Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:33 02.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Чувал съм...нови [re: Balleta]  
Автор Vendome ()
Публикувано29.04.09 22:14



1. Този сезон ще постигне дубъл в Испания. И само не ми казвай, че е лесно да се печели с играчите, с които разполага. По тая логика вие трябваше от 2000х. насам да сте все шампиони.
2. Да беше тръгнал, но по нормалния почтен начин, а не преговаряйки зад гърба на клуба. И понеже го оспорваш, потърси изказванията на Дел Нидо.
3. Всички големи отбори ги бутат, но Реал е еталон за съдийска помощ в Испания, Ювентус (преди скандала), а Интер (след скандала) в Италиа, та така. Естествено, ти няма да го признаеш, защото винаги ревеш след някоя аванта в полза на Барса, но при аванта в полза на реал (те са доста повече) почваш да сье правиш на невидял и да извърташ нещата.
4. Фен съм на Левски, на каталунците им симпатизирам.



Тема Re: Чувал съм...нови [re: Vendome]  
АвторЛeдo (Нерегистриран)
Публикувано29.04.09 23:41



Според мен Велев е призван да донесе първата КЕШ, ама трябва да му дадем още малко кредит на доверие





Тема Re: Чувал съм...нови [re: Лeдo]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.04.09 23:42



Некъде докато комбинирания птичи и свински грип не избие всички останали футболни отбори в Европа ...







Тема Re: Чувал съм...нови [re: alessandron]  
АвторDDG (Нерегистриран)
Публикувано29.04.09 23:50



толкова далеч ли ти се струва това бъдеще ?

доста бързо се разпространява, така че на есен ще сме еднолични шампиони на БГ, ЕУ, ЕС, Свето, Галактиката, ... и изобщо ще сме новия шампион на Вселената (след като междугалактическия шампион на Уйо сдаде фронта)

и то щото бате, говежди грип нема, не може и да вирее, нема и как да се развие. НИЕ СМЕ БЕЗСМЪРТНИ. ЛЕВСКИ Е БЕЗСМЪРТЕН. Вие му мислете прасетата и птичета.



Тема Re: Чувал съм...нови [re: DDG]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.04.09 23:54



Ми освен да те разочаровам - той тоя грип тръгвал от свинете, ма тях не ги мори

Ще трябва да се примирявате с рейдове в УЕФА до некой хомосекшуъл





Тема Re: Чувал съм...нови [re: alessandron]  
АвторDDG (Нерегистриран)
Публикувано29.04.09 23:58



еми бате... освен да подвиете и вие опашки, да наточите зурлички, и да пуснете цицки - само така ще се спасите ако е верно това че тея животини не ги мори тая чума.



и как така тех не ги мори деба ?
как птичия мореше птичоците, а свинския не мори свинете ?
дай малко инфо, ще те еба в просветеното копеле



Тема Re: Чувал съм...нови [re: DDG]  
Автор alessandron ()
Публикувано30.04.09 00:08



Бате, просто си немаш идея какъв смях е тоя грип.

Всичко тръгнало от неква много голяма ферма на пичка си майчина у Мексико. Ма като ти казвам голяма, голяма - хиляди прасета. Обаче немало изградена инфраструктура и още от февруари мърсотиите почнали да се събират и естествено всички мухи в цяло Мексико там - е как да не стане неква епидемия. Два месеца хората в близкото селце алармирали, че мръсотията прелива, обаче при тия разправии с наркобароните кой да слуша. И след това айде - епидемия. И ми се чудят моля ти се що мрели у Мексико - ми хората аспирин не могат да си купят, те затва. Масово никой не давал на бедняците лекарства, няма помощ, болниците ако немаш застраховка те пращат на майната ти. Като има смъртен случай никой па не дава на хората от семейството лекарства, ами ги оставят да се оправят на компреси. Тука ми тръбят от пет дни как вече 150 умрели - кур 150, официално починалите от тоя грип са 49. 49, баце. Другите от други зарази и усложения след грипа са се споминали. Пълен ташак и лицемерие е тая епидемия, направо не знам да се смея ли, да плача ли - гледам да си щадя нервите, че то ако за всяка такава глупост се ядосвам ...

Сега за грипа - свински му викат, щото е щам "А". По принцип човешките разновидности на тая болест са предимно щам "B", с не знам ти колко буквички след това, дето обозначават и конкретния подвид. Щам "B" и за пилците е характерен. А щам "А" е предимно характерен за прасенцата - та затва и свински. Но за разлика от пилешкия, в случая свиня с вирус първо не е сигурно, че мре и второ - може да се яде след термична обработка.



Редактирано от alessandron на 30.04.09 00:45.



Тема Re: Чувал съм...нови [re: alessandron]  
АвторDDG (Нерегистриран)
Публикувано30.04.09 00:36



uauuu

jasno
gracias



Тема Re: Чувал съм...нови [re: DON_DiEGO]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано30.04.09 00:41



Аахахаха. Трябва да им се каже точно така!





Тема Re: Чувал съм...нови [re: Vendome]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано30.04.09 00:47



Абе ти пак ли почваш бе???






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.