Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:08 02.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Чувал съм...нови [re: OnlyMadrid]  
Автор Vendome ()
Публикувано29.04.09 16:42



Спечелете я първо титлата, пък тогава пиши за 100 процентова успеваемост. Гледам калсирането и гледам, че сте втори, станали за смях за Купата и ШЛ, затънали в дългове и търсещи пак нов президент.


Това за требъла го чувам всяка година от ваще фенове и все го отлагате за следващата.

Преди три години пляскахте на Роналдиньо, сега е време да пляскате на Меси.



Тема Re: Чувал съм...нови [re: Vendome]  
Автор OnlyMadrid (бяла фея)
Публикувано29.04.09 17:06



Както вече стана ясно след първият двубой, Меси знаем как да го опазим. Ще обвинявате само Гуардиола, че не му даде повече почивка през сезона и сега му трябват два ритника, за да бъде неутрализиран. Ти Реал не ги мисли - през 2009г Реал Мадрид са най-добрият тим в Примера - виж изиграни мачове - победи, равен, загуба. Статистиката никога не лъже! Скъсихме преднината ви от 12т. на 4т. Т е вие сте се дънили повече - и всичко това се случва в сезон в който имаше смяна на треньор, оставка на президент и 136527 контузени важни играчи. Няма да завършим сезона 3-ти на 18т (осемнайсет!!!) зад шампиона. Това да ти говори нещо?!?!

А това, че Бернабеу ръкопляска може само да ме радва, това говори за манталитета и високият морал на тази велика публика!!!

За ШЛ гледам Маркес е аут до края на сезона, без него и Пуйол не виждам "големите ви шансове" на Стамфорд Бридж, там със сигурност ще влезе и Анелка, а той е доста по креативен от Дрогба и създава доста по нестандартни положения - с/у такава силна двойка нападатели, без осн си централни, ще ви е трудно. Кой ще играе - Милито ли? Където не е играл 1 година.



Нещо ми се виждате нервни и леко злобни.
Не бива така - това е само игра. Айде със здраве и по-спокойно. Имате шансове все още за нещо. За КК поне, макар че и баските са корав отбор като се заинатят да бият.

I passi dell' amore..
Un primo amore cosi forte da diventare eterno..


Тема Re: Чувал съм...нови [re: OnlyMadrid]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.04.09 17:12



Милата тя. Как е зажалила Стенли - хи-хи-хи-хи





Тема Re: Чувал съм...нови [re: OnlyMadrid]  
АвторBALLETA (Нерегистриран)
Публикувано29.04.09 17:52



Тъй като отскоро си тук, искам само да ти кажа, че в тоя клуб ФЕНОВЕ на Барса няма. Има само доброжелатели, симпатизанти, РЕАЛ-хейтъри или както там искаш ги наречи. Обикновено, когато любимите им отбори отпаднат от надпревара или шампионат имат за какво да се хванат - "извънземните"

Обаче когато ''извънземните'' се окъкат и всичко затихва.
Всъщност има едно момченце, което се има за фен, ама той следи репортажите и головете по YOUTUBE или LIVESCORE и има най-малко още три тима за които иска да са шампиони още преди началото на сезона



Тема Re: Чувал съм...нови [re: Vendome]  
АвторBalleta (Нерегистриран)
Публикувано29.04.09 17:54



Взе да говориш тотални глупости на ниво второкласник

Предполагам ти е скучно или пък е лошо времето в София?



Тема Re: Чувал съм...нови [re: Balleta]  
Автор Vendome ()
Публикувано29.04.09 18:57



Кое е глупост? Сексът за ваша сметка, който предстои ли?



Тема Re: Чувал съм...нови [re: OnlyMadrid]  
Автор Vendome ()
Публикувано29.04.09 19:02



Няма да завършим сезона 3-ти на 18т (осемнайсет!!!) зад шампиона. Вие сте правили подобни упражнения, пак ще ги достигнете. Не се притеснявай. Меси получи немалко почивка. Годината 2009 още не е приключила. така че равносметката и е малко прибързана кукло.


А това, че Бернабеу ръкопляска може само да ме радва, това говори за манталитета и високият морал на тази велика публика!!!
Смях, само псевдопублика пляска при такова унижение.

Съсредоточи се върху коментарите за Примера, на вас от доста години ШЛ не ви е специалност.

Догодина, гледайте пак да изръсите 100-200 милиона за кур титла.



Тема Re: Чувал съм...нови [re: Vendome]  
АвторBalleta (Нерегистриран)
Публикувано29.04.09 19:29



Не ме занимавай с хипотези.

Какво да учи от циганина Пеп? Как се бяга заради пари в друг отбор, преговаряйки се зад гърба на клубното ръководство? Благодаря за такива уроци. Съмнява ме Пеп да ги иска.

Гледай си най-съдийското отборче и мечтай до събота.


1. Кога Пеп стана треньор? Какво е постигнал, какво е спечелил, колко сезона е тренирал. С играчите, които има не е много трудно да биеш в Испания.
2. Как се бяга за пари в друг отбор - смях, футбола е професия не семейна обвързаност. Постигна всичко със Севиля, реши да се пробва в Тотнъм, където стана най-скъпоплатения треньор. Сега е в Мадрид. Предизвикателствата са част от тая професия. Нали не си очаквал да се пенсиониря в Севиля. Я кажи, него Кийн и Барби предадоха ли го?
3. Как разбра, че е преговарял зад гърба на клубното ръководство, след като цял свят знаеше за тоя трансфер месеци преди това


4. Най-съдийския отбор - бухахахаха, чакай бе това не бе ли МанЮ, Милан или Юве. Или както дойде в зависимост от ситуацията. Ей това с най-съдийския отбор ме уби, не го очахвах от теб, виж някое нерегистре да се прави на интересен - да, ам от теб
5. Казах ти, че аз не мечтая и не тръбя наляво и надясно кой кого щял да спука в събота, да не говорим, че даже не си им фен на катунците



Тема Re: Чувал съм...нови [re: Vendome]  
Автор Лeдoвe (Dreamer)
Публикувано29.04.09 20:33



Хех да се базикаш с Реал на тема ШЛ е меко казано проява на лош вкус. Кой твой любим отбор има титли колкото тях в турнира на шампионите?

Аз имам
моето световъртене
в мен


Тема Re: aaaaaa eee ne takaнови [re: alessandron]  
АвторDDG (Нерегистриран)
Публикувано29.04.09 20:48



не си прав за Меси и вчерашния мач особено.
Въпреки че не поглеждах чак толкова често към ТВто за тоя мач, всеки път като се обърнех - виждах и чувах само Меси! и е прав Петела, най-дейния и много често го спираха като го сваляха на земята изродите неандерталски.
Ако това беше дрогата Индзаги - на втория , третия умолителен поглед към съдията щеха да му подарят дузпица.
Самата природа на Меси не му позволява да се губи по терена. Но като се случи да си сам и с едната лакома маймуна нещастна пртньор, нема много възможности. Все пак Меси не е Марадона за да извади подобни мачове. Но пък си беше на висота за пореден път.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.