Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:14 11.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Чувал съм...нови [re: jabar]  
Автор OnlyMadrid (бяла фея)
Публикувано29.04.09 14:29



Няма друг отбор който да се е дънил така често, когато са го смятали за фаворит. Жалкарите от Фарса.
То иначе не беше лежане и търкаляне. Груба игра ли?! Барселона не знаят що е груба игра.
Както по-рано казах - Челси ще ги разкрият. И те ги разкриха - Хидинг излезе тактически подготвен и решен да не допуска гол в мача, всичко останало са оправдания на нежните китки от Каталуния.
Сега в Събота им предстои поредният тежък удар в/у учудващо вискокото им самочувствие за манталитета на лузъри който винаги им е бил присъщ.
А вината е и на измисленият Пеп Гуардиола, който не спря да напъва Меси и Ко в безмислени мачове за КК и с/у средняшките отбори в Примера.



I passi dell' amore..
Un primo amore cosi forte da diventare eterno..


Тема Re: Чувал съм...нови [re: OnlyMadrid]  
Автор Vendome ()
Публикувано29.04.09 14:36



В събота ще ви подуят балеринските задници.



Тема Re: Чувал съм...нови [re: Vendome]  
Автор OnlyMadrid (бяла фея)
Публикувано29.04.09 15:00



Хуанде знае как да излезе срещу Барселона, показа го и в първия мач. И Хидинг явно е взаимствал от него


Като сритат пак Месито два три пъти и ще се покрие до края на мача.

Ще ми го сравняват с Марадона и Зидан... Боже Боже, да се смееш ли да плачеш ли..

I passi dell' amore..
Un primo amore cosi forte da diventare eterno..


Тема Re: Чувал съм...нови [re: OnlyMadrid]  
Автор Vendome ()
Публикувано29.04.09 15:12



По-скоро Хуандето може да се учи от Гууса. Нищо не знае и ще яде хурката, само с ритане като катъри не става, така че ще бъдете пратени отново в ада.

Кой беше този Зидан?





Тема Re: Чувал съм...нови [re: Vendome]  
Автор OnlyMadrid (бяла фея)
Публикувано29.04.09 15:30



Прав си, както и Пепи има много да учи от Хуанде Рамос за играта.
И в кой "ад" ще бъдат пратени Реал? Може би говориш за празненствата след спечелването на поредната титла на Примера. Барца от кога няма купичка? От 2006 не беше ли?


Ема то като ги няма мазните реферчета да им свирят, вчера се видя колко струват - 90-мин симулации, жалка история. Ревнали от Челси, хахха Хидинг извади перфектана тактика за мача, знае човека. А Челси какъв мач направиха с/у Пуул? Барселона има ли такъв мач в жалката си история на гранд? А има финал загубен с 4 гола де

I passi dell' amore..
Un primo amore cosi forte da diventare eterno..


Тема Re: Чувал съм...нови [re: OnlyMadrid]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.04.09 15:59



Присмял се хърбел на щърбел. Барса поне са на 1/2 финал, вие 5:0 зехте за спомен тази година





Тема Re: Чувал съм...нови [re: alessandron]  
Автор OnlyMadrid (бяла фея)
Публикувано29.04.09 16:08



E Real играят за една титла, но поне имат 100% успеваемост. А Фарса навсякъде до някъде и накрая с калъфките. Отново.

Красивият футбол отива на майната си, когато не е гарниран с поне една купа на края на сезона. Барселона никога няма да се научи да играе печеливш футбол.
Реал поне си знае възможностите и се простира според тях, с този състав - толкова! Другият сезон - требъл!



I passi dell' amore..
Un primo amore cosi forte da diventare eterno..


Тема Re: Чувал съм...нови [re: OnlyMadrid]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.04.09 16:14



А поизчакай малко, за да няма "Лешникотрошачката" в синьо-червено изпълнение насред "Бернабеу" и след това някое 2:2 на Бриджа. Пилците се броят в края на май най-рано.





Тема Re: Чувал съм...нови [re: alessandron]  
Автор OnlyMadrid (бяла фея)
Публикувано29.04.09 16:23



Съгласна съм, но аз говорех по скоро в исторически план. Като погледнеш назад Барселона и преди са правили силни сезони и накрая по традиция са им отмъквали купите. Я Реал, я някой друг.

Миналата година ни ръкопляскаха, тази година може да е друго представление - ще видим в Събота, нямам търпение.



I passi dell' amore..
Un primo amore cosi forte da diventare eterno..


Тема Re: Чувал съм...нови [re: OnlyMadrid]  
Автор Vendome ()
Публикувано29.04.09 16:39



Какво да учи от циганина Пеп? Как се бяга заради пари в друг отбор, преговаряйки се зад гърба на клубното ръководство? Благодаря за такива уроци. Съмнява ме Пеп да ги иска.

Гледай си най-съдийското отборче и мечтай до събота. След това мечтай за поредното завръщане на Флорентино и поредният измислен Галактикос.


Барса е на полуфинал с отлични шансове за финал. Реал къде е? А вярно, те пак си отпаднаха на 1/8 финал, този път унизени от Пуул.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.