Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:42 30.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Честито на Челси и истинските им фенове!нови  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано08.04.09 23:55



Напълно заслужена победа, просто си личеше кой бе излязъл на терена с хъс и желание за победа и кой обърка тактиката и се бухаше като муха без глава!
Определено по-добра игра на сините, а ние ако така играеме в защита и по-натам може и второто да не хванем. Безобразна игра в защита! Можеше и повече да ни шибнат.
На сините им пожелавам успех срещу Барселона и евентуално на финала!



Тема Re: Честито на Челси и истинските им фенове!нови [re: TheExorcist]  
АвторБAЙ XУЙ (Нерегистриран)
Публикувано09.04.09 00:17



Кво стана пума, що дрисна?
Очакван резултат в гетото,
и очакван победител в мача пуми-говеда.
Копеле, кво правим ся,
КУР ШЛ
КУР ТИТЛА
може би 2ро място?!
Доволна ли си?
муаххахахха



Тема Re: Честито на Челси и истинските им фенове!нови [re: БAЙ XУЙ]  
Автор PhilipMarlowe (ентусиаст)
Публикувано09.04.09 00:33



пак си неадекватна



от колко сезона Анал е с купата кур титла?



Тема Re: Честито на Челси и истинските им фенове!нови [re: PhilipMarlowe]  
АвторБAЙ XУЙ (Нерегистриран)
Публикувано09.04.09 00:38



ей ебан травестит
тип
докерска подлога,
майка ти в устата дай ба труп вмирисан
КУР ЗА прасе мангалиньо - натурал борн лууууууууууузър
КУР ШЛ
мухахаххаа
КУР ЗА говедата
100 за теб
минет грозен



Тема Re: Честито на Челси и истинските им фенове!нови [re: TheExorcist]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (КЗИ)
Публикувано09.04.09 01:04



Ами благодаря, само че още не са свършили 1/4 - финалите. Нищо не се знае до последната минута.

Иначе мачът си беше напълно равностоен. Просто Ливърпулци направиха грешки в защита (каквито обикновено не правят).

Ако минем напред обаче, Барса са на финал според мен. Въпреки, че аз съм за финал Челси-Арсенал.

Наполеон винаги е прав.
Ще работя повече.
Два крака - Зле, четири са добре.


Тема Re: Честито на Челси и истинските им фенове!нови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано09.04.09 01:22



Еми то защитата е част ( и то основна ) от отбора. И тя бе на мнооого слабо ниво тази вечер, така че кел файда от останалото. Можеше и повече да паднем. И при 1-3 на собствен стадион не ми казвай, че ше ви обърнем на Бриджа...

А Барса са си ебало майката, на кампа трябва сигурно играчите ви да се наредят на вратата, тия са уникални. Байерн са комици също де, но все пак дявола не е толкова черен.



Тема Re: Честито на Челси и истинските им фенове!нови [re: TheExorcist]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано09.04.09 02:55



Фантстичен мач на сините, най-добрия им като гост в Европа откакто Абрамович ги купи.


Глей какво нещо е футбола, точно в момент когато вие бяхте във вихъра си и мачкахте всичко живо и всички ви сочиха като фаворит ви треснаха така болезнено, а в миналите сезони когато беше обратното и те бяха фаворита на букмейкъри и специалисти вие ги отстранихте на два пъти.

Интересно ми е феновете на ''специалния'' как ще коментират. Шото Хидинк показа нагледно как трябва да се използва огромния потенциал на Челси срещу Бенитес.



Тема Re: Честито на Челси и истинските им фенове!нови [re: TheExorcist]  
Автор Pyиз (любител)
Публикувано09.04.09 08:15



Много ми хареса мачът в Ливърпул. Такава игра на Челси не съм гледал от доста време.
Не очаквах такъв резултат. И в началото след гола на Торес нямаше изгледи за такъв разгром на червените.
Заслужена победа на Челси!
От всички мачове от четвъртфинала, за мен не е ясен само победителят от двубоя Порто- МЮ.



Тема Re: Честито на Челси и истинските им фенове!нови [re: TheExorcist]  
Автор Slave To The System (Fuck The System)
Публикувано09.04.09 09:03



Спокич, Томи, всичко е под контрол! В събота ще излезете с няколко резерви срещу Блекбърн, ще врътнете едно 0-0, затова пък ще обърнете некст уийк Челси на Бриджа с 4-2 и всичко си идва на мястото.



__________________

MARADONA GOOD
PELE BETTER
GEORGE BEST


Тема Re: Честито на Челси и истинските им фенове!нови [re: TheExorcist]  
Автор razorSpring (moment of peace)
Публикувано09.04.09 09:40



надявам се БАРСА да ги смачка на полуфинала.....и ФУТБОЛЪТ да победи в крайна сметка



Ротаел Бенитез па се осра в най-неподходящия момент
ротации, та ротации ..
на ти сега ротации
балък

престъпление е да остави еврейчето йосиф на скамейката, при положение ,че същото му беше ман ъф дъ мач срещу Фулъм !

и вече все повече започва да сатва ясно ,че рафагей е гей, влюбен в русите къдрици на Дирк Кайт, след като става все по-очевадно , че въпреки ротациите, холандчето е с някакъв специален статут и него ротациите много много не го ловят ...

или е нечовешки инат франзелата или е прекалено тъп за да не вижда очевадното..или просто е един шибан ГЕЙ

би манафите с 1:4 и 2:1 ---> обаче КУР титла
би Реал с 0:1 и 4:0 ----> КУР ШЛ респективно

и за кво беше всичко !??!
за да си прави ротациите явно

както и да е , казах по-горе.............

тази година всичко друго, освен Барса с купата, ще е незаслужено и хипер мизерия ..
просто играят извънземен футбол и дано сами не се прецакат




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.