Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:08 27.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Абе, ще ударим ли Тullamor-ите и Uzo-татанови  
Автор Лeдoвe (Dreamer)
Публикувано26.03.09 10:46



Все ми се струва, че точно сега, когато сме без някой от най-добрите си играчи можем да излъжем ирладците. Просто ние винаги вървим наопъки и е съвсем логично да бием в събота. Нещо от сорта на 0-1/1-2, в краен случай 1-1. За Кипър нещата са ясни. Въпреки, че са във възход, едно 2-0/2-1 на национлния е съвсем резонно. Мачкаме и стягаме багажа към Африка



Аз имам
моето световъртене
в мен

Редактирано от Лeдoвe на 26.03.09 10:47.



Тема :)нови [re: Лeдoвe]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано26.03.09 11:06



без някои от най-добрите сме, но за да бъде това в плюс не трябваше ли да сме и с някои, които поне малко вдъхват доверие... защото на мен половината не ми вдъхват такова..
На мен лично ще ми е интересно ако се издъним, кой ще бъде виновен, след като тренер не някой чорбар, а основния виновник в подобни моменти е контузен. Ясно е че няма да е този с правилния футбол или пък наборите ми в националния отбор.. може би ще е терена или времето или противника, който не играе правилно :)

Моето мнение е че сега бе момента за налагане на млада кръв.. квалификациите са на практика загубени от гледна точка класиране, предстоят мачове в които можеше да се трупа опит и гради отбор.. Недоумявам защо вместо това, се реабилитират стари кримки...



Тема Re: Абе, ще ударим ли Тullamor-ите и Uzo-татанови [re: Лeдoвe]  
Автор alessandron ()
Публикувано26.03.09 12:56



Във "Футбол" писах едно постче, но хайде и тук ще се изкажа, защото там и без това нормален диалог трудно се води.
Не разбирам откъде този оптимизъм у доста хора тук из клубовете, които все пак разбират и нюхат футбола. Аз прогнозирам 1Х, като по-вероятно е загуба с един гол разлика - първи резил 1:0 за Ейре и понеже съм оптимист - 0:0 втори, евентуално 1:1 трети. Защо мисля така - ами убеден съм, че островните дръвчета ще ни съсипят от центрирания, а в центъра на отбраната няма хора, които да им се противопоставят - нито Топчо, ни Коловати ще издържат без грешка на 25 центрирания, дето ще видим. Тук избор би бил Томашич, но не знам в каква форма е, не вярвам да е в тази от Левски, така че все тая се получава - просто да не пуснем гол от Ейре ще трябва да се браним наистина с 10 в нашето поле и да ги вкараме в коловоза на еднообразието.
Второ - кой ще вкара гол от наште? Не че защитата на ирландците е нещо супер, обаче освен Бербатов ги няма още и Мартин, и Божинов. И залагаме на Рангелов, евентуално Макриев - хора, които изобщо не са помирисвали терен за национала, а все пак един опитен в атака трябва да има. Остава да се надяваме на Ивелин Попов, но за целта поне някой трябва да му даде една-две удобни топки - а кой ще е този някой? Кишишев? Или Стилян, който се разбра отдавна, че си е разбивач с добър шут, но за плеймейкър не става? На мен най-голямата ми надежда в това отношение е Пелето - считай за какво говорим тогава.

Колкото до Кипър не мога да повярвам, че "нещата са ти ясни в тази насока". Говорим за отбор, който побърка Италия - тия същите, които срещу нас се разходиха и си взеха 0:0, а ние умряхме от кеф, че видите ли не минахме центъра срещу световния шампион, ма и не му позволихме да ни вкара. В София е резонно да бием, наистина, НО - говорим за нас. А в Никозия ще ни гърбят 1000%. И ако не измъкнем нещо от ирландците (в най-добрия случай Х според мен, победата в Дъблин ще е 8-то чудо на света), то мачът с Кипър е все тая как ще свърши.





Тема Re: Абе, ще ударим ли Тullamor-ите и Uzo-татанови [re: Лeдoвe]  
Автор Vendome ()
Публикувано26.03.09 14:04



Не ми пука особено, отдавна мачовете на националите слабо ме вълнуват. Опитът ми за обективна прогноза е 2:1/1:



Тема Re: Абе, ще ударим ли Тullamor-ите и Uzo-татанови [re: Лeдoвe]  
Автор razorSpring (moment of peace)
Публикувано26.03.09 17:12



аз трябва да обърна няколко талмора и узо-та, за да погледна толкова оптимистично на нещата, колкото гледаш ти например



с напредването на годините, трупането на повечко житейски опит и способност за анализ и трезва преценка , фенските самозаблуди би трябвало да намаляват драстично ....

да, футбол е , всичко се случва ...но дори и футбола е подчинен на някакви закономерности и крайния резултат по-често е следствие на комбинация на различни фактори....които в конкретния случай са все в нащ ущърб ....
откъдето и да го пгоелднем национала , в момента ние представляваме едно НИЩО...

от тази глена точка съвсем реално , аз очаквам загуба и хикс от тези два мача...
логично би било загубата да е в Ирландия и хикса да е в София , но и обратното също може да се случи ....

ако държиш да бъда конкретен , ето моите прогнози
Ейре-България 0:0/1:0
България - Кипър 1:1/2:3

толкова от мен
и , ай наздраве



Тема Re: Абе, ще ударим ли Тullamor-ите и Uzo-татанови [re: razorSpring]  
Автор Лeдoвe (Dreamer)
Публикувано27.03.09 09:13



Прав си като цяло, но я виж тука :



Надеждата умира последна

Аз имам
моето световъртене
в мен


Тема Re: Абе, ще ударим ли Тullamor-ите и Uzo-татанови [re: alessandron]  
Автор Лeдoвe (Dreamer)
Публикувано27.03.09 09:26



За Кишишев съм съгласен, че е супер глупаво да се вика пак в национала...Да ти кажа в контролата срещу Швейцария, Коловати ми хареса и смятам, че може да се справи. Освен това по фланга Живко е куче ( вярно, глупаво куче), но има хъс и няма да ги остави да си центрират когато си искат. В нападение, колкото и да е странно ми се струва , че Макриев може да изиграе важна роля. Основният плюс е, че никой нито тук, нито в Ирландия го е виждал как играе и това може да е коз за нас. Ивелин Попов зад него е също добра опция. В центъра Стилян е във форма, Пелето също май. Освен това Благо тръгна добре в Терек, така че не виждам с какво толкова могат да ни превъзходят детелините. Все пак съм оптимист.
За Кипър все си мисля, че колкото и да са в подем нямат сили да изиграят няколко много силни мача подред. Тук ги бием, пък там поне равен ще докопаме, ако не и нещо повече



Аз имам
моето световъртене
в мен


Тема Подготовка за утре...нови [re: Лeдoвe]  
Автор Лeдoвe (Dreamer)
Публикувано27.03.09 09:51





И за сряда:



Аз имам
моето световъртене
в мен


Тема Re: Абе, ще ударим ли Тullamor-ите и Uzo-татанови [re: Лeдoвe]  
Авторxa-xa (Нерегистриран)
Публикувано28.03.09 20:42



сред облака от алкохолни пари ,
продължавами да мичтайми ,
хлъц , каква е тая измислена страна Ейре , бе , тия трябва да се закрият , а първо да се отнеме лиценза им , те знаят ли кой сме ние от говедоспор , и може пак да ни удари кьоравото , хлъц



Тема малииинови [re: Лeдoвe]  
Автор illidan Stormrage (demon hunter)
Публикувано28.03.09 22:27



тая свиня гадна мазна кишишев да вземе некойда го изфръли че ша му се изфръла язе на жена му майка му и саката деееба
тоя даже и с ръка не може да играе ...

dominating ...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.