Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:50 11.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Чувал съм...нови [re: alessandron]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано28.04.09 23:47



нещо като анри, нали?


я ми разяснете с онзи горе, че не сте балета или някой друг дето не разбира от футбол, може наистина да съм пропуснал нещо...
така де, 1 че няма никаква логика да лежат безсмислено, друго че помня само дани алвеш да падна след удар, който не видяхме на повторение и анри, който бе почти убит, аз помня няколко падания на дрогба без да бъде докоснат дори
според статистиката срещу дани алвеш са извършени три фаула, при кой от тях симулира, при онзи, в който го ритнаха три пъти в две единоборства и му обърнаха глезена ли?



Тема Re: Чувал съм...нови [re: alessandron]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано28.04.09 23:50



айде стига глупости бе, беше ОЧЕВИДНО като взе топката какво ще прави, нахлува в наказателното поле, прави точно този финт, класика за него - спира топката, завърта се и в последния момент рита с десния крак в далечния ъгъл, сигурно има 30 такива гола:) по време на финт най-лекото дръпване те събаря, а в случая алекс или кой беше този дето го дръпна, си го повлече с инерцията си... чиста дузпа



Тема Re: Чувал съм...нови [re: пeтльo]  
Автор Suprs (член)
Публикувано28.04.09 23:51



Имаше едно положение дето Ето;о лежеше и приличаше най-малкото на прострелян. Целият отбор на Челси правеше знаци на Барса да изкарат топката, а те продължиха да си цъкат и след малко Ето;о си стана. Култово беше





Тема Re: И да завършим със слухтенетонови [re: alessandron]  
Автор radiinter (нерадзуро)
Публикувано28.04.09 23:52



За Меси незнам обаче аз наистина не разбрах играха ли Лампард и Тери.Ааааа да Тери го видях на два пъти когато му мушнаха топката между краката.



Тема Re: Чувал съм...нови [re: пeтльo]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.04.09 23:52



А Дрогба при кой симулира - при онзи, където Пике му скача с лакътя по същия начин, по който Алекс на Анри ли? А Иниеста колко пъти ляга и иска фаул с картон - всеки един път ли беше "влизане с бутоните напред"? Тоя ви стил на "извънземните" когато не се получи и почнете да търсите как да се пльоснете по-напред до наказателното не ви е първи път и дразни - Челси играха твърдо и картоните бяха заслужени, ама айде да е малко прекалено да искаш на всяко пипане фаул или дузпа с картон - казах, никой няма да даде дузпа за положението на Анри, който си беше загубил равновесие и Босингва едвам го пипа. Ама нали е Анри, не е Индзаги да речем







Тема Re: И да завършим със слухтенетонови [re: alessandron]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано28.04.09 23:53



ок, вече ме убеди, пиян или надрусан си:)
меси бе най-активния днес, ако има някой, който "не си му чул името" е Анри, първото полувреме сигурно направи три или четири атаки, сякаш го бяха изолирали или сам не искаше топката - не знам
но Меси бе ужасно активен, какви са тези глупости:)



Тема Re: Чувал съм...нови [re: пeтльo]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.04.09 23:54



Босингва. И казах вече - беше тръгнал да пада ПРЕДИ португалецът да го дръпне съвсем. Не ти споря, че не е дузпа, но ти казвам, че няма съдия, който да я даде - не и в този мач. И съм убеден, че е точно защото Анри вече беше позагубил равновесие.

п.п. И аз искам да идете на финал, но днес ви направиха показно, че не всичко е рози ...





Тема Re: И да завършим със слухтенетонови [re: пeтльo]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.04.09 23:56



Колко бяха положенията, които направи Меси, м? Колко пъти можеше да вкара гол? В колко опасни позиции се отзова?

Това за пияния или надрусания можеш да го дрънкаш на други, а че не ти изнася, че ви прекарват за момента е съвсем отделна тема :)





Тема Re: Чувал съм...нови [re: alessandron]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано28.04.09 23:58



мммне, в края на мача един фаул на 25-30 метра леко в ляво на Валдес, някой му влезе да взема топката и съвсем чисто скочи и се пльосна на земята. когато падна в наказателното поле при пропуска на Дани Алвеш също не беше ударен особено, за други не мога да се сетя точно сега

иниеста го фаулираха няколко пъти не с бутоните, а с избутване бедро в бедро, не е за картон или нещо такова, но е чист фаул. и няма никаква логика да се търсят нарушения пред наказателното поле, всички и най-вече Гуардиола, много добре знаят, че това не носи никакви ползи на Барса, кога последно помниш някой да е вкарвал от пряк свободен за Барса:)

пак да питам - днес на какво си, разбирам да говори някой идиот, ок, не си гледал скоро мач на Барса, но чак толкова нереални неща да говориш...

и босингва дръпна Анри за фланелката, очевидно е



Тема Re: И да завършим със слухтенетонови [re: radiinter]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.04.09 23:58



Тери защо точно трябва да го разбираш, че е играл? За Лампард - съгласен. Но на Mighty Barcelona ако едно отлично индивидуално отиграване на Ето'о им е великата магия - а мерси.



п.п. А на всичкото отгоре точно в това положение печката трябваше да подаде накрая и беше 100% гол. Ама лакомията не прощава ...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.