Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:03 11.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: ако не си чувал,нови [re: Гpeдopeд]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.04.09 00:38



Неее, ШЛ е Земен Турнир, затова се получават такива засечки







Тема Re: Чувал съм...нови [re: alessandron]  
Автор the_fly (ядояд)
Публикувано29.04.09 01:18



Еми три добри шанса - нула голове, общо взето разочароващо, но 0-0 у дома не е лош турнирен резултат:) Ако барселона отпадне, ще е защото са загубили на стамфорд бридж и челси ше са си заслужили финала тогава
сега като се замисля последните 4 полуфинала за кеш, барселона май не е вкарвала гол на ноу камп, нещата се решават като гости все...



Тема Малко анализ...нови [re: пeтльo]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (КЗИ)
Публикувано29.04.09 07:06



Без Чорбарско-Тройчовски клишета за съдиите и други натрапвания и промивания към 11 годишните момчета за "правилния" футбол.

Според мен Челси копираха Манчестър от преди година, когато те също измъкнаха равенството на Кампа. Само че, за мен това 0-0 напрактика елиминира Челси, защото на Бриджа Барселона ще вкара поне 1 гол. Ако Челси имаха някакъв шанс да стигнат до финала, трябваше да вкарат гол на чужд терен, за да имат предимство преди реванша. Затова ме е яд, че Гус не подходи по-агресивно в този мач (уж обещаваше голеада). Също така Лампард се скри все едно е издирван от ЦРУ и КГБ.

Вината за това 0-0 е също така и на Барселона. Ако бяха вкарали гол в 1-вата минута, можеше да се получи голеада от типа на 4-3, 4-4. Що не вкараха? Нали обикновено вкарват на Кампа? После, Челси играли защитен футбол. Ами ако бяха получили гол, щяха да се отворят, ама няма кой да го вкара.

И двата отбора нямат шанс срещу Манчестър Юнайтед на финала. Барселона щом не успяха да вкарат гол на смешната защита на Челси (с недоразумението Алекс), значи никога не могат да вкарат гол на Манчестър. Освен това Манчо имат доста по-добри нападатели като Бербатов и Тевез, които щяха да накажат онази грешка на Барселона в края на първото полувреме.
Челси пък съм ги отписАл, че се борят за тази купа.

Аз все пак се надявам Арсенал да отстранят Манчо, ама ще е много трудно. ТРябва да вземат благоприятен резултат днес... На Емирейтс като нищо могат да бият, там са безгрешни.

Наполеон винаги е прав.
Ще работя повече.
Два крака - Зле, четири са добре.


Тема Re: Чувал съм...нови [re: пeтльo]  
Автор Pyиз (любител)
Публикувано29.04.09 08:42



Мисля, че Барселона бе дотук. Един мач се разбира от началото му как ще се развие или както се казва в поговорката "Денят се познава от сутринта".
Суша за нападателите на Барселона, добра защитна тактика на Челси и първото полувреме логично завърши нулево. 50% победа за Гус Хидинг.
През второто изпуснах някои моменти, но щом "се мъдрят " двете нули, значи безрезултатна игра. /Не ми харесаха изпълненията тип "селски футбол" като това между Алвеш и Малуда, тъпата проява на Алекс и някои глубости от страна на англичаните.
И така 75% победа за опитния Гус Хидинг.



Тема Re: И да завършим със слухтенетонови [re: alessandron]  
Автор Vendome ()
Публикувано29.04.09 09:18



Хайде, хайде. Испания е пред Италия в ранглистата и през последните години има повече трофеи в евротурнирите. Онази КЕШ на Милан не е достатъчна срещу КЕШ за Барса, две УЕФА на Севиля.



Тема Re: Чувал съм...нови [re: alessandron]  
Автор Vendome ()
Публикувано29.04.09 09:18



Анри бил тръгнал да пада. :)))



Тема Re: Чувал съм...нови [re: alessandron]  
Автор Vendome ()
Публикувано29.04.09 09:20



На реванша ще е друго, Челси ще трябва да се отвори и да гони победата. Ще ги видим тогава срещу бързите контраатаки на Барса.



Тема Re: И да завършим със слухтенетонови [re: БATE]  
Автор Vendome ()
Публикувано29.04.09 09:23



Индзаги би се справил по-добре, защото ще дебне на засадата и те все един-два пъти ще сбъркат, при което той ще ги накаже.



Тема Re: ако не си чувал,нови [re: alessandron]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано29.04.09 09:27



Така е но и тия мен ин блек много лошо да му се не види





Тема Re: Чувал съм...нови [re: the_fly]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано29.04.09 09:28



И аз мисля, че резила е добър за Барца, според мен сте фаворити за реванша.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.