare eterno..


Тема Re: Чувал съм...нови [re: OnlyMadrid]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано01.05.09 01:57



Забавно е разбира се. Аз от 1999 съм в дир клубовете и щом още не съм се махнал, значи има за кво. А за теб разбира се ще е още по-забавно, при положение, че 12 часа на ден си на компютър, освен че не е добре за мозъка и очите е вредно и за задника!





Тема Re: Чувал съм...нови [re: OnlyMadrid]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано01.05.09 02:06



Пак не си разбрала, Балета е луд фен на Реал, а Петела на Барселона. Нормално е взаимно да си мразят отборите. А Дио е от Валенсия.





Тема Re: Чувал съм...нови [re: TheExorcist]  
Автор OnlyMadrid (бяла фея)
Публикувано01.05.09 02:14



Благодаря ти за вниманието, много си мил.



Задника ми също си е екстра, повярвай ми.
Има много футболни форуми в интернет, това че на скоро открих "вашия" не означава нищо. Просто още една опция за бъзик.



I passi dell' amore..
Un primo amore cosi forte da diventare eterno..

Редактирано от OnlyMadrid на 01.05.09 02:16.



Тема Re: Чувал съм...нови [re: OnlyMadrid]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано01.05.09 02:31



Радвам се за теб.

Има още много забавни форуми, чакат те вълнуващи моменти и емоции и няма да се изненадам ако увеличиш часовете пред компютъра, след като от постинга ти разбрах, че нямаш анални проблеми.
Топика стана офф, но освен ако ти не възразяваш, аз нямам проблеми с него!



Тема Re: Чувал съм...нови [re: TheExorcist]  
Автор OnlyMadrid (бяла фея)
Публикувано01.05.09 02:41



Благодаря ти миличък за пояснението.



Нормално е"Балета" да е фен на Реал не мислиш ли..

Както и да е, вие си знаете и се знаете.
Все пак ти призна, че си за Реал. Поздрави и лека вечер ти желая.

I passi dell' amore..
Un primo amore cosi forte da diventare eterno..


Тема Re: Чувал съм...нови [re: OnlyMadrid]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано01.05.09 02:52



Суийт дриймс съншайн.



Но не съм от Реал, да не останеш с грешно впечатление. Просто им симпатизирах по времето на Мака, Карлос, Зидан и след това Оуен там, нищо повече. Предпочитам ги пред Барса и са били по-стойностния отбор като манталитет.



Тема Re: Чувал съм...нови [re: TheExorcist]  
Автор OnlyMadrid (бяла фея)
Публикувано01.05.09 02:52



"анални проблеми"?!?!
"офф топик"?!?! Малко те надцених и тебе.
Същият сексист и умник си като останалите. Ако много ви преча да не пиша?

Сигурно така ви се иска, но уви



I passi dell' amore..
Un primo amore cosi forte da diventare eterno..


Тема Re: Чувал съм...нови [re: TheExorcist]  
Автор OnlyMadrid (бяла фея)
Публикувано01.05.09 03:01



хах ема опасен човек си


Лека вечер ти желая.

I passi dell' amore..
Un primo amore cosi forte da diventare eterno..


Тема Re: Чувал съм...нови [re: OnlyMadrid]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано01.05.09 03:01



Ебавките са си ебавки, а този език фигурира в голям процент във повечето футболни клубове. Ако те притеснява примерно, не стъпвай в клуб "Футбол", защото там може да получиш сърдечен пристъп.



Бтв, не знам как тълкуваш понятието "сексист", при положение, че това го казвам съвсем неперсонално, обективно и в чисто биологически аспект, в следствие на инфото, което спомена за себе си, демек никакви намеци. В смисъл нали се водиш доктор, 12 часа седин на компютър, би трябвало да знаеш, че от много и перманентно седене на гъза в голяма степеп води до появата на хемороиди. Та в тоя контекст говорих за "задника и аналните проблеми"! Но щом си ок здраве да е.

Ае лека.


Редактирано от TheExorcist на 01.05.09 03:08.



Тема Re: Чувал съм...нови [re: пeтльo]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано01.05.09 10:12



Хахахаа, що ли си мисля, че спориш точно с Алабао под друг ник





Тема Re: Чувал съм...нови [re: OnlyMadrid]  
Автор alessandron ()
Публикувано01.05.09 10:22



Ами добре дошла. А иначе нищо не си видяла, повярвай ми. Тук 99% се знаем, затова и си разбираме "подпосланията". Ти си новак и все още не си се научила - ако останеш повечко време и ще почнеш да четеш по-лесно между редовете. Засега не успяваш - казвам го без да съм доктор на науката психология.

п.п. Чакай и аз да сипя малко - циркът Реал е интересен само за да чуем как някоя Полуда ще изтърси с колко гола ще биете. Но знаем, че се чете колко пъти ще биете център



п.п.2 Абсолютно никакви предпочитания нямам в Испания - Барселона ме дразнят с парадирането си, че само и единствено те играят футбол на света, а Реал ме дразнаят с вечната си мегаломания и желание да вземат всички футболисти, за които най-много се пише по вестниците. Като цяло уважавам малко повече Реал, и харесвам малко повече стила на Барса :)





Тема Re: Чувал съм...нови [re: OnlyMadrid]  
Автор alessandron ()
Публикувано01.05.09 10:25



Той е за Милан, ама го отрича яростно, както влюбен тийн отрича да гледа похотливо готината съученичка







Тема Re: Чувал съм...нови [re: OnlyMadrid]  
Автор alessandron ()
Публикувано01.05.09 10:29



Аналните проблеми са много сериозно нещо, не е за ебавка това - затова и Томич се радва, че си без такива. Нали си?



п.п. Сексисти сме, много ясно, ако не сме, как изобщо ще останат мъжки полови членове за вас, жените? Ще тръгнем по нов еволюционен път (предалския), ако няма такива като нас. А аз още не мисля да завивам натам, като гледам "колегите-клубари" и те не горят от желание





Тема Re: Чувал съм...нови [re: OnlyMadrid]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано01.05.09 14:13



което чуеш от Балета го приемай за пълна глупост, нямаща нищо общо с реалността:)

аз не съм фен на катуни, аз съм фен на Барселона. Уважавам Реал Мадрид, подигравам се, бъзикам се, но това е в реда на нещата, харесвам испанския футбол повече от който и да е друг и за това подкрепям Реал Мадрид(Валенсия, Севиля, Хетафе, Алавес...) срещу останалите отбори в Европа в повечето случаи. Има и изключения, разбира се, когато имам симпатии към някои отбори в Европа, например Манчестър Юнайтед напоследък заради Бербатов, Лион, Борусия Дортмунд...

и аз мен купите не са важни, приемам футбола като спорт, в който трябва да се забавляваш и да се наслаждаваш на играта - независимо дали гледаш или участваш, а не като война, в която задължително трябва да спечелиш с всички позволени и непозволени средства.

както ти казах не съм сексист, нямам нищо против противоположния пол, по-скоро съм идиотист



Тема Re: Чувал съм...нови [re: OnlyMadrid]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано01.05.09 14:18



тук всички са сексисти и 'умници', ще свикнеш:)


а и да те предупредя, че за сега имаш контакти само с по-културната част от клубарите, чакай да дойдат БХ, ричи или кени например



Тема Re: Чувал съм...нови [re: пeтльo]  
Авторkaтyнa (Нерегистриран)
Публикувано01.05.09 17:38



Пигмей, кво и се обясняваш на тая путка недоебана?



Тема Re: Чувал съм...нови [re: OnlyMadrid]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано03.05.09 18:16



Сега в Събота им предстои поредният тежък удар в/у учудващо вискокото им самочувствие за манталитета на лузъри който винаги им е бил присъщ.
А вината е и на измисленият Пеп Гуардиола, който не спря да напъва Меси и Ко в безмислени мачове за КК и с/у средняшките отбори в Примера.


1
2
3
4
5
6


Нещо каза ли?

Заеби ти БАРСА,кажи кво става в мадрид,пишат ли щестици?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.