Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:06 11.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Чувал съм...нови [re: Vendome]  
Автор OnlyMadrid (бяла фея)
Публикувано29.04.09 21:04



Ти на ясно ли си, че Реал Мадрид имат повече изиграни 1/4 финали в ШЛ и на този етап, въпреки неубедителните игри през последните 5 години. Смятай Барселона колко трябва да са зле.



I passi dell' amore..
Un primo amore cosi forte da diventare eterno..


Тема Re: Чувал съм...нови [re: OnlyMadrid]  
АвторDDG (Нерегистриран)
Публикувано29.04.09 21:05



като е така - ти, мацко, като един зрител и фен на футбола и по никакъв начин необвързана финансово и отговорно към отбора на който симпатизираш - кво предпочиташ:
купа, спечелена с мъка и изтерзани мачове
или
50+ спактакъла за феновете на сезон ?

купата я печелиш веднъж в годината. Отива в сухата статистика и става некоя си поред 5та, 10та,.... КОГО ГО ЕБЕ и кого ТОПЛИ тая купа през годината ?
ТИ можеш ли да се ЕБЕШ с тая купа ?
А не искаш ли да си правиш кефа 50 пъти в годината ?

иии... изобщо след като си получила един 4въртит британски по-рано - къде си буташ путката още и даваш акъл ? освен ако не искаш още ебане ?



Тема Re: Чувал съм...нови [re: DDG]  
Автор OnlyMadrid (бяла фея)
Публикувано29.04.09 21:13



Ами, тъй като аз си обичам отбора винаги, както и да играе - предпочитам КУПИ и ТИТЛИ. Това не е театър все пак - футбол е!

А относно просташката ти вметка по-надолу - какво може да се каже


Доста трудно ще ме провокират такива ниско интелигентни коментарчета.

Толкова си далеч от моята лига колега, че направо практикуваш друг спорт.

I passi dell' amore..
Un primo amore cosi forte da diventare eterno..


Тема Re: Чувал съм...нови [re: DDG]  
Автор OnlyMadrid (бяла фея)
Публикувано29.04.09 21:17



Освен това не мога да нарека мачовете на Реал "изтерзани"! Толкова драма и обрати има в тези мачове, че никога не ти е скучно. Реал Мадрид позволяват на съперника да играе футбол. Не виждам нищо красиво в това сам да си разиграваш топката от тъч до тъч - 90-минути, скука.



I passi dell' amore..
Un primo amore cosi forte da diventare eterno..


Тема Re: Чувал съм...нови [re: OnlyMadrid]  
Автор DON_DiEGO (Samba Nights)
Публикувано29.04.09 21:26



определено не сме в една лига, ... "колежке".
В мойта се приема с Вип карта, а твойта е като крайпътен мадритски бардак.

а аз, като привърженик на красивата игра, предпочитам удоволствието по-начесто, отколкото веднъж в годината и то с нещо метално и студено, което трудно ще те стопли останли 365 дни от годината. Ти като жена би трябвало да го разбираш също





Тема Re: aaaaaa eee ne takaнови [re: DDG]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.04.09 21:29



Меси, бате, тичаше много - няма да отрека. Но не създаде нищичко, едно положенийце дори - извинявай, ама малко повече очаквах. Слабичко за мен и то доста - Иниеста и Шави бяха в пъти по-ефективни и забележими, особено първия





Тема Re: Чувал съм...нови [re: OnlyMadrid]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано29.04.09 21:52



а ти какъв точно се явяваш?



Тема Re: Чувал съм...нови [re: OnlyMadrid]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано29.04.09 21:54



Барселона никога няма да се научи да играе печеливш футбол, защото никога не е искала да играе печеливш футбол. Идеята е съвсем друга



Тема Re: Чувал съм...нови [re: Лeдoвe]  
Автор Vendome ()
Публикувано29.04.09 22:01



Левски няма КЕШ, смятам го знаеш. И се бъзикам с Реал за последните неколкогодишни смехотворни за името и претенциите на клуба участия в ШЛ.



Тема Re: Чувал съм...нови [re: OnlyMadrid]  
Автор Vendome ()
Публикувано29.04.09 22:07



Кукло, коментираме последните пет години. Ти ако искаш ми кажи и за полуфиналите на Петторката на Ястреба.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.